Najładniejsza Panna =]

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lut 08, 2006 6:13 pm

Mi szczerze jej siostra wogle do gustu nie przypadla... Zato sama Motoko jest ok :D

bobon
Status: Offline

Post autor: bobon » czw lut 09, 2006 2:27 pm

mi sie bardzo podoba naru ale też ładna jes kaolla po tej przemianie w świetle księżyca wtedy to była miodźo

Staras
Status: Offline

Post autor: Staras » czw lut 09, 2006 5:52 pm

Jak na mój gust najlepsza jest Motoko :twisted: ten jej zapał do miecza powala.

bobon
Status: Offline

Post autor: bobon » pt lut 10, 2006 3:12 pm

nie no mi sie podoba że motoko ma taki zapał do miecza ale na mój gust jest za mało kobieca i mi sie to nie podoba wygląda jak facet poprostu babo-chłop

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lut 10, 2006 4:07 pm

bobon pisze:nie no mi sie podoba że motoko ma taki zapał do miecza ale na mój gust jest za mało kobieca i mi sie to nie podoba wygląda jak facet poprostu babo-chłop
Aj tam, ostatnimi czasy bardzo się pod tym względem poprawiła :wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lut 10, 2006 4:43 pm

Fakt faktem :D Nawet jest p[rzychylna do Keitaro w 12 tomie ( zaprasza go na wspolne treningi :) )

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lut 10, 2006 11:09 pm

Ray pisze:Fakt faktem :D Nawet jest p[rzychylna do Keitaro w 12 tomie ( zaprasza go na wspolne treningi :) )
I podobnie jak reszta dziewczyn zauważa, że robi się z niego mężczyzna (a przynajmniej mniejsza z niego ciamajda :P )

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob lut 11, 2006 10:09 am

L-Voss pisze:
Ray pisze:Fakt faktem :D Nawet jest p[rzychylna do Keitaro w 12 tomie ( zaprasza go na wspolne treningi :) )
I podobnie jak reszta dziewczyn zauważa, że robi się z niego mężczyzna (a przynajmniej mniejsza z niego ciamajda :P )
I mniejszy zbok :P Chociaż nieeee... on i tak jest zboczylem :D

Annemon
Status: Offline

Post autor: Annemon » sob kwie 08, 2006 8:34 pm

Jak dla mnie najładniejsza jest Motoko, jej siostra też całkiem niezła.

A no i Kanako w tych swoich uroczych strojach również świetnie wygląda ^^

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob kwie 08, 2006 10:38 pm

Annemon pisze:Jak dla mnie najładniejsza jest Motoko, jej siostra też całkiem niezła.

A no i Kanako w tych swoich uroczych strojach również świetnie wygląda ^^
A dla mnie Kanako ubiera się najgorzej ze wszystkich dziewczyn z Hinaty, no ale o gustach się nie dyskutuje... jakieś takie za bardzo... gotyckie? Nie wiem, jak ten styl nazwać...

Annemon
Status: Offline

Post autor: Annemon » ndz kwie 09, 2006 3:22 pm

jakieś takie za bardzo... gotyckie? Nie wiem, jak ten styl nazwać...
No faktycznie, te rękawy bluzek i gorsety jest w tym coś jak piszesz, z gotyku. Mnie te stroje się podobają, bo bardzo wyróżniają się na tle reszty ^^ i są zdecydowanie nieprzeciętne.
Ja widzę też w tych ubraniach takie nawiązania do francuskich pokojówek, te fartuszki i opaski na głowę :P Aha, no i Kuro świetnie uzupełnia ten wizerunek Kanako :)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz kwie 09, 2006 4:23 pm

Kanako mozna by sie wydawac jest czarnym charakterem:D Przynajmniej tak ja ubiera pan akamatsu :) Mnie sie ona bardzo podoba a jak w 12 tomiku Keitaro nakryl ja kurtka jak wracali z basenu to wygladala... Hmm bardzo ładnie :)

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » pn kwie 10, 2006 2:05 pm

Facetem nie jestem, ale jak już mam oceniać to najbardziej podoba mi się Naru z tym jej uśmiechem :D . ale reszta dziewcząt tez jest niczego sobie, chociaz na drugim miejscu za Naru postawiłabym Mutsumi i Motoko (jedna słodka, a druga prawdziwie japońska :wink: ).

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn kwie 10, 2006 2:25 pm

To tylko ja lubie Kanako? Przeciez ona jest cuuudna :D Czasami jakies dziwne wdzianko ma ale przeciez wtedy ( 13 tomik ) ladnie ubrala Motoko. Ale ciagle mi chodzi mina Motoko jak przyszly wyniki próbnego egzaminu :o :D

Betrice
Status: Offline

Post autor: Betrice » wt kwie 11, 2006 11:31 am

Motoko w nowej fryzurze wygląda ślicznie :) (13 tomik). Więc na pierwszym miejscu Motoko, na drugim Narusegawa, a na trzecim to hymmm.... Sue.

HoM
Status: Offline

Post autor: HoM » wt kwie 11, 2006 6:21 pm

No tak rzeczywiście Motoko i krótkie włosy to :shock: ale po bliższym i dogłębniejszym przyjżeniu się jest faktycznie piękna zarówno w krótkich jak i w długich włosach. No i ta jej siostra. :mrgreen:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr kwie 12, 2006 10:20 am

Mi Motoko sie podoba ale jakos w innych fryzurach :/ Te krutkie wlosy tez sa ladne ale lepsze sa kiteczki po bokach w dlugich :twisted: A co do Sue... Betrice chodzi Ci o ta Sue ktora sie zmienia w red moon czy ogulnie?

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » czw kwie 13, 2006 7:29 pm

Krótkie włosy Motoko są naprawdę kawaii, ale ja ją wolałam w długich, bo ogólnie wole długie włosy, są bardziej romantyczne :wink: .

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw kwie 13, 2006 7:30 pm

Ale w innej fryzurze :D Dlugie sa chyba lepsze od krutkich wlosow. Np. Shinobu wyglada ladnie z kitka z tylu :D Ze juz nie wspomne o Kitsune :twisted:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt kwie 14, 2006 8:16 pm

Ray pisze:Ale w innej fryzurze :D Dlugie sa chyba lepsze od krutkich wlosow. Np. Shinobu wyglada ladnie z kitka z tylu :D Ze juz nie wspomne o Kitsune :twisted:
Ano, Shinobu akurat bardzo wyładniała przez te trzy lata... takie brzydkie kaczątko :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości