Yuri w Love Hinie ?

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr maja 17, 2006 3:56 pm

Faktycznie było coś takiego... W każdym razie argument, którym jest "kasa" lub wysokie stanowisko też się pojawia. Ale trzeba przyznać że Naru też jest niewporządku w stosunku dla Kitsune jeżeli było tak jak ona mówi. Ale cóż... Taka przyjaciólka jak Kitsune to skarb :wink:

PS. Zbaczamy? Dyskutujemy na temat Kitsune co sie odnosi do fanartu więc chyba nie zbaczamy tak bardzo :D

Martini_chan
Status: Offline

Post autor: Martini_chan » śr maja 17, 2006 6:09 pm

Świstak pisze: (w całej mandze jest tylko jeden pocałunek między dziewczynami Mitsumi+Naru)
Uściślając były jeszcze kissy pomiędzy Motoko i Sue tudzież między (opętaną) Naru a siostrą Motoko... Taki drobny detal ;)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw maja 18, 2006 4:30 pm

No i jeszcze wątek Kanako przebranej za Naru + Motoko :D Ale to już jest niewiadome co tam sie "stało" :D

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » czw maja 18, 2006 4:44 pm

Ray pisze:No i jeszcze wątek Kanako przebranej za Naru + Motoko :D Ale to już jest niewiadome co tam sie "stało" :D
Wiadomo, wiadomo...kto oglądał anime, ten wie... :lol:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt maja 19, 2006 1:53 pm

Ja niestety nie oglądałem :cry: Ale ktoś mi mówił że jak Motoko zaczeła biec za prawdziwą Naru to kszyczała coś o cnocie :D

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt maja 19, 2006 2:40 pm

Ray pisze:Ja niestety nie oglądałem :cry: Ale ktoś mi mówił że jak Motoko zaczeła biec za prawdziwą Naru to kszyczała coś o cnocie :D
Motoko: "Moja cnota!!!" :wink:

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pt maja 19, 2006 3:47 pm

Z czego wniosek, że było tam nawet więcej niż LHA, tylko pozostawiono to wyobraźni czytających, bo inaczej Love Hina stała by sie bohaterem kolejnego odcinka "Dedektywów".
Niemniej nie podejrzewałbym aby Kanako robiła to dlatego, że "woli kobiety". Raczej chciała sprawić, by Motoko zaczęła interesować się nimi zamiast Keitaro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości