anime ...

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Yaku
Weteran
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt maja 13, 2005 1:51 pm

Kaktus pisze:Albo zrobic sobie partycje na system i na reszte smieci :wink:/quote]

Tak też można, lecz przy formatowaniu partycji pozostaje kupie śmieci na reszcie dysku co skraca cykliczność wymaganych formatów nawet o kilka miesięcy !!
Jeśli masz możliwość lepiej zrobić format całości.
Kaktus pisze:Dla mnie manga bije animke na glowe (pomijajac fabule i reszte) samym wygladem postaci - sa o wiele ladniejsze w mandze niz w anime :wink:.
Mi najbardziej wpadła w pamięć postać Kaolli. W anime dobrze widać jej żywiołowość ^^ a i głosik ma idealny. Chociaż nie pamiętam w jakiej wersji językowej był - możliwe że w innych językach głosy nie są tak świetnie dobrane.
- - - jestem nie poprawny, a i tak ciągle się poprawiam ^^" - - -

Sino
Adept

Post autor: Sino » pt maja 13, 2005 2:18 pm

Ooo ,tak głosy rzeczywiście były dobrane idealnie (w wersji Japońskiej)... co do estetyki ... to zgadzam się z Kaktusem
Kaktus pisze:...samym wygladem postaci - sa o wiele ladniejsze w mandze niz w anime.
To najbardziej bije po oczach :?
Jeśli myślisz tak jak ja
Jeśli on myśli podobnie
Jeśli ja wierzę w to co wy
Jeśli on wierzy w to co godne
Może wtedy przemówią kamienie
To co niewidzialne stanie się dotykalne

L-Voss
Adept
Kontakt:

Post autor: L-Voss » pt maja 13, 2005 3:15 pm

Sino pisze:Ooo ,tak głosy rzeczywiście były dobrane idealnie (w wersji Japońskiej)... co do estetyki ... to zgadzam się z Kaktusem
Kaktus pisze:...samym wygladem postaci - sa o wiele ladniejsze w mandze niz w anime.
To najbardziej bije po oczach :?
W LH Again jest trochę lepiej... choć wielu ludziom się to właśnie nie podoba. Ale postacie są WRESZCIE podobne do swoich odpowiedników z mangi. Oczywiście mam tu na myśli odpowiedni tom. A co do głosów: mnie też się bardzo spodobały, moje faworytki to OCZYWIŚCIE Megumi Hayashibara <Haruka> i Horie Yui <Naru>. Achhhh, te głosiki... Szczególnie w soundtrackach :D

Kaktus
nołlife

Post autor: Kaktus » pt maja 13, 2005 5:05 pm

Taa glosy sa swietne :D. Faworytki mam takie jak L-Voss - Haruka oraz Naru ale dochodzi do tego jeszcze Kitsune :wink:.

Yaku>> mi by sie nie chcialo wypalac tylu plyt zeby to wszystko co mam na dysku pomiescic wiec trzymam ten smietnik ^^".
Lava, acid, and your crotch - these are things you must not touch!

Yaku
Weteran

Post autor: Yaku » pt maja 13, 2005 5:16 pm

Kaktus pisze:Yaku>> mi by sie nie chcialo wypalac tylu plyt zeby to wszystko co mam na dysku pomiescic wiec trzymam ten smietnik ^^".
Mi też nie - szczegulnie że odkąd zakupiłem dysk 120GB takie wypałki potrwały by z miesiąc :twisted: Pozatym pozarły by tony złociszków.

Zdecydowałem się więc wydać 208zł na supraśnego Lite-on'a - DVD.
I juz problem z wypalaniem mam za sobą - ponad 4GB lub prawie 9 GB płytki spokojnie mi wystarczą.
- - - jestem nie poprawny, a i tak ciągle się poprawiam ^^" - - -

Kaktus
nołlife

Post autor: Kaktus » pt maja 13, 2005 9:22 pm

Ja tez chyba bede musial sobie wypalarke DVD kupic. Przydaloby sie anime i inne smiecie powypalac :roll:.

Guzik
Kontakt:

Post autor: Guzik » sob maja 14, 2005 1:15 pm

Kaktus pisze:Ja tez chyba bede musial sobie wypalarke DVD kupic. Przydaloby sie anime i inne smiecie powypalac :roll:.
O przepraszam! Anime to nie śmiecie! :D
"...Fight the war, f**k the norm..."

Kaktus
nołlife

Post autor: Kaktus » sob maja 14, 2005 8:11 pm

Ale anime LH mam wypalone :D.

Chuck

Post autor: Chuck » pn lip 09, 2007 11:31 pm

Mam pytanie gdzie moge dostac Te 3 odcinki Love Hinata Again?? Bo wszystkie linki wygasaja a na torrentach trzeba czekac 7 dni =/ Prosze o pomoc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”