Panel o Love Hina

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
Grisznak
Status: Offline

Panel o Love Hina

Post autor: Grisznak » śr cze 21, 2006 4:23 pm

Właśnie skończyłem ustalanie z Alqu'ą szczegółów i mogę wszystkich poinformować, że na szóstym Dojiconie będzie miał miejsce panel poświęcony Love Hina, prowadzony przez piszącego te słowa.
Będzie więc okazja, by podyskutować o całej serii, odczuciach ogólnych, porównaniach z serią tv i oav, bohaterach, kontynuacji i wszystkim innym co nas interesuje.
Zapraszam więc w dniach 12-13 sierpnia do Krakowa.

Lavamancer
Status: Offline

Post autor: Lavamancer » śr cze 21, 2006 4:46 pm

I aż nowy wątek był wymagany dla tej informacji ?

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr cze 21, 2006 7:17 pm

Moim zdaniem owszem, takie ogłoszenie to chyba żaden problem, zwłaszcza, że w tym dziale i tak zbyt wiele nowych wątków już się nie pojawi.

Lavamancer
Status: Offline

Post autor: Lavamancer » śr cze 21, 2006 7:32 pm

Wątki mają na celu dyskusję, imo to raczej ogłoszenie jest które powinno trafić co najwyżej do wątku o LH. A tak to tylko dodatkowy syf z "wątkiem" w którym i tak nie będzie wypowiedzi (nie licząc mojego pytania i twoich odpowiedzi). Ale dobra, nie mój dział, nie moja sprawa.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr cze 21, 2006 9:26 pm

Grisznak załamałeś mnie... Czemu ma być panel o LH, wtedy kiedy mnie nie będzie? Wrrrrr dużo bym dał aby sobie pojechać na ten konwent :P

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » czw cze 22, 2006 11:10 am

A na jakiekolwiek jeździsz ?
Bo bawi mnie gdy słyszę "nie pojadę bo za daleko".

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw cze 22, 2006 12:00 pm

Szczerze mówiąc jeszcze nie byłem na żadnym :P Ale nie dlatego że nie chce mi się lub że za daleko ... Prędzej mało czasu :/ No i ta niepełnoletność...

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » czw wrz 21, 2006 1:30 am

Bylo minelo ;P (lock/del? :P) A co to samego panelu to nie byl zly :) Ale czy byl jakis swietny to tez bym nie powiedzial. ;]

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości