LOVE HINA PLUS

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
Adrian
Status: Offline

LOVE HINA PLUS

Post autor: Adrian » ndz lip 02, 2006 3:00 am

Zapraszam wszystkich entuzjastów LH do odwiedzenia tej strony. Stronka świeża, jednak prężnie się rozwijająca i ujmująca tematykę twórczości Kena Akamatsu w sposób jaki już raczej w wersji polskiej na innych stronach nie uświadczycie. :D sorka yosh, że Ci odebrałem tą przyjemność, ale pomyślałem, że na odchodne i jako przyszły redaktor zrobię cosik dobrego dla stronki

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » ndz lip 02, 2006 9:19 am

No dobra, a link gdzie?

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz lip 02, 2006 12:04 pm

www.lovehinaplus.glt.pl . Zapraszam w imieniu całej redakcji. Polecam także forum: www.forum.lovehinaplus.glt.pl .

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » czw lip 13, 2006 4:08 pm

Ray - ja myśle, że najpierw powinieneś przygotować grafike, teksty, jakiś download, strona bez zasobów nie przejdzie.

PS. W logu np. wyciąłeś Kitsune piersi ^^'
Wstydź sie :roll:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lip 14, 2006 12:13 pm

Norad pisze:Ray - ja myśle, że najpierw powinieneś przygotować grafike, teksty, jakiś download, strona bez zasobów nie przejdzie.

PS. W logu np. wyciąłeś Kitsune piersi ^^'
Wstydź sie :roll:
Jak to bez zasobów?! Tekstów na przykład jest tam mnóstwo!
A adminem jest akurat Yoshi...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz lip 16, 2006 11:22 am

Fakt... Admin to Yoshi, a ja i L-Voss jego rękami ( ciekawe kto prawą, a kto lewą :P ). Teraz akuratnie Yoshi wyjechał i stronka stoi :/ A już czekają na wejście moje recki tomów i tapety :wink:

PS. Nie wycinałem nikomu piersi :P

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » czw lip 20, 2006 3:43 pm

Hmm... gdzie wy tam widzicie ucięte piersi ?!? ten art taki był!! :D :D
jedynie co uciąłem to trochę głowy motoko :D właśnie teraz to zauważyłem :D
A zasobów rzeczywiście jest mnóstwo :D Chociażby fanficki czy teksty piosenek :D Lada dzień (tzn. jak wrócę z wakacji) dojdą artykuły i recenzje :D Ale już teraz jest już sporo do czytania.

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt lip 21, 2006 8:03 pm

Norad pisze:(..)PS. W logu np. wyciąłeś Kitsune piersi ^^'
Wstydź sie :roll: [/color]
wstydzcie sie, wstydzcie.. tak bezwstydna sekcja Kitsune-chan

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lip 21, 2006 9:23 pm

Tak serio to był chyba konieczny "krok" do zrobienia avka :D Po prostu Kitsune ma za duże piersi :P

PS. Ciekawe, które miejsce miała by w MSN :D Z tego co widziałęm to były tam "większe rozmiary" :wink:

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt lip 21, 2006 9:29 pm

Ray -> co tam rozmiar.. :twisted:
duze piersi do duze problemy
nie sposob jednak ukryc ze Kitsune-chan zapadła w pamiec kazdego kto miał chocby niewielki kontakt z LH ^^

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lip 21, 2006 11:04 pm

A no zapadła :D I troche miejsca zajmuje :D Zgadni dzięki czemu :twisted:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr lip 26, 2006 9:30 am

Ray pisze:Fakt... Admin to Yoshi, a ja i L-Voss jego rękami ( ciekawe kto prawą, a kto lewą :P ).
Tak naprawdę to ja napisałem chyba najwięcej artykułów... chyba nawet od Yoshiego... a ty, Ray... eee... o, ty wstawiłeś grafikę :P (i słyszałem, że coś piszesz na koniec wakacji <tzn. jak Yoshi wróci...>).

No cóż, każdy ma na stronce jakieś zadanie... :wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lip 26, 2006 12:07 pm

Ja teraz dałem tapetki i recki moje będą :P Nie czepiaj się mnie :P A poza tym dokończyłem rozdziały mangi xD

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr lip 26, 2006 11:49 pm

Ray pisze:Ja teraz dałem tapetki i recki moje będą :P Nie czepiaj się mnie :P A poza tym dokończyłem rozdziały mangi xD
Ależ ja się nie czepiam, tylko próbuję podbudować sobie ego :P
Zresztą teraz mamy remis - to było za sformułowanie "idź się kłócić z Grisznakiem" :wink:

A wracając do tematu właściwego - walcie ludziska na nasze forum, bo coś mało żywotne ostatnio :wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw lip 27, 2006 10:46 am

No kwita jesteśmy :P Ja też zapraszam na nasze forum :] Można pogadać o róznych mangach i anime ;)

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » pn sie 14, 2006 6:08 pm

Zmienimy lay tej stronie niedługo, już ja sie o to postaram :P

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » ndz wrz 10, 2006 11:49 am

Norad pisze:Zmienimy lay tej stronie niedługo, już ja sie o to postaram
Jakoś ostygnął Twój zapał w tej sprawie....

[ Dodano: Sro 06 Gru, 2006 ]
taka mała informacja dla użytkowników LH+ ... informuję, że nasze forum już działa i kłopoty z nim zostały zażegnane...
wybaczcie, że post pod postem, ale to nowa informacja i gdybym edytował tamtego posta to nikt by jej nie zauważył...

[ Dodano: Sob 03 Lip, 2010 ]
Jako, że forum od jakiegoś czasu na tłumy użytkowników nie narzeka chciałbym tylko poinformować, że forum działa nadal i serdecznie zaprosić do odwiedzenia:
http://forum.lovehinaplus.glt.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości