gra

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
BendeR
Status: Offline

Post autor: BendeR » wt mar 02, 2004 8:45 pm

Jest 9 zakonczen... pewnie nie masz tego z Haitani i Shirai... jak je zdobyc ? Musisz przegrac walke o serce Naru :) (przynajmniej to jest jeden ze sposobow)

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » czw mar 11, 2004 2:40 am

Pytanie z innej troszkę beczki. Kto z was grał w Love Hina: Smile Again na Dreamcasta?
Dlaczego się pytam. Otóż zawsze zastanawiało mnie kim jest ta rudowłosa dziewczyna pojawiająca się na kilku obrazkach z Love Hiny oraz oczywiscie w openingu do tej gry.
O ile się nie mylę nazywa się Miduho Fujisawa, ale kim jest, ile ma lat? Tego niestety nie wiem. Czy ktoś kto grał w tę grę mógłby przybliżyć jakieś informacje o tej dziewczynie?

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » czw mar 11, 2004 6:57 am

Yellon pisze:Pytanie z innej troszkę beczki. Kto z was grał w Love Hina: Smile Again na Dreamcasta?
Dlaczego się pytam. Otóż zawsze zastanawiało mnie kim jest ta rudowłosa dziewczyna pojawiająca się na kilku obrazkach z Love Hiny oraz oczywiscie w openingu do tej gry.
O ile się nie mylę nazywa się Miduho Fujisawa, ale kim jest, ile ma lat? Tego niestety nie wiem. Czy ktoś kto grał w tę grę mógłby przybliżyć jakieś informacje o tej dziewczynie?
Byłbym wdzięczny gdybyś mi przybliżył jakieś info o tej grze :lol: Tesh bym sobie zagrał...

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » czw mar 11, 2004 10:25 am

Co do samej gry to niestety praktycznie nie wiem nic.
Ale ta dziewczyna o którą mi chodzi jest na poniższych rysunkach na pierwszym planie po prawej.
Sorki, ale pierwsze zdjęcie wyciąłem, bo zawierało spoiler co do treści mangi - Shig
http://www.love-hina.ch/gallery/goto/Ga ... icture/33/



edit 14.03.04: Shig chyba jednak zrobiłeś to niepotrzebnie.
raz: rysunek odnosił się raczej do gry - Miduho w mandze ani anime się nie pojawia
dwa: w tych strojach były wszystkie bohaterki LH (no może poza Sarą i Kaollą)
Ostatnio zmieniony ndz mar 14, 2004 10:02 am przez Yellon, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob mar 13, 2004 3:26 pm

nie wiem nie czytałem więcej niż 2 pierwsze tomy z mangi ale może to ta prawdziwa dziewczyna z obietnicy?

Jussi
Status: Offline

Post autor: Jussi » ndz mar 14, 2004 12:17 pm

Wiec po przekierowaniu mnie tutaj pytanie zadaje w tym temacie - czy ktos moze napisac (najlepiej w jednym poscie) jakie gry mozna uruchomic na PC (na emulatorach itp) ?

Pozdrawiam

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » ndz mar 14, 2004 2:03 pm

Chodzi o gry na podstawie Love Hina ?
Widziałem tylko dwie: Love Hina na GBA i na GBC (ta druga w japońskiej wersji językowej i niegrałem w nią :cry: obie wymagają emulatorów)

Neo Cortex
Status: Offline

Post autor: Neo Cortex » czw kwie 08, 2004 5:25 pm

Hej coś mi tu nie gra w Love Hina na GBA ja mam wszystkie prikle także ten za przegraną walkę o serce dziewczyny i w albumie nadal brakuje jednego!!! pomocy!!!

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » ndz kwie 25, 2004 4:45 pm

No jestem tu wreszcie
Yellon jeśli masz tą grę na dream to powiedz czy ściągnięta a jeśli tak to skąd

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pn kwie 26, 2004 9:50 am

Adrian pisze:Yellon jeśli masz tą grę na dream to powiedz czy ściągnięta a jeśli tak to skąd
Niestety nie :( Po pierwsze: nie mam tej konsoli, po drugie: nie mam nawet jej emulatora, po trzecie: nie znam osoby, która posiada jedno bądź drugie. Gra, nawet gdybym ją miał, byłaby dla mnie bezużyteczna.

Jedyne źródło skąd dowiedziałem się o tej nowej mieszkance Hinatasou to grafiki, lakoniczne informacje o grze znalezione w internecie i dwa AMV: z openingiem z gry (piosenka "Smile Again") i "Hinata 3D tour"



I mały dopisek odnośnie LH na PS2 czyli "Love Hina Gorgeous". Info odnośnie tej gry znajduje się na stronce snowa, ale udało mi się znaleźć oficjalną stronkę tej gry. Niestety pisana jest "krzaczkami". Oto ona:
http://www.konamijpn.com/products/loveh ... index.html

Neo Cortex
Status: Offline

Post autor: Neo Cortex » pn maja 31, 2004 11:16 am

Pytanko? Czy istnieje emulator emulujacy ps2 widzia?em prototypy ale nie dzia?a?y :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: (sorki za brk polskich znak?w-Mac)

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » śr cze 02, 2004 11:20 pm

Ja ci wybaczam te znaki :wink:
Co do emulatorów, to chyba poprzestali na tych dość nieudolnych prototypach

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » pt cze 04, 2004 9:36 am

Neo Cortex pisze:(sorki za brk polskich znak?w-Mac)
Ej no pełen RESPECT 4 U jak ty ma Mac-u jedziesz :!: :!: :!: Jak to tam wygląda :?: :?: Nie wiedziałem że Maci mają neta :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

MaDeR
Status: Offline

Post autor: MaDeR » pn cze 07, 2004 4:47 pm

Virgo pisze:
Neo Cortex pisze:(sorki za brk polskich znak?w-Mac)
Ej no pełen RESPECT 4 U jak ty ma Mac-u jedziesz :!: :!: :!: Jak to tam wygląda :?: :?: Nie wiedziałem że Maci mają neta :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:
No mają, mają... tylko niech jego właściciel lepiej uważa na bezpieczeństwo swojej 3x przepłaconej maszynki, bo jest niewiele lepsze od Windowsów... :>

Neo Cortex
Status: Offline

Post autor: Neo Cortex » śr cze 09, 2004 8:07 am

Ja nie jade na mac-u tylko na czym sie da mam kompa (i to nie mac-a ale bez neta :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ) i dlatego pisze skad sie da :!: :!: :!: :!: :!:

Neo Cortex
Status: Offline

Post autor: Neo Cortex » pn cze 14, 2004 8:23 am

Neo Cortex pisze:Hej coś mi tu nie gra w Love Hina na GBA ja mam wszystkie prikle także ten za przegraną walkę o serce dziewczyny i w albumie nadal brakuje jednego!!! pomocy!!!
Ponawiam moją prosbie "Ratunku na pomoc na pomoc ginacej milosci Sos sos...."

DJKorsarz
Status: Offline

Post autor: DJKorsarz » śr sie 25, 2004 6:26 pm

Nie wiem, czy ten temat nie jest zbyt stary, by go kontynuować, ale co mi tam :lol: Ściągłem se niedawno tą grę Love Hina: Smail Again na DC, mam także i sam emulator, który odpala sporo gier z DC(zwie się Chankast). W następny wtorek lub środę napiszę coś o samej grze, ponieważ wtedy wróci moja karta graficzna z naprawy :wink:

love hina fan
Status: Offline

Post autor: love hina fan » sob wrz 04, 2004 12:05 pm

macie tu screenshoty z wersji na Dreamcasta- http://www.gamekult.com/tout/jeux/fiche ... dia=150002

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob wrz 04, 2004 12:41 pm

Nic ciekawego z tego co widzę. Zresztą czego się spodziewać. Jako żyję, nie widziałem jeszcze dobrej gry na podstawie anime. Wniosek? Tylko dla fan(atyk)ów.

Letacl
Status: Offline

Post autor: Letacl » pn mar 07, 2005 7:47 pm

Remiel pisze:Nic ciekawego z tego co widzę. Zresztą czego się spodziewać. Jako żyję, nie widziałem jeszcze dobrej gry na podstawie anime. Wniosek? Tylko dla fan(atyk)ów.
hihihi ^^ a ja widzalem :P. http://www.gamekult.com/tout/recherche/ ... &x=10&y=11 sa to recenzje gierek( nie wszystkich :() zrobionych na podstawie anime Naruto. Pragnolem pokazac wam Naruto RPG (zwane terz c-naruto taktyczny rpg) na gba lecz niestety trudno znalezc satysfakcjonujace rzeczy w necie :P:)

ps. srry za prawdopodobny offtop

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości