Tom "0" oraz "Infinity"

Podforum wszystkich miłośników Love Hina

Czy Waneko powinno wydać tomy "0" oraz "Infinity"

Jasne, że TAK !!!
87
45%
Jasne, że TAK !!!
91
47%
Tak, ale tylko "Infinity"
0
Brak głosów
Tak, ale tylko "Infinity"
0
Brak głosów
Tak, ale tylko "0"
2
1%
Tak, ale tylko "0"
2
1%
Lepiej nie...
1
1%
Lepiej nie...
1
1%
Absolutnie NIE...
5
3%
Absolutnie NIE...
5
3%
Niech inne wydawnictwo się tym zajmie
0
Brak głosów
Niech inne wydawnictwo się tym zajmie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 194

Aga
Status: Offline

Post autor: Aga » wt lip 17, 2007 9:19 pm

ja sie nie zgadzam...mam wszystki 14 LH i chce nowego powiewu...jakis mily nowy tytulik...? mi 14 tomow zupelnie wystarczy... a LH to fajna manga ale na gora 8 tomow.... coz jestem w mniejszosci :|

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lip 18, 2007 9:46 am

No dobra mamy 146 głosów a tak i 6 na nie... I nadal "nieopłaca" się wydać? -.-" No faakt 6 osób nie kupi :/

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » czw sie 02, 2007 4:54 pm

Wiadomosc z "pierwszej reki" - Waneko nie wyda Infinity i 0 bo im sie po prostu nie oplaca. Pani z Waneko powiedziala mi, ze oba te tomy bylyby drogie (sporo kolorowych stron, "grubosc" kolo 300 stron) przez co niewiele osob by je kupilo. Ale ogladalem oba te tomy w wydawnictwie (po japonsku) i chyba pokusze sie o sciagniecie ich przez Empik po angielsku, bo Waneko ich nie wyda.

Ray>> a co to jest 150 osob? Przypuscmy, ze tomik Infinity kosztowalby 50zl. 150 * 50zl = 7500zl. Czyli dla wydawnictwa to zadne pieniadze. Jakby im sie oplacalo, to by wydali.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt sie 03, 2007 11:09 am

Khym khym.... To tylko osoby z forum. A większość wogóle nie zna tego forum. Zobacz na ilość zarejestrowanych osób. 1200 prawie. Według mnie to dobry wynik patrząć na to ile jest osób, którem wogóle postów nie mają... Na dodatek przecież fandom to podobno ok 40k fanów nie? Więc raczej LH miała sporą popularność. Teraz to i tak się już nie opłaca wydać bo popularność lh prawie zgasła.

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pt sie 03, 2007 12:09 pm

Wiesz, mysle ze wydawnictwo jednak musialo oprzec na jakichs faktach decyzje o nie wydaniu dodatkowych tomow Love Hiny. Ale dam znac jak ida postepy ze sprowadzaniem angielskiej wersji :wink:.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt sie 03, 2007 6:23 pm

Wiesz według mnie to sam fakt że ty i ja chcemy powinien wystarczyć xD No ale tak ogólnie to napewno bym kupił jakby wyszedł nawet za te 50 zl ;]

miszczuskc
Status: Offline

Post autor: miszczuskc » wt lis 04, 2008 9:18 pm

Czy sa jakies nowe informacje na ten temat?

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lis 05, 2008 4:35 pm

Na 99% nic z tego nie będzie ;) Nistety echh

miszczuskc
Status: Offline

Post autor: miszczuskc » czw lis 06, 2008 8:44 pm

Szkoda.. żałuję :? Myślę, że bym się ucieszył gdyby Ken Akamatsu kiedyś wrócił do Love Hiny, oczywiście jeśli miałby jakiś pomysł :) Właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek anime tej serii i trochę mi szkoda, że to juz koniec.. :(

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lis 07, 2008 9:50 pm

Zacznij oglądać/czytać Mahou Sensei Negima ^^ To jego aktualna seria, która nie odbiega humorem od Love Hiny ;)

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » pt lis 07, 2008 10:16 pm

mnie sie wydaje ze w koncowych tomach MSN kreska się pogorszyła - najfajniejsza była od 5 tomu love hiny

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości