anime ...

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt maja 13, 2005 2:51 pm

Kaktus pisze:Albo zrobic sobie partycje na system i na reszte smieci :wink:/quote]

Tak też można, lecz przy formatowaniu partycji pozostaje kupie śmieci na reszcie dysku co skraca cykliczność wymaganych formatów nawet o kilka miesięcy !!
Jeśli masz możliwość lepiej zrobić format całości.
Kaktus pisze:Dla mnie manga bije animke na glowe (pomijajac fabule i reszte) samym wygladem postaci - sa o wiele ladniejsze w mandze niz w anime :wink:.
Mi najbardziej wpadła w pamięć postać Kaolli. W anime dobrze widać jej żywiołowość ^^ a i głosik ma idealny. Chociaż nie pamiętam w jakiej wersji językowej był - możliwe że w innych językach głosy nie są tak świetnie dobrane.

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » pt maja 13, 2005 3:18 pm

Ooo ,tak głosy rzeczywiście były dobrane idealnie (w wersji Japońskiej)... co do estetyki ... to zgadzam się z Kaktusem
Kaktus pisze:...samym wygladem postaci - sa o wiele ladniejsze w mandze niz w anime.
To najbardziej bije po oczach :?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt maja 13, 2005 4:15 pm

Sino pisze:Ooo ,tak głosy rzeczywiście były dobrane idealnie (w wersji Japońskiej)... co do estetyki ... to zgadzam się z Kaktusem
Kaktus pisze:...samym wygladem postaci - sa o wiele ladniejsze w mandze niz w anime.
To najbardziej bije po oczach :?
W LH Again jest trochę lepiej... choć wielu ludziom się to właśnie nie podoba. Ale postacie są WRESZCIE podobne do swoich odpowiedników z mangi. Oczywiście mam tu na myśli odpowiedni tom. A co do głosów: mnie też się bardzo spodobały, moje faworytki to OCZYWIŚCIE Megumi Hayashibara <Haruka> i Horie Yui <Naru>. Achhhh, te głosiki... Szczególnie w soundtrackach :D

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pt maja 13, 2005 6:05 pm

Taa glosy sa swietne :D. Faworytki mam takie jak L-Voss - Haruka oraz Naru ale dochodzi do tego jeszcze Kitsune :wink:.

Yaku>> mi by sie nie chcialo wypalac tylu plyt zeby to wszystko co mam na dysku pomiescic wiec trzymam ten smietnik ^^".

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt maja 13, 2005 6:16 pm

Kaktus pisze:Yaku>> mi by sie nie chcialo wypalac tylu plyt zeby to wszystko co mam na dysku pomiescic wiec trzymam ten smietnik ^^".
Mi też nie - szczegulnie że odkąd zakupiłem dysk 120GB takie wypałki potrwały by z miesiąc :twisted: Pozatym pozarły by tony złociszków.

Zdecydowałem się więc wydać 208zł na supraśnego Lite-on'a - DVD.
I juz problem z wypalaniem mam za sobą - ponad 4GB lub prawie 9 GB płytki spokojnie mi wystarczą.

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pt maja 13, 2005 10:22 pm

Ja tez chyba bede musial sobie wypalarke DVD kupic. Przydaloby sie anime i inne smiecie powypalac :roll:.

Guzik
Status: Offline

Post autor: Guzik » sob maja 14, 2005 2:15 pm

Kaktus pisze:Ja tez chyba bede musial sobie wypalarke DVD kupic. Przydaloby sie anime i inne smiecie powypalac :roll:.
O przepraszam! Anime to nie śmiecie! :D

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » sob maja 14, 2005 9:11 pm

Ale anime LH mam wypalone :D.

Chuck
Status: Offline

Post autor: Chuck » wt lip 10, 2007 12:31 am

Mam pytanie gdzie moge dostac Te 3 odcinki Love Hinata Again?? Bo wszystkie linki wygasaja a na torrentach trzeba czekac 7 dni =/ Prosze o pomoc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości