Love Hina tom1

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » śr lut 11, 2004 5:46 pm

Tesh czytam szybko, ale jest pewna granica ;)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr lut 11, 2004 5:54 pm

Nie wzięliśmy pod uwagę ważnego faktu - po "procentach" z reguły widzi się podwójnie :wink: :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lut 11, 2004 10:13 pm

hmm ja z reguły nic tyle razy nie czytam/oglądam.. poprostu za drugim razem nigdy nie jest to już to samo.. Tak jak anime które dobrze wspominam, po 3 latach inaczej się na nio patrzę i urok gdzieś znika.. wolę nie oglądać więc znów.. ważne że utkwiło w pamięci jako coś genialnego..

Choć przyznaję że manga LH tom1 mozna dużo razy czytać i nie nudzi się jakoś, w stosunku do innych wydanych w Polsce tytułów.. Mam takie dziwne właśnie odczucie.. :)

Lord Dark AzazeL
Status: Offline

Post autor: Lord Dark AzazeL » czw lut 12, 2004 9:14 am

Masz 100% rację _Keitaro_!!! Za kazdym razem człowiek podchodzi inaczej do mangi, inaczej bym nie wytrzymał :wink:
Ale LH mogę czytać na okrągło ,a 1 tom Evangeliona przeczytałem tylko 3 razy bo po 1 razie to się z tego robi totalna ZAMUŁA :!:

[ to nie temat do pozdrowień ! - nrd ]

Dida
Status: Offline

Post autor: Dida » pn mar 08, 2004 4:47 pm

Każdą mangę czytam dwa razy, a póżniej jeszcze przeglądam i patrzę na, co lepsze fragmenty. A na końu ląduje na półeczce... :D
Pierwszy tomik podobał mi się. :D Tylko dlaczego kupiłam go w Empiku i potem coś mnie podkusiło, zeby odkleić metkę z ceną ?! :evil:
Czy Love Hina to manga, w której chodzi głównie o wpadanie na damski biust i podglądanie kobiet? Czy może później jest inaczej? :twisted:

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » pn mar 08, 2004 9:38 pm

Oczywiścieże nie tylko o to w LH chodzi.... ale ja wpadania na damski czy męski :shock: biust nie uważam za wadę tej mangi :lol:

LH czytałem jush kilka razy i pewnie nie raz jeszcze przeczytam...
Tak jak wszystkie mangi które posiadam...
(Nie znaczy to że są jush brudne i ''wytyrane''-Nawet się okładeczka nie pogieła czy nie daj Boże karteczka :lol: )
Co do oglądania po raz n-ty tego samego anime:
Ja właśnie odświeżyłem sobie zdanie o tym że Chobits jest genialne i uśmiałem się tak jak za pierwszym razem... :lol:

Lord Dark AzazeL
Status: Offline

Post autor: Lord Dark AzazeL » śr mar 10, 2004 2:56 pm

Może trochę przesadzili z tym wpadaniem na biusty ,ale wkońcu Keitaro jest właścicielem pensjonatu dla dziewczyn :mrgreen: ( jak tu nie korzystać z okazji ?!) Jak moja dziewczyna przeczytała 2 tomy LH to dostałem przydomek niewyżytego samca ,podniecającego się komiksem :twisted: Po wielu próbach obrony nie przekonałem jej ,że to "tylko" luźna opowieść o pierwszej miłości .

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » pn maja 03, 2004 8:46 pm

Eee, tam... jakby nie było wpadania na biusty to by nie było już to samo... :twisted:

Kitsune
Status: Offline

Post autor: Kitsune » pt paź 28, 2005 4:46 pm

Ja jeszcze nie czytałam Love Hina jeden, ale właśnie dziś zamówiłam ^^
Mam nadazieję że dojdzie szybko :P Ja czytam nie po kolei :P
Widziałam 1 odc Anime, myślicie że jest podobny do tomu 1?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt paź 28, 2005 7:38 pm

Kitsune pisze:Ja jeszcze nie czytałam Love Hina jeden, ale właśnie dziś zamówiłam ^^
Mam nadazieję że dojdzie szybko :P Ja czytam nie po kolei :P
Widziałam 1 odc Anime, myślicie że jest podobny do tomu 1?
Niet. :wink: Manga i anime bardzo się od siebie różnią. (tzn. manga jest duuuuużo lepsza...)

Ichiro
Status: Offline

Post autor: Ichiro » czw lis 10, 2005 8:42 pm

Baaardzo bardzo.... się różnią (nie sądzicie że to genialne ? ;p, bo gdyby było dokładnie to samo... uuuuuuuu...) - pozatym 1 tomik zawiera 3 odc anime.

L-Voss: Manga jest lepsza od anime o niebiosa, lecz musisz przyznać, że x-mas trzyma klasę.

Co do wypowiedzi z 04r ( :lol: ) - 4x anime pod rząd i mange tak ze 4/5x... i jakoś dalej czytam/oglądam i zawsze z uśmiechem tnę komara (przeważnie przed wydaniem nowego tomiq czytam poprzednie wszystkie :P )

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz lis 13, 2005 8:01 pm

Ichiro pisze:L-Voss: Manga jest lepsza od anime o niebiosa, lecz musisz przyznać, że x-mas trzyma klasę.
A mi właśnie X-Mas Special zbytnio do gustu nie przypadło. Już bardziej wolałem Spring Special, tudzież LH Again...

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » ndz lis 13, 2005 8:34 pm

i dla mnie znazbyt przynudniaste było ^^"
lecz każdy ma inne gusta i inaczej czuje w danym czasie - jednemu podpasi, drugi odrzuca :roll:

Ichiro
Status: Offline

Post autor: Ichiro » ndz lis 13, 2005 11:16 pm

Nie zmienia to faktu, że nie moge sie doczekać 11nastki i prawdopodobnie jeszcze przed jej wydaniem sięgne po wcześniejsze tomiki... taka dola fana :) :) :)

PS: Mam nadzieję, że nastawienie Naru zmieni się... w 10ątce taka zimna była jeśli chodzi o uczuciowy stosunek do Keia :(...

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pn lis 14, 2005 1:34 pm

Ichiro pisze: PS: Mam nadzieję, że nastawienie Naru zmieni się... w 10ątce taka zimna była jeśli chodzi o uczuciowy stosunek do Keia :(...
Nie była zimna, tylko bała się zrobić jakikolwiek krok naprzód... a to się najczęściej objawia pozorowanym krokiem w tył (kto nie idzie do przodu, ten się cofa).

Ichiro
Status: Offline

Post autor: Ichiro » pn lis 14, 2005 5:03 pm

Tak czy siak niektórym mogą się rodzić pewne zamysły... że nic z tego nie będzie... buu :P

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pn lis 14, 2005 9:51 pm

Ichiro pisze:Tak czy siak niektórym mogą się rodzić pewne zamysły... że nic z tego nie będzie... buu :P
Ty jeszcze nie widziałeś niesamowitej pomysłowości Akamatsu-senseia :wink:

Ichiro
Status: Offline

Post autor: Ichiro » pn lis 14, 2005 11:20 pm

1. Niestety oglądałem Anime wpierw :(
2. Naszczęście Waneko nie zmieni treści przy tłumaczeniu ;)

Ale swoją drogą kompletnie nie wiem co sie stanie w tych przyszłych tomach... nie wiem czy będzie wzmianka o Kanako, co potem... itp :). (To była taka myśl, prosze nie odpowiadać na to :D - spoilerom śmierć ! :D)

Masher
Status: Offline

Post autor: Masher » pn maja 08, 2006 1:13 pm

Czemu tom 1 nie jest nigdzie dostępny :/

Lavamancer
Status: Offline

Post autor: Lavamancer » pn maja 08, 2006 1:38 pm


ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość