anime ...

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
krvk
Status: Offline

Post autor: krvk » pn lut 21, 2005 9:00 am

dzięki!
tylko czy ta stacja jakoś sie nazywała?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn lut 21, 2005 1:56 pm

Chyba nie...
Zresztą te stacje pojawiają się i znikają.

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » wt lut 22, 2005 11:04 am

Teraz juz nie ma LH na Winamp TV. Poza tym ciezko sie czasami podlaczyc zeby obejrzec :? .

Dr_Slump
Status: Offline

Post autor: Dr_Slump » czw lut 24, 2005 11:41 pm

[OT]
Przepraszam, że pytam o to w tym wątku, ale tutaj jest większa szansa, że ktos będzie wiedział...ponieważ prawdopodobnie sami to ściągaliście

Chodzi o to, że ściągam sobie całą serie LH (prawie 6 GB), ponieważ ściągam BitTorrentem to pliki sa oddzielnie, jeden plik *.mkv juz sciagnal...ale nie moge go uruchomić...czy ten plik, powinno sie dać odtworzyć, czy dopiero jak ściągnie wszystko...? Bo jeśli okaże się, że ściągałem 6 GB nadaremno to... :evil:

Serie ściągem stąd ...
http://bt.zhentarim.net/
[/OT]

Jeśli kogoś zdenerwowalem umieszczając tutaj to pytanie to przepraszam...

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pt lut 25, 2005 7:48 am

Każdy film można obejrzeć oddzielnie. Potrzebujesz tylko odpowiednich codeków. Zajrzyj na stronę http://packs.matroska.org/ tam je znajdziesz. Dzięki wersji full możesz ogladać te filmy (z napisami0 nawet na WMP (że już nie wspomne o obróbce obrazu). Ja mam GitSa Innocence w tym formacie i wszystko działa idealnie.

Dr_Slump
Status: Offline

Post autor: Dr_Slump » pt lut 25, 2005 8:22 am

No ale ja te kodeki mam, ale i tak nie moge odtworzyc pliku, mimo ze BT ściąga już kolejne, czy to może sugerować, że cały pakiet jest uszkodzony ?

Madi
Status: Offline

Post autor: Madi » pt lut 25, 2005 9:58 am

Ja myślę że jak ściągną się wszystkie pliki to powinno być wszystko w porządku.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lut 25, 2005 6:28 pm

A czy każdym odtwarzaczem można je otworzyć? Taki np. Sub-Edit player, albo Real Player?

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pt lut 25, 2005 10:55 pm

Jeżeli to, co ściągasz to cała paczka, a nie pojedyncze odcinki to na razie tego normalnie nie odtworzysz, choć możesz spróbować. Użyj VLC (http://www.videolan.org/). Ja go stosuję do podglądania filmów, które ściągam róznymi sposobami (BT, eDonkey, DC). Jeżeli masz już zainstalowaną Matroskę i ściągnięty poczatek odcinka to VLC powinien go odtworzyć. Później (po skonczonym ściaganiu) możesz używać dowolnego playera.

Beton
Status: Offline

Post autor: Beton » sob lut 26, 2005 9:01 pm

Ja mam inne pytanie co do serii anime... Czy wie ktoś jak nazywa się/skąd można ściągnąć piosenkę z końca odcinka 24? Jakoś nie uświadczyłem jej na Soundtracku...

Oczywiście z góry dziękuję^^

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob lut 26, 2005 9:41 pm

Nero pisze:Ja mam inne pytanie co do serii anime... Czy wie ktoś jak nazywa się/skąd można ściągnąć piosenkę z końca odcinka 24? Jakoś nie uświadczyłem jej na Soundtracku...

Oczywiście z góry dziękuję^^
Chodzi o はじまりはここから (Hajimari wa Koko Kara)? Np. tutaj: http://anime.therisenrealm.com/ost-love ... #Love_Hina
lub tu http://homepage.mac.com/adieia/HAJIMARI ... KOKARA.mp3 , przy pierwszej stronie musisz mieć szczęście, bo liczba downloadów naraz jest ograniczona. A jeśli chodzi o tę, która leciała w tle trochę wcześniej to jest to 約束 (yakusoku - obietnica) i można ją dostać tutaj: http://perso.wanadoo.fr/hinatas-world/L ... kusoku.mp3

Wystarczy? :D

Dr_Slump
Status: Offline

Post autor: Dr_Slump » ndz lut 27, 2005 8:33 am

L-Voss, a wiesz możę skąd ściągnąć tę piosenkę z Winter Special, chodzi mi o tą jak Naru jedzie na rowerze "Pożyczonym" od tego gościa (nie pamiętam jak sie nazywał ten gość). :roll:

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » czw mar 03, 2005 3:49 pm

Ohohoho L-Voss - dzieki Tobie nareszcie znalazlem muzyke z LH :D. Wczesniej mialem tylko openingi do LH i LHA. No a teraz bede mial wiekszosc :D.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt mar 04, 2005 4:18 pm

Dr_Slump pisze:L-Voss, a wiesz możę skąd ściągnąć tę piosenkę z Winter Special, chodzi mi o tą jak Naru jedzie na rowerze "Pożyczonym" od tego gościa (nie pamiętam jak sie nazywał ten gość). :roll:
Nie jestem dokładnie pewien, czy to to, ale...
Silent eve - Chihiro Yonekura
Jeśli nie o to ci chodziło, to daj znać.

BTW: A "ten gość" to chyba Sakata Kentaro?


EDIT by norad:

Jakie "tyle adresów"? To są raptem 3 strony! A znam je, bo dostąpiłem zaszczytu oświecenia i odkryłem coś takiego jak wyszukiwarka internetowa Wystarczyło wpisać coś w rodzaju download love hina ost , no ale rozumiem, że niektórym się nie che szukać i że ciężko wśród tej znalezionej masy znaleźć coś w miarę dobrego...

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw maja 12, 2005 9:12 pm

Ej, a tak w ogóle to ile ma anime love hina odcinków? 19 razem z love hina again czy bez?

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » czw maja 12, 2005 9:40 pm

Gościu -> Seria LH składa się z :
25 Love Hina
+
3 Love Hina Again
razem 28 ^^

(skrócie mnie o głowe jeśli się myle - było to moje pierwsze anime jakie obejrzałem na kompie ^^ a zarazem pierwsze po wmieszaniu mnie przez Sep'a w te klimaciki na stałe)

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » czw maja 12, 2005 10:21 pm

Yaku pisze:Gościu -> Seria LH składa się z :
25 Love Hina
+
3 Love Hina Again
razem 28 ^^

(skrócie mnie o głowe jeśli się myle - było to moje pierwsze anime jakie obejrzałem na kompie ^^ a zarazem pierwsze po wmieszaniu mnie przez Sep'a w te klimaciki na stałe)
Plus dwa odcinki specjalne (Christmas i Spring)... Razem 30 (równiutkie!)

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » pt maja 13, 2005 12:44 pm

Kurcze miałem wszystko... tylko ten ,tego,dysk potrzebował fermentacji :wink: znaczy się formatowania i się pożegnałem :cry: Ale i tak manga jest lepsza...

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt maja 13, 2005 2:19 pm

Sino pisze:Ale i tak manga jest lepsza...
Według mnie porównanie mangi z anime to jakby filmu z książką - różne formu przekazu, każda dobra w swoim rodzaju (mam na mysli Love Hinę)

A co do straconych danych - trzeba sem na nagrywarkę pozbierać i nie będziesz miał takich przykrości^^

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pt maja 13, 2005 2:28 pm

Albo zrobic sobie partycje na system i na reszte smieci :wink:.

Dla mnie manga bije animke na glowe (pomijajac fabule i reszte) samym wygladem postaci - sa o wiele ladniejsze w mandze niz w anime :wink:.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości