Love Hina tom2

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » sob lut 28, 2004 5:02 pm

No nie! ja się chyba uduszę!!! Właśnie wróciłam z rynku i nie kupiłam Love Hiny!!! Byłam wszędzie tylko nie w Empiku! Jak to możliwe że nie ma niegdzie tylko tam?! Chyba pojadę znowu i sobię kupię..
Jak myślicie, czy w empiku w Geancie będzie LH?

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » sob lut 28, 2004 5:27 pm

Katka oczywiscie ze będzie ja tam kupilem i bylo jeszcze duuuzo tomików LH nr 2 . Spiesz niezwlocznie do empiku ^_^
pozdrawiam widze ze preferujesz ten sam sklep co ja :D
masz jeszcze opcie
-mega store rynek
-mangha

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob lut 28, 2004 6:23 pm

W Empiku to ja tylko gazety kupuję.
Jakbym miał tam jakąś mangę kupić, to już bym wolał się przejechać bezpośrednio do wydawnictwa.

Poczekam aż będzie w Matrasie, albo lepiej w Zielonej Sowie.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob lut 28, 2004 6:51 pm

a na mnie tomik LH standardowo czekał w kiosku, i naderstandardowo przeczytam go dziś nocą :P

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » ndz lut 29, 2004 1:50 pm

AAAaaaa ! Ja jeszcze nie mam. Specialnie zwiedziłem tyle sklepów i dupa :]
Muszę czekać do jutra...

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz lut 29, 2004 3:11 pm

Takashi pisze:A na Śląsku LH 2 wciąż nie ma . Dwa dni pod rząd - wczoraj i dzisiaj specjalnie traciłem czas żeby jechać do komiksiarni i za każdym razem wracałem z pustymi rękami. No nic będę musiał jechać w poniedziałek przed zajęciami.
A tak przy okazji mam dobrą wiadomość. Nie wiem jak to jest w innych miastach, ale z półek katowickiego empa zniknęły mangi.
Już jest ^_^
Love Hina 2 dostępna w katowickiej Komiksiarni.
Co do mang w katowickim Empiku. Zauważyłem to juz jakiś czas temu. Nie wiedziałem jednak czy to aby nie tylko chwilowy brak. Okazuje się, że mang Waneko już tam kupić nie można. I bardzo dobrze imo. Skończy sie czytanie bez kupowania :twisted:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz lut 29, 2004 4:45 pm

imho bardzo fajny był tom drugi SPOILER zwłaszcza pod koniec tomu, na egzaminie, ta historia ze zdjęciem mnie powaliła dostłownie^^ w skanach jakoś na to uwagi nie zwróciłem :roll: Ogólnie tomik fajny, ale czekam na te dalsze kiedy fabuła odbiegnie nieco od anime które to nazbytnio dobrze już znam i mam troszku dość SPOILER

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt mar 02, 2004 2:14 pm

Byłem w sobotę w Krakowie i przy okazji wstąpiłem do Empika, właśnie z myślą o zakupie Love Hiny. Niestety był już tylko jeden egzemplarz i to rozczytywany przez dwóch fanów siedzących na podłodze == Za to udało mi się wreszcie ParaKissa kupić :)
Love Hine kupiłem dopiero wczoraj i bardzo mi się podobała. Na pewno jest lepszy od pierwszego, czekam teraz na następne, a za chwilę może znowu go sobie poczytam :)

EDIT:

Zauważyliście zmianę tłumacza??
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » wt mar 02, 2004 2:53 pm

Zauważyłem bo już wczoraj go kupiłem hehehe :lol: . I mam nadzieję że to wyjdzie na dobre, gdyż jeżeli do każdej mangi zostanie zatrudniony inny tłumacz, to może wszystko będzie wychodziło na czas.
Co do samego tomiku - dobry a najbardziej to mi się spodobało zakończenie. Reszty nie powiem żeby nie spoilerować :wink: .

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt mar 02, 2004 4:07 pm

Gotenks pisze:Byłem w sobotę w Krakowie i przy okazji wstąpiłem do Empika, właśnie z myślą o zakupie Love Hiny. Niestety był już tylko jeden egzemplarz i to rozczytywany przez dwóch fanów siedzących na podłodze (...)
Trzeba było zrobić zdjęcie, i zarzucić na forum z podpisem "Tych klientów nie obsługujemy" ..jak za czasów komuny..

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » wt mar 02, 2004 8:15 pm

Drugi tom już w moich łapkachObrazek. We wrocławskim Megastorze było ich multum. Jest świetny, ale moja dusza malkontenta znowu się odezwała. Porównajcie grzbiety tomu pierwszego i drugiego. Czy ta dwójka nie jest ciut za mała? A może jedynka za duża? Jedno z dwóch, ale na półce troszkę to dziwnie wygląda (i jak tak dalej pójdzie to dziesiątki trzeba będzie z lupą szukać :wink:)

A teraz: ObrazekWydawało mi się, że też nie pamietam historii ze zdjęciem, o której wspomiał Keitaro, ale jednak przypomniałem ją sobie. Mnie zastanowiła historyjka z jego snem (w anime to odcinek 8. o grze komputerowej, ale podobieństwo widać od razu. W tym odcinku szczególnie podoba mi się Haruka jako wróżka - wygląda super). Chodzi mi mianowicie o księżniczkę, do której zdąża Kei. Jest to Otohime ("najmłodsza księżniczka"). Czyżby zbieżność nazwisk? A może zabieg jak najbardziej celowy? Ten element całkowicie mi umknął, bo w angielskim tłumaczeniu była to po prostu smocza księżniczka, a Kei i cała paczka zdążała do smoczego pałacu (nie podwodnego). Ale manga jest tłumaczona na polski bezpośrednio z japońskiego i chyba pani Yoshida zna się lepiej na rzeczy. I jeszcze jedno z wszystkich kuracji na przeziebienie najbardziej mi odpowiada ta zastosowana przez Kitsune.Obrazek

Teraz nie mogę doczekać się na tom trzeci. Mam nadzieję ze Waneko utrzyma półtoramiesięczny system wydawania i zobaczymy go na początku kwietnia. Pojawi się w nim wreszcie jedna z moich ulubionych dziewczyn Hinaty, Keitaro w spódnicy (choć różnią się znacznie pod wględem intelektu i podejścia do spraw domsko-męskich), czyli Mutsumi Otohime oraz czarujaca żółwica Tama-chan. myuu^_^
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw mar 04, 2004 11:08 am przez Yellon, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw mar 04, 2004 9:11 am

Kei: A wiesz, że miałem akurat w kieszeni aparat cyfrowy?? :lol:

Yellon: Strange... U mnie wszystko jest jak trzeba. Aż się szczerze mówiąc tym zdziwiłem :shock: Zresztą LH stoi tuż obok VGA więc nawet jakby był jakiś mały zgrzyt, to i tak nie zwróciłby nikt na niego uwagi :D Też tak zrób najlepiej :P
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » czw mar 04, 2004 11:46 am

Przeczytałem drugi tom i strasznie mi się spodobał ale skończył się w dziwnym (czyt. chamskim :P) miejscu... już nie mogę się doczekać następnego tomu...
Yellon pisze:Teraz nie mogę doczekać się na tom trzeci. Mam nadzieję ze Waneko utrzyma półtoramiesięczny system wydawania i zobaczymy go na początku kwietnia.
Niestety na to bym nie liczył. Z tego co wiem pierwszy tom wyszedł na końcu grudnia (początek stycznia) więc raczej obstawiałbym koniec kwietnia... mam nadzieję że się mylę :roll: .
Gotenks pisze:Aż się szczerze mówiąc tym zdziwiłem :shock: Zresztą LH stoi tuż obok VGA więc nawet jakby był jakiś mały zgrzyt, to i tak nie zwróciłby nikt na niego uwagi :D Też tak zrób najlepiej :P
U mnie też LH stoi obok VGAi i wygląda to całkiem nieźle.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw mar 04, 2004 12:08 pm

Ineluki pisze:
Yellon pisze:Teraz nie mogę doczekać się na tom trzeci. Mam nadzieję ze Waneko utrzyma półtoramiesięczny system wydawania i zobaczymy go na początku kwietnia.
Niestety na to bym nie liczył. Z tego co wiem pierwszy tom wyszedł na końcu grudnia (początek stycznia) więc raczej obstawiałbym koniec kwietnia... mam nadzieję że się mylę :roll: .
LOVE HINA 3 - 26 KWIETNIA
Tak jest napisane w zapowiedziach w dziale Main. Oby wyszło na czas.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » czw mar 04, 2004 4:04 pm

Udało mi się przeczytać tomik.
Jak dla mnie rewelacja poprostu, jeszcze lepsze nisz #1 :shock:

Yellon
:arrow: [ SPOiLER ]
Tesz bardzo mnie zaciekawiła sytuacja z Otohime...ciekawe, może oni wszystko wyjaśnili jush w drugim tomie ? Dla mnie to dziwne, ale nie powiem zaciekawiło mnie jak nie wiem ^^ Wszystko się okażę chyba niedługo :]
...i co do Kitsune to się zgadzam jaknajbardziej :P
[/spoiler]

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt mar 05, 2004 4:17 pm

Mi się bardzo drugi tomik podobał :twisted: SPOILER
tylko troche żal mi sie Keitaro zrobiło jak pisał pod koniec tomu ten egzamin a bynajmniej usiłował napisaćKONIEC SPOILERA
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt mar 05, 2004 8:57 pm

A u mnie LH nie stoi obok VGAi, a to dlatego, że grzbiety tomików obydwu tytułów wyglądają podobnie, niemniej jeśli chodzi o wymiary to jakiejś istotnej różnicy między tomem 1 a 2 nie zauważyłem.

OOKIDAIBUTSU
Status: Offline

Post autor: OOKIDAIBUTSU » sob mar 06, 2004 10:08 am

Przezcytałem i powiedziałem sobie SUPER. Do tego wreszcie są rozdziały i spis treści. :mrgreen:

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » sob mar 06, 2004 12:20 pm

Co do tej wielkości 2 chyba mnie nie zrozumieliście. Chodziło mi o cyferkę oznaczającą numer tomu. Ta pomarańczowa dwójka jest mniejsza od zielonej jedynki.

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » sob mar 06, 2004 1:21 pm

zaqpiłam,
przeczytałam,
oczarowało mnie,
będę qpować dalej :twisted:
Moja 2 jest w obiegu więc nie mam za bardzo jak porooffnać wielkości cyferek. :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości