Najładniejsza Panna =]

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob maja 14, 2005 4:12 pm

Yaku pisze:
Mahalik pisze: Nie przesadzasz :shock: ? Bo to już jest maniak a nie fan...
fan to nic innego jak fanatyk ^^

Każdy czasem wraca do dobrych tutułów zarówno mangowych jak i anime. Mi się to zdaża średnio co 5 miesięcy.
Nie wydaje mi się jednak by L-Voss czytał wkułko te same tomiki by dobił do 50-100 razy. Nie biorę tego tekstu poważnie. Odczuwam go raczej jako pewność piszącego do swych racji.
W całości nie. Ale do ulubionych wątków (tomiki VIII-X oraz od połowy XII do końca mangi) powracałem tyle razy, że z 50, czy więcej by się nazbierało... A szybką powtórkę CAŁEJ serii zrobiłem sobie z 4 razy...

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » sob maja 14, 2005 4:41 pm

L-Voss pisze:(..)A szybką powtórkę CAŁEJ serii zrobiłem sobie z 4 razy...
A normalnie całą serię przeczytałeś ile razy ?

A tam.. czepiam się szczegółów :wink: To i tak nie istotne.
Jeśli dobrze znasz serię .. to dobrze ^^

Jak tylko obejrzę Slayersów (mam S. Next od 8 do 26 - ma ktoś resztę podac?) pewnie zabiorę się za Love Hinę.. albo Bleach..hmm.. albo lepiej Onegai Teacher 8)
Nie wiem jeszcze w jakiej kolejności je przerobię

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob maja 14, 2005 6:46 pm

Yaku pisze: A normalnie całą serię przeczytałeś ile razy ? A tam.. czepiam się szczegółów :wink: To i tak nie istotne.
Jeśli dobrze znasz serię .. to dobrze ^^
No właśnie, czepiasz się szczegółów :wink: U mnie szybkie czytanie jest równoznaczne z normalnym więc...

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » sob maja 14, 2005 9:10 pm

L-Voss pisze:Planuję też stworzyć (dla siebie) takie drobnostki jak np. spis napisów na koszulkach Keitaro ze wszystkich tomów :D
Takie cos jest (z dokladym wyjasnieniem czemu dany napis sie pojawil i co oznacza) w LH Zero :wink:.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob maja 14, 2005 11:11 pm

Kaktus pisze:
L-Voss pisze:Planuję też stworzyć (dla siebie) takie drobnostki jak np. spis napisów na koszulkach Keitaro ze wszystkich tomów :D
Takie cos jest (z dokladym wyjasnieniem czemu dany napis sie pojawil i co oznacza) w LH Zero :wink:.
Gdzie? Chodzi ci o tom 0? :?

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » sob maja 14, 2005 11:32 pm

Tak chodzi mi o tom 0. Na stronie 77 jest o napisach na bluzach Naru :roll:.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt lip 29, 2005 6:26 pm

Yaku pisze: Jak tylko obejrzę Slayersów (mam S. Next od 8 do 26 - ma ktoś resztę podac?) pewnie zabiorę się za Love Hinę.. albo Bleach..hmm.. albo lepiej Onegai Teacher 8)
Nie wiem jeszcze w jakiej kolejności je przerobię
Love Hina, Oh! My Goddess! i Onegai Teacher to najleprze anime-romanse na świecie. Gorąąąąąąąco polecam OT(upragnioną nauczycielkę :wink: ).

A sam zaczołem wciągać Wind~a breath of heart~ , Chobits, Dearsa i Elven Lied, które też gorąąąąąąąąąco polecam.

A propos liczył ktoś ile razy Keitaro zerwał fange ?

The best girl is NARU. Ponieważ... ponieważ jest taka słodka, iteligentna. Choć w moim sercu znalazł sie też kącik dla Konno Mitsune(Kitsune).

jedras
Status: Offline

Post autor: jedras » wt sie 02, 2005 8:34 pm

Wedlug mnie najladniejsza jest Kaolla i nie tylko podoba mi sie jej zewnetrzne ja ale i jej charakter, ona jest tak radosna i spontaniczna :D :wink: :mrgreen:

Raditz
Status: Offline

Post autor: Raditz » wt sie 02, 2005 10:03 pm

Pod względem wyglądu podobają mi się Narusegawa i Shinobu :) Co do charakteru to Narusegawa jest "troszkę" trunda, ale bym sobie poradził z nią jakoś :) A Shinobu to cudowna dziewczyna ;) Chciałbym miec taką żonę ;p

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt sie 02, 2005 11:16 pm

Raditz pisze:A Shinobu to cudowna dziewczyna ;) Chciałbym miec taką żonę ;p
Pierze, sprząta, gotuje, miła że do rany przyłóż... Taka słodka... Śliczna... Echhhh, idealny materiał na żonę... Gdyby jeszcze nie była taka nieśmiała...

Raditz
Status: Offline

Post autor: Raditz » śr sie 03, 2005 12:00 pm

Gdyby jeszcze nie była taka nieśmiała...
Ale w mandze miała tylko 13 lat :) Jakby miała 18 lat to pewnie by sie trochę zmieniła żyjąc cały czas w takim towarzystwie jak dziewczyny z pensjonatu Hinata :D A zresztą taka nieśmiałość mi nie przeszkadza :)

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr sie 03, 2005 1:04 pm

Raditz pisze:
Gdyby jeszcze nie była taka nieśmiała...
Jakby miała 18 lat to pewnie by sie trochę zmieniła żyjąc cały czas w takim towarzystwie jak dziewczyny z pensjonatu Hinata :D A zresztą taka nieśmiałość mi nie przeszkadza :)
Hehe, poczekaj jeszcze parę tomów, jak chcesz zobaczyć osiemnastoletnią Shinobu... :wink: Naru się naprawdę chowa... (był tu kiedyś nawet obrazek, ale już go nie ma :( )

Raditz
Status: Offline

Post autor: Raditz » śr sie 03, 2005 2:41 pm

Widzałem :wink: Mam wszystkie tomy mangi po angielsku więc widziałem ją :) Naprawdę super wygląda :D

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr sie 03, 2005 3:53 pm

Eee, masz wszystkie tomy czy skany? Mam nadzieję, że to pierwsze...

PS: W obecnym okresie mangi ona nie ma 13 lat, tylko 14 ;)

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » wt sie 09, 2005 2:46 pm

Naru: za uśmiech i chwile kiedy jest szczera
Haruka: bo mamy identyczne charaktery

SZAMAN
Status: Offline

Post autor: SZAMAN » wt sie 09, 2005 4:45 pm

Yaku:,,...albo lepiej Onegai Teacher,,
Widziałem pare odcinków i moge ci powiedziec tylko jedno:OGLĄDAJ BO WARTO!!!

Slova
Adept
Posty: 121
Rejestracja: pn sty 24, 2005 8:59 am
Lokalizacja: tanucze
Status: Offline

Post autor: Slova » pt sie 26, 2005 1:20 pm

Anonymous pisze:
Yaku pisze: Jak tylko obejrzę Slayersów (mam S. Next od 8 do 26 - ma ktoś resztę podac?) pewnie zabiorę się za Love Hinę.. albo Bleach..hmm.. albo lepiej Onegai Teacher 8)
Nie wiem jeszcze w jakiej kolejności je przerobię
Love Hina, Oh! My Goddess! i Onegai Teacher to najleprze anime-romanse na świecie. Gorąąąąąąąco polecam OT(upragnioną nauczycielkę :wink: ).

A sam zaczołem wciągać Wind~a breath of heart~ , Chobits, Dearsa i Elven Lied, które też gorąąąąąąąąąco polecam.

A propos liczył ktoś ile razy Keitaro zerwał fange ?

The best girl is NARU. Ponieważ... ponieważ jest taka słodka, iteligentna. Choć w moim sercu znalazł sie też kącik dla Konno Mitsune(Kitsune).
a popotam widziałeś???????

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt sie 26, 2005 3:55 pm

SZAMAN pisze:Yaku:,,...albo lepiej Onegai Teacher,,
Widziałem pare odcinków i moge ci powiedziec tylko jedno:OGLĄDAJ BO WARTO!!!
:shock:
*brecht**brecht*
Dobijasz mnie, wiesz?

Ale mimo wszystko jest to anime, które poleciłbym głównie młodym małżeństwom :P


Z bochaterek głównych najbardziej podoba mi się Kitsune (czyli tak jak pisałem wcześniej)
Z bochaterek pobocznych - siostra Sue, lecz tylko za wygląd

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » pt sie 26, 2005 11:54 pm

A ja muszę przypomnieć o swojej faworytce: kendo-girl Motoko

Najfajniejsza, najlepsza i najładniejsza :D

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » sob sie 27, 2005 1:51 am

A mi się z wyglądu podobają Naru i Kitsune. Charakterów nie znam, bo nie czytalem za duzo mangi. Ale mam zamiar :D.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości