Najładniejsza Panna =]

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr sty 19, 2005 3:32 pm

Mutsumi Otohime, na poczatku obawiałem sie, że będzie to kolejna fajtłapowata idiotka, jakich w mangach/anime nie brakuje, ale w końcu dziewczyna swój rozum ( i nie tylko rozum, o nie... ) ma. Naru nie mało życiowa, ma zbyt częste zmiany charakteru...Całkiem nieźle wypada Haruka, jest spokojna i rzeczowa, ale pali, a kobiety z papierosami wyglądają strasznie ( nie mówiąc już o tym, że podczas pocałunku smakują jak popielniczki... ). Kitsune ? Cóż, za dużo pije, choć może po imprezie miałby mnie kto do domu odprowadzać a nie odwrotnie.

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » sob sty 22, 2005 12:49 am

Sheril pisze:
kodzio pisze:
Na marginesie, dlaczego pan Ken Akamatsu nie rysuje pewnego detalu??
(domyślcie się o co chodzi)
nie domyslam sie :roll: o co chodzi?? :roll:
ja tam uwazam,ze najladniejsza jest Motoko.zwlaszcza jak ostatnio zalozyla cos innego i takie ladne kiteczki miala,chcialabym miec taka ladna kolezanke *___*
Chodzi o sutki

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob sty 22, 2005 12:37 pm

Po to żeby to miało ograniczenie wiekowe +15, a nie +18... W końcu to ecchi, a nie hentai... :wink:

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » sob sty 22, 2005 1:03 pm

Ten szczegół to przecież ważny szczegół. A co do ograniczenia wiekowego, to np. w VGA jest identyczne (15+) a jest tam o wiele więcej takich "szczegółów anatomicznych".

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob sty 22, 2005 1:14 pm

Ja tam za zbytnio dużymi "Szczegółami anatomicznymi" nie przypadam... Nie jestem zboczony... Zresztą najważniejsza jest fabuła, a nie widoczki... :wink: Choć one też są, nie powiem, niezłe... Ponadto Kenio ma swój styl rysowania i nic na to nie poradzisz, no...

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » sob sty 22, 2005 1:22 pm

Ja mi się nie spodoba to sobie sam dorysuję :] :twisted:

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » czw lut 03, 2005 11:24 am

Mi tam nie przeszkadza brak niektorych "szczegolow anatowmicznych" :).
Jak sie czyta tomik po raz 10 to sie nawet nie zwraza na to uwagi ^^.

Za to piekne po prostu sa krotkie spodniczki u Naru :D. Ehhh te nozki ^_^.

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw lut 03, 2005 6:48 pm

Kaktus pisze:Mi tam nie przeszkadza brak niektorych "szczegolow anatowmicznych" :).
Jak sie czyta tomik po raz 10 to sie nawet nie zwraza na to uwagi ^^.
Zgadzam się. Ja tam nie czytam LH ani dla bohaterek ani dla ich "szczegułów" tylko dla poczucia humoru. Uwielbiam wziąść LH jak mam zły humor i pośmiać się z tygo pechowca i reszte ferajny :D

Moim zdaniem najładniejsz są Naru i Motoko(mam słabość do dziewczyn z długimi ciemnymi włosami...).

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » ndz lut 13, 2005 10:11 pm

Radykalny Marzyciel pisze:mam słabość do dziewczyn z długimi ciemnymi włosami....
Oj tak, oj tak ^^. Chociaz mi podobaja sie (jesli chodzi o LH) wszystkie dziewczyny oprocz Kaolli i Sary. Po prostu mi nie przypadly do gustu. Zauwazylem ze Shinobu wyglada o wiele ladniej w mandze niz w anime. Ale i tak najladniejsza jest Motoko :D. Naru tez jest ladna ale ma zbyt wybuchowy charakter (oczywiscie bardzo pasuje to do fabuly komisku i stwarza jego klimat ale nie chcialbym miec dziewczyny o takim charatkerze ^^).

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » ndz lut 13, 2005 10:52 pm

Ale i tak najladniejsza jest Motoko
Sake temu panu!!!!

Ale Sara wyrośnie na laskę! Jej bronić będę. Podobna jest do Asuny(phawdziwi fani wiedzą o co chodzi :wink: ) i to mi się w niej podoba!!

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pn lut 14, 2005 8:41 pm

Kaktus pisze: Zauwazylem ze Shinobu wyglada o wiele ladniej w mandze niz w anime.
Nio, to zależy od tomu. :D
Kaktus pisze:Naru tez jest ladna ale ma zbyt wybuchowy charakter


A Motoko to niby łatwo nie wybucha? :wink:

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » wt lut 15, 2005 11:44 pm

L-Voss - No moze i tak ale na pierwszy rzut oka wydaje sie o wiele bardziej spokojna od Naru :D. A co do Shinobu - ogladalem cale anime ale niestety nie mam porownania z cala manga. Ale jak na razie wyglada ladniej ^^.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr lut 16, 2005 10:12 pm

Kaktus pisze: A co do Shinobu - ogladalem cale anime ale niestety nie mam porownania z cala manga. Ale jak na razie wyglada ladniej ^^.
Ermm, miałem raczej na myśli pierwsze tomiki, w których wyglądała raczej tak niepozornie... A w miarę trwania serii będzie coraz lepiej! Zresztą looknij sobie parę (bodaj dwie) stron tego tematu wcześniej i obejrzyj sobie 18 (Właściwie to 19 i pół)-letnią Shinobu :D

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pt lut 18, 2005 11:13 pm

Oj widzialem i jest calkiem calkiem :wink: . Wszystkie dziewczyny z Love Hina zmienily sie (no moze oprocz Kistune) po przybyciu Keitaro :D. Chodzi oczywiscie o czas w ktorym toczy sie akcja :D.

Slova
Adept
Posty: 121
Rejestracja: pn sty 24, 2005 8:59 am
Lokalizacja: tanucze
Status: Offline

Post autor: Slova » czw mar 17, 2005 10:43 am

wcale nie!!! Kitsune terz jest fajna! a własciwie, to ja kocham, te wszystkie mangowe oczy...

śnią się mangowe oczy,
widze z mangi oczy,
ich nie przeoczysz, wielkie są...[/i]

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » czw mar 17, 2005 3:27 pm

Slova pisze:wcale nie!!! Kitsune terz jest fajna! a własciwie, to ja kocham, te wszystkie mangowe oczy...

śnią się mangowe oczy,
widze z mangi oczy,
ich nie przeoczysz, wielkie są...[/i]
Tak właściwie to ciężko kiedykolwiek zobaczyć u Kitsune otwarte oboje oczu... Stąd jej przezwisko "Kitsune" - lisica :wink:

Barudokuku
Status: Offline

Post autor: Barudokuku » ndz kwie 17, 2005 9:46 am

sorx że miesiąc po ostatnim poście, ale ja uwielbiam Kitsune, Naru i Shinobu...przepiękne, ale ten język Kitsune xDDD

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz kwie 17, 2005 4:10 pm

Barudokuku pisze:sorx że miesiąc po ostatnim poście
Tematy na forach nie wygasają NIGDY... Tak mi się wydaje...

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » ndz kwie 17, 2005 8:25 pm

Bledem byloby niepotrzebne odswiezanie tematu ktory znajduje sie na koncu boarda :wink:.
A ja nadal podtrzymuje moje zdanie ze Motoko jest najladniejsza :P. Bardzo ladnie wyglada w 8 tomie na 70 stronie :D:oops:.

Guzik
Status: Offline

Post autor: Guzik » ndz kwie 17, 2005 8:35 pm

Nic, tylko pozostaje mi czekać do 20 Kwietnia i zobaczyć jak Motoko wygląda w 8 tomie na 70 stronie :D .

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości