Ulubiony Odcinek ? [spoilery]

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Norad
Status: Offline

Ulubiony Odcinek ? [spoilery]

Post autor: Norad » pn gru 29, 2003 12:30 pm

Każdy kto oglądał anime LH zapewne ma jakiś ulubiony ;P

Który się Wam podobał naaaaaaaaajbardziej ?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn gru 29, 2003 12:42 pm

Kurcze, musiałbym jeszcze raz serię obejżeć, ale najbardziej chyba podobał mi się odcinek z przedstawieniem.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn gru 29, 2003 1:09 pm

ja wiem.. Naru jako idol oraz X-mas special (nie wiem czemu ale jakoś go najbardziej lubię^^)

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » pn gru 29, 2003 1:33 pm

Shig pisze:Kurcze, musiałbym jeszcze raz serię obejżeć, ale najbardziej chyba podobał mi się odcinek z przedstawieniem.
Mi też najbardziej podobał się odcinek z przedstawieniem (15-ty albo 16-ty). Ubaw miałem po pachy... Naru jako "Czcigodny Sanzo" :D .

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » pn gru 29, 2003 8:07 pm

Dobry był odcinek z Motoko w grze ( 8 chyba).
I z maszynką kaolli do podglądania marzeń. :lol:
Ale trudno jest wskazać konkretny....

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn gru 29, 2003 9:51 pm

Sep pisze: Ale trudno jest wskazać konkretny....
Bo całość tworzy jedną genialną historię w której ja bym nic nie zmieniał.. anie epa więcej ani epa mniej..

btw.. czy ktoś z Was słyszał kiedyś pogłoski o LHA ep4? (jest to prawdopodobne bo seria anime "urywa" się w stosunku do mangi)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn gru 29, 2003 10:06 pm

_Keitaro_ pisze:czy ktoś z Was słyszał kiedyś pogłoski o LHA ep4? (jest to prawdopodobne bo seria anime "urywa" się w stosunku do mangi)
Słyszałem, przy czym okazało się to prima aprilisowym żartem.
Z tego co mi wiadomo to nie ma czwartego epa Love Hina Again (przynajmniej jeszcze nie ma).

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » wt gru 30, 2003 8:18 pm

nyo ja tez nie pamietam ktora czesc mi sie podobala najbardziej...

nyo ale 1 odcinek jak go ganialy po domu byl super
ten z przedstawieniem tez niczego sobie

a o LHA 4 w zyciu nie slyszalem

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » wt gru 30, 2003 11:17 pm

Kurde temat założyłem, a sam nie powiedziałem co luboie _-_
Otóż :
Najbardziej lubie pierwszy...bo zaczął to co pokochałem !
I ostatni za to, że tak wspaniale to zakończył !!!

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » czw sty 01, 2004 2:49 pm

Ulubiony odcinek... hm, czy ja wiem... napewno podobał mi się odcinek z przedstawieniem :lol: a prócz tego to epizody 10 i 19 :twisted:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sty 15, 2004 5:43 pm

Ja też nie potrafie jednoznacznie wskazać tego Naj... Całość jest genialna :D Ale jak już miałbym coś wybrać, to chyba taki odcinek ala gra rpg, postacie były w super deformer, naprawde super był :) Niestety nie pamiętam który to był... :cry:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sty 15, 2004 6:14 pm

Hmm, ja podobnie. Ulubionych gagów już nawet nie pamiętam wszystkich

hmm... podobało mi się jak tama-chan, bo chyba tak się ten żółw nazywał, złapał w płetwy katanę :), numer z grą wideo był niezły, hmm, Seta-san był najlepszy :D itd. Mojemu koledze najbardziej podobał się odcinek z lalką... Fajny był, ale taki mało love-hinowaty. Coś dobrego na odpoczynek. Ogólnie cały serial jest bardzo fajny, gdyby nie uboga ścieżka dźwiękowa (mam na myśli ilość lecących w tle utworów, a nie ich jakość)

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pt sty 16, 2004 12:42 am

Ogólnie seria anime Love Hiny bardzo przypadła mi do gustu. Spośród 30 odcinków (Final Selection nie liczę) nie mam typowego faworyta na najlepszy odcinek. Dlatego przytoczę moje top 5 (granice między miejscami są bardzo płynne).

1. #21 - randki z Naru i Mutsumi (pościg łódek jest "the best")
2. #16 - przedstawienie
3. #06 - podróż z Mutsumi przez całą Japonię (aka "lovers escape")
4. #08 - gra komputerowa
5. #11 - odcinek muzyczny

Oprócz tego wyróżnienia otrzymują: Christmas Special za romantyczne historie i moją ulubioną piosenkę "Winter Wish" i #25 - pojawienie się drugiej (po Motoko), czarnowłosej piekności, pani Tsuruko Aoyamy.

Świstak
Status: Offline

Post autor: Świstak » pt lut 06, 2004 3:52 am

hmm bez wątpienia przedstawienie bije wszystko.
Winter Special też niczego sobie.
a tak wogóle to manga jest lepsza (powiedział szczur zjadając taśmę filmową)

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pt lut 06, 2004 1:05 pm

Świstak pisze:a tak wogóle to manga jest lepsza (powiedział szczur zjadając taśmę filmową)
hmmm czy ja wiem u mnie mniej wiecej na rowni... a poza tym to swistak czy szczur zjada tasme? :roll:

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » pt lut 06, 2004 2:51 pm

Gotenks pisze:odcinek ala gra rpg, postacie były w super deformer, naprawde super był :) Niestety nie pamiętam który to był... :cry:
Szczerze to jakoś mi do gustu nie przypadł, co prawda fajna była jego twarz po tych godzinach grania :twisted: Ale tak pozatym to mnie nie wciągło jakoś ;P

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pn lut 09, 2004 6:38 pm

Do tej pory najlepszy jest odcinek 1
Nie lubie odcinków 11 i Chrismas Special

Czy cała manga jest w anime ?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn lut 09, 2004 8:41 pm

Manga jest dłuższa od anime.. około dwóch ostatnich tomów mangi nie ma w anime (o ile dobrze pamiętam)

Muti
Status: Offline

Post autor: Muti » pn lut 09, 2004 9:03 pm

_Keitaro_ pisze:Manga jest dłuższa od anime.. około dwóch ostatnich tomów mangi nie ma w anime (o ile dobrze pamiętam)
Możesz coś więcej powiedzieć ? Np.krótki spoiler co tam jest ?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn lut 09, 2004 10:24 pm

Różne przygody z nową bohaterką z LHA o ile dobrze pamiętam.. ano i zakończenie całkowite nie takie jak w seri anime.. chyba nic nie zaspoilerowałem :roll:^^ Po za tym trochę słabo pamiętam to było dawno temu jak czytałem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości