Najładniejsza Panna =]

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » sob maja 08, 2004 12:31 am

Yoshi bardzo spektakularne zakończenie obrzydliwego offtopu z przed naszej ery :wink:
Mnie najbardziej w mandze podoba się Motoko , w anime chyba też ale w pierwszych odcinkach jest po prostu brzydka jak i większośc dziewczyn w pewnych ujęciach.

Neo Cortex
Status: Offline

Post autor: Neo Cortex » pn maja 10, 2004 8:28 am

Co tam gadasz Motoko jest cool i jak Nerd powiada(piosenkarz dla nie obeznanych :wink: ) "She's Sexy" :D :D a zaraz po niej jest bezapelacyjnie Shinbo jest taka milutka. :D :D

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pn cze 07, 2004 5:07 pm

Jak dla mnie naj lokatorka z pensjonatu Hinata to Kitsune. Ma niesamowity charakter, gatki, i upodobania :roll:. Jeej .. co za panienka :twisted:

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » pn cze 07, 2004 8:28 pm

Yaku pisze:Jak dla mnie naj lokatorka z pensjonatu Hinata to Kitsune. Ma niesamowity charakter, gatki, i upodobania :roll:. Jeej .. co za panienka :twisted:
... sake ... to wszyscy powinni ją za to wielbić :twisted:

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » wt cze 08, 2004 12:16 am

Virgo pisze:
Yaku pisze:Jak dla mnie naj lokatorka z pensjonatu Hinata to Kitsune. Ma niesamowity charakter, gatki, i upodobania :roll:. Jeej .. co za panienka :twisted:
... sake ... to wszyscy powinni ją za to wielbić :twisted:
Oho .. i humor jaki ma po sake :wink:

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » wt cze 08, 2004 6:45 pm

Yaku pisze:
Virgo pisze:
Yaku pisze:Jak dla mnie naj lokatorka z pensjonatu Hinata to Kitsune. Ma niesamowity charakter, gatki, i upodobania :roll:. Jeej .. co za panienka :twisted:
... sake ... to wszyscy powinni ją za to wielbić :twisted:
Oho .. i humor jaki ma po sake :wink:
Oho ... wtedy to pokazuje dziewczyna swoje prawdziwe oblicze :twisted: Gut dziołcha :twisted: Ale Naru i tak najbardziej cute ^^

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » wt cze 08, 2004 9:20 pm

A nie! Bo Motoko :wink:

Neo Cortex
Status: Offline

Post autor: Neo Cortex » śr cze 09, 2004 8:12 am

Yeah Motoko rulez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » śr cze 09, 2004 11:33 pm

Neo Cortex pisze:Yeah Motoko rulez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Taaa ... mówicie tak tylko dlatego, bo się jej boicie. Bo jakby wam przygrzmociła to łłooooo ...... :!: :twisted:

Neo Cortex
Status: Offline

Post autor: Neo Cortex » czw cze 10, 2004 11:24 am

Virgo pisze:
Neo Cortex pisze:Yeah Motoko rulez :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Taaa ... mówicie tak tylko dlatego, bo się jej boicie. Bo jakby wam przygrzmociła to łłooooo ...... :!: :twisted:
Nie chodzi mi tu o podlizywanie się Motoko (choć lepiej nie mieć jej za wroga :wink: ).W niej jest jakby taki wielki wojownik który chroni swój dom przed złem,potworami,akwizytorami i zboczeńcami :wink: :wink:

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » czw cze 10, 2004 9:34 pm

Chyba, że jesteś zboczeńcem... albo tak jak Kei masz pecha i przypadkowo wpadasz w róźne sytuacje. Wtedy z Motoko masz, mówiąc delikatnie, przerąbane.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pt cze 11, 2004 12:27 am

Mówicie tak o Motoko opierając się tylko na 4 pierwszych tomach i ewentualnie na anime. ale gdy dobrniecie szczęśliwie od końca mangi, przekonacie się, że ma ona też drugą, o wiele łagodniejszą i bardziej kobiecą stronę (dzięki czemu potrafi dostrzegać w cHłopaku/męŻczyźnie także jego dobre strony).MOŻLIWY SPOILERI wcale nie chodzi mi o epizody, gdy zamierza porzucić drogę miecza, czy robi z siebie pokojówkę.EoS
Ostatnio zmieniony pt cze 11, 2004 8:28 pm przez Yellon, łącznie zmieniany 1 raz.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt cze 11, 2004 11:32 am

oj Yellon uważaj ze spoilerami :wink: bo niektórzy bardzo nerwowi są ;wink: (nie mówię tu o sobie, ze mnie niespotykanie spokojny człowiek :))

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pt cze 11, 2004 5:57 pm

_Keitaro_ pisze:oj Yellon uważaj ze spoilerami :wink: bo niektórzy bardzo nerwowi są ;wink: (nie mówię tu o sobie, ze mnie niespotykanie spokojny człowiek :))
Zawsze na nie uważam i odpowiednio oznaczam (bądź kolorem forum i napisami, bądź czcionką 1). A to co napisałem w normalny sposób za spoiler nie uważam. Potwierdziłem tylką starą zasadę, że kobieta zmienną jest :wink:

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt cze 11, 2004 6:18 pm

_Keitaro_ pisze:ze mnie niespotykanie spokojny człowiek
To jak ze mnie :roll:.. puki ktoś nie streści mi mangi którą dopiero czytam :D

*Zerka niepewnie na Yellon`a*

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pt cze 11, 2004 8:09 pm

Yaku pisze:*Zerka niepewnie na Yellon`a*
To już możesz przestać :wink: Ja już nic więcej (przynajmniej narazie) w tym temacie do dodania nie mam.

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » ndz cze 13, 2004 1:46 am

A co wy wszyscy się tak boicie Motoko :?: :?: Przecież nawet nie bolałoby jak przygrzmoci, śmierć na miejscu :roll:

Neo Cortex
Status: Offline

Post autor: Neo Cortex » pn cze 14, 2004 8:07 am

No tak ale perspektywa lezenia w grobie z rozwalonom czaszka i z zmaskrowana twarza nie jest chyba zbyt przyjemna. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pn cze 14, 2004 8:26 am

Neo Cortex pisze:No tak ale perspektywa lezenia w grobie z rozwalonom czaszka i z zmaskrowana twarza nie jest chyba zbyt przyjemna. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Wydaje mi się, że od tegop typu obrażeń specjalistką jest Narusagawa :wink:. Po wściekłym ataku Motoko niewieleby z nas zostało :roll: <wiem, wiem jestem wielkim optymistą>

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » pt cze 18, 2004 9:12 am

Taaaa... Jak Naru walnie Keitaro to jakoś sie chłopak pozbieta za każdym razem, a jak Motoko to często oglądając anime myślałem że chłopak się już nie pozbiera i koniec z nim :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości