gra

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Amaterasu
Status: Offline

gra

Post autor: Amaterasu » śr sty 07, 2004 6:01 pm

skad sciagnac love hina advance?

Remiel
Status: Offline

Re: gra

Post autor: Remiel » śr sty 07, 2004 6:03 pm

Amaterasu pisze:skad sciagnac love hina advance?
Kiedyś można było z http://emu.makii.pl/ ale już nie ma tam gier do dyspozycji :cry:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr sty 07, 2004 6:05 pm


Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr sty 07, 2004 6:07 pm

a chociazby stad:
http://www.lovehina.friko.pl/dzial.php?id=gry :)

Polecam, gra jest swietna ^^

EDIT: troche za wolno pisalem... :?
Ostatnio zmieniony śr sty 07, 2004 8:32 pm przez Gotenks, łącznie zmieniany 1 raz.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Amaterasu
Status: Offline

Post autor: Amaterasu » śr sty 07, 2004 6:37 pm

Polecam, gra jest swietna ^^
wiem bo sama w nia gralam ale pewnego sloneczngo dnia gra poszla wraz z cala zaartoscia dysku ^^''

skoro juz jestesmy przy sciaganiu to gdzie moge sciagnac 4 piosenki z 2 OSTa Noir: Power-Hungry; Black is Black; Premonition; A Farewell Song

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr sty 07, 2004 6:57 pm

Amaterasu pisze:skoro juz jestesmy przy sciaganiu to gdzie moge sciagnac 4 piosenki z 2 OSTa Noir: Power-Hungry; Black is Black; Premonition; A Farewell Song
Poszukaj w temacie "Piosenki z anime" w Main

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » śr sty 07, 2004 6:59 pm

Hehe gra jest świetna :D Rzeczywiście, można ją ściągnąć ze strony Snowa, możecie tesh poczytać info o konsolowej wersji...PIĘKNE !!!

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr sty 07, 2004 7:44 pm

nyo w konsolowa by się zagrało.. kumpel kupuje GameCube niedługo i parę rpg japońskich hehe to sobie pomłócimy^^

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr sty 07, 2004 8:12 pm

Hehe gra jest świetna Rzeczywiście, można ją ściągnąć ze strony Snowa, możecie tesh poczytać info o konsolowej wersji...PIĘKNE !!!
Tak już link został podany^^

Kei>> Co do konsolówki na PS2. Brakuje tylko emulatora, prowadzone są już wstępne testy ponieważ grupa studentów napisała odpowiednie emu. Trwa optymalizacja kodu. Na razie odpalono bodajże 3 gry o rozdzielczości 320x240 z prędkością 1fps na niebylejakiej maszynie (Pentium4:2.4GHz/512mb DDRam/GeForce4 MX440/Windows_XP) Istanieją już wielkie nadzieje na niedługie w pełni sprawne działanie Emu, a wtedy Love Hina Gorgeus na PS2 nasza :twisted: (ale podejrzewam że w odpowiednie maszyny też będzie trzeba siewyposarzyć ;))

Jeżeli chcecie pośledzić rozwój emu na ps2 lub zobaczyć screenshoty jak to wszystko aktualnie wygląda zapraszam was tutaj:
- http://emu.makii.pl/posthead.php3?shownews=7678

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr sty 07, 2004 8:38 pm

Naprawde trzeba przyznac, ze jest na co czekac. Nie wiecie moze kiedy planowana jest ta angielska wersja??
Szkoda, ze PS2 nie mam... Bo skoro przy takim sprzecie wyciagnelo ledwo 1fps, to ja chyba nic nie zobacze :D A jeszcze te mowione teksty... Marzenie... A wlasnie, czy wszystkie glosy beda takie same jak w anime? Naaruuuu.... Miala taki wspanialy glos... I jeszcze Megumi Hayasibara... Kurde, czemu nie robia takich gier na dreamcasta :evil: :evil: :evil:

Chyba musze sobie Ps2 sprawic...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr sty 07, 2004 9:16 pm

Hehe.. niedawno dopiero emu zaczęło chodzić jako tako więc 1fps to jak na razie dobry początek. Bano się że emu wogóle nie ruszy. Z tygodnia na tydzień zapowiadane są poprawy więc warto śledzić rozwój wydarzeń..

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr sty 07, 2004 10:11 pm

:lol: 1fps jak to brzmi hehe^^ Nyo ale nie ma co dobrze jest pozostaje czekać choć na moim oldschoolowym kompie pewno tego już nie odpalę.. chyba że jeszcze cos wymyślę (z podkręcaniami hiehiehie)

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » czw sty 08, 2004 12:07 pm

_Keitaro_ pisze::lol: 1fps jak to brzmi hehe^^ Nyo ale nie ma co dobrze jest pozostaje czekać choć na moim oldschoolowym kompie pewno tego już nie odpalę.. chyba że jeszcze cos wymyślę (z podkręcaniami hiehiehie)
Dajmy studentom trochę więcej czasu i tak zrobili już wiele w tym kirunku. Grę z serii Love Hina możemy znaleść także na konsolę "Dreamcasta"... ale problem jest taki sam jak w przypadku z PS2. Sa także prowadzone odpowiednie testy nad emu którego projekt został nazwany "Icarus", ale dokładnych danych na jego temat nie mam...

Amaterasu
Status: Offline

Post autor: Amaterasu » czw sty 08, 2004 3:05 pm

Poszukaj w temacie "Piosenki z anime" w Main
zagladalam do tego dzialu wczesniej ale niestety linki do stron gdzie jest ost 2 mi nie dzialaja =]

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sty 08, 2004 3:07 pm

Amaterasu pisze:
Poszukaj w temacie "Piosenki z anime" w Main
zagladalam do tego dzialu wczesniej ale niestety linki do stron gdzie jest ost 2 mi nie dzialaja =]
A na stronie Lilu? Coś z Noir tam chyba było.

Amaterasu
Status: Offline

Post autor: Amaterasu » czw sty 08, 2004 3:41 pm

niestety wiekszosc z osta 1 ;( tak swoja droga ile cd z muzyka zostalo wydanych do vpm cb hack sign lain VoE?

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » czw sty 29, 2004 8:23 am

Na http://forkheads.tk

można zassać love hina sim date (masa ukrytych bonusów z NGE i nie tylko :) )
Zresztą virtual girl EVA też tam jest. Miłej zabawy! :twisted:

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » czw sty 29, 2004 9:40 am

Nie napalał bym sie szybko na emu PS2 . Ale emu GC już jest , można pograć w kilka gierek np. Bust a Move 3000 jest w pełni grywalna , wyciąga po jakieś 100 fps . A inne np. Crazy Taxi po ok 20 , ale są przekłamania w grafice [czyli błędy ] . A więc już niedługo bendzie można pograć na piecu w Zelde [ to znaczy Wy se bendziecie mogli pograć bo ja mam złom na którym PSP 8.10 sie muli :D ]

Lord Dark AzazeL
Status: Offline

Love Hina SIM DATE

Post autor: Lord Dark AzazeL » ndz lut 08, 2004 11:13 pm

Tak!!!
TA LH sim date jest całkiem,całkiem. Całkowicie mnie rozkładają nie które zakończenia,lub misje np.: Zebrać ekipę na melanż u Kitsune :D
Aż żal ,że takie krótkie :cry: :cry: :cry:

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pn mar 01, 2004 11:59 am

Dobra, mam pytanie odnośnie LH-GBA. Ile właściwie tam jest zakończeń? Wydaje mi się, że powinno być 9 a mi udało się zdobyć tylko 8, bo nie mam pojęcia jakie powinno być 9-te. Mam zakończenie z Naru, Kitsune, Mutsumi, Shinobu, Kaollą, Sarą, Motoko, z wykopanym Keitaro i to wszystko. Jakie jest 9-te zakończenie, oczywiście jeżeli istnieeje :roll: .

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości