anime ...

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
_shinobu_
Status: Offline

anime ...

Post autor: _shinobu_ » sob kwie 17, 2004 10:42 pm

skad mozna wziasc LH anime ? i w jakiej wersji jezykowej by ono bylo ? _keitaro_ pisz plis ... hye hye juz sie nie moge doczekac anime XD a wy ?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz kwie 18, 2004 12:04 pm

nyu epki można znależć na stronce snow'a http://snow.linux.suid.pl/lovehina/dzia ... odcinki_dl albo na torrentach bardzo dobrej jakości i .ogm'ach http://www.downloadanime.org/modules.ph ... l&show=100

ścieżka dźwiękowa Japan ofkors :) a w przypadku plików .ogm do wyboru też ang dub jest^^

Jussi
Status: Offline

Post autor: Jussi » ndz kwie 18, 2004 4:20 pm

Buahaha angielski dubbing... tragedia :P

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz kwie 18, 2004 4:27 pm

Jussi pisze:Buahaha angielski dubbing... tragedia :P
zgadzam się.. wogóle to w żadnym anime dub nie pasuje.. (jedynie Mononoke było do zniesienia, choć ledwo ledwo ~~) Choć zapewne jest to tylko kwestią przyzwyczajenia jak wiele rzeczy.. (ja np. nienawidzę dźwięku mono w TV przy anime)

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz kwie 18, 2004 6:56 pm

Er.... duby szczególnie hamerykashkie przyprawiają mnie o dreszcze :/.

BendeR
Status: Offline

Post autor: BendeR » ndz kwie 18, 2004 8:44 pm

_Keitaro_ pisze:
Jussi pisze:Buahaha angielski dubbing... tragedia :P
zgadzam się.. wogóle to w żadnym anime dub nie pasuje.. (jedynie Mononoke było do zniesienia, choć ledwo ledwo ~~)
Oj nie zgodze sie, w Golden Boyu wersja angielska jest o niebo lepsza od japonskiej :P

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz kwie 18, 2004 10:34 pm

Golden Boy nie miałe okazji zobaczyć :roll:

btw.. kończmy lepiej offa bo mnie Shig i Norad ubiją za niego :lol: :wink:

Co ty nie powiesz... :roll: - Shig

Dr_Slump
Status: Offline

Post autor: Dr_Slump » sob maja 01, 2004 9:11 pm

Wie ktos skąd można wziąć odcinek X-mas special ? (byle nie BitTorrent, ani inne p2p)

PS.I najlepiej w DiVXie :roll:

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » śr maja 05, 2004 11:30 pm

A czy ktoś ma czasem LH w divxie?
Bo ze ściąganiem mam niestety problem :evil:

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » sob maja 08, 2004 12:27 am

przychodzi mi tylko na myśl kazaa

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » sob maja 08, 2004 10:08 am

albo Direct Connect
ale to wszystko p2p :(

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » sob maja 08, 2004 10:25 am

Sep pisze:A czy ktoś ma czasem LH w divxie?
Bo ze ściąganiem mam niestety problem :evil:
Ja mam
chcesz się wymienić ?

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » sob maja 08, 2004 11:10 am

Takie wymiany to na pw proszę i dajcie spokój z offami jush..grrr

Animke to rzeczywiście ciężko zassać, ale jeszcze nigdy nie miałem problemu na p2p, wiem, że pisałeś, że to odpada...ale to napradwdę dobra rzecz ;P

Skull
Status: Offline

Post autor: Skull » pn lip 05, 2004 12:14 am

Te duby to są fatalne.Fajnie by było tesz usłyszeć rosyjski dub albo francuski:DA sciągnąć na kaazie można.Mi się właśnie wszystkie lovehiny again ściągają.

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » pn lip 05, 2004 11:36 pm

Mnie się dwa bardzo podobały:
Love Hina Hentai(taki amatorski ośmiominutnik) i w nim najbardziej głos podkładający Kitsune

i
Hand Maid May gdzie dub był naprawdę dobry i przezabawny, myślę że śmieszniejszy niż oryginalny

Blania
Status: Offline

Post autor: Blania » wt lip 06, 2004 5:01 am

a love hina mozna obejzeć wszytkie odcinki na winamp tv ^^ leca poklei na okrągło ..... własnie zarwałam nocke i obejzałam 19 odcinków ... uff juz chyba nie mamsiły ...... ale ogladałm pierwszy raz i uwazam ze jest GREJT!!! i super funny ^^

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt lip 06, 2004 10:34 am

Mówicie że chcecie LH ale nie na p2p... no ale przecież nie wyłoży wam tego nikt tak normalnie na tacy na jakimś FTP żeby tylko zassać i być hepi. Koniecznością teraz jest coś dać żeby coś innego wziąść i tutaj odnosimy się do p2p. A jeśli macie sieć to włączcie torrenta na nockę żeby się nikt nie burzył że zapychacie sieć i powinno być wszystko oka :)

Nefephel
Status: Offline

Post autor: Nefephel » wt gru 21, 2004 8:59 am

jesli chodzi o sciaganie anime to odradzam muła i inne osiołkowatopochodne programy. Polecam zas DC++, choc moze wydawac sie skomplikowany to jest duzo hubow poswieconych wylacznie anime i mandze o mozna broc co sie podoba.. jak tak uzbieralem cala serie LH wraz z OAV i specjalny..

Co do Love Hina Hentai to dubing byl calkowicie schrzaniony, nieraz nawet Naru cos gadala a tu milczenie w glosnikach :)

krvk
Status: Offline

love hina w winamp tv

Post autor: krvk » pn lut 21, 2005 8:36 am

Blania pisze:a love hina mozna obejzeć wszytkie odcinki na winamp tv ^^ leca poklei na okrągło ..... własnie zarwałam nocke i obejzałam 19 odcinków ... uff juz chyba nie mamsiły ...... ale ogladałm pierwszy raz i uwazam ze jest GREJT!!! i super funny ^^
Hej, a jak można sobie obejrzeć winamp tv? jakiś adres byś podała czy cuś...

Shig
Status: Offline

Re: love hina w winamp tv

Post autor: Shig » pn lut 21, 2005 8:41 am

krvk pisze:Hej, a jak można sobie obejrzeć winamp tv? jakiś adres byś podała czy cuś...
Musisz mieć Winampa 5.
Wchodzisz w zakładkę "File -> Internet TV" i wybierasz sobie z listy.
Potrzebne w miarę szybkie łącze i odrobina szczęścia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości