Love Hina tom 14

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
yoshi_15
Status: Offline

Love Hina tom 14

Post autor: yoshi_15 » sob cze 03, 2006 6:06 pm

Myślę, że taki temat można już założyć :P
Właśnie wróciłem z Matrasa z ostatnim tomikiem LH :P
Jeszcze nie wziąłem się do czytania, a już trochę szkoda mi, żę już koniec :)
Aha, no i na końcu tomiku zauważyłem tajemniczą zapowiedź nowej serii, niby podobnej do LH :) Zaraz biorę się do czytania :)
Pisać co sądzicie o tym tomiku :)
Ostatnio zmieniony ndz lis 14, 2010 10:45 pm przez yoshi_15, łącznie zmieniany 1 raz.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob cze 03, 2006 6:12 pm

Hmm... Obstawiałbym "Mahou Sensei Negima". Oczywiście jeżeli manga ma być Kena Akamatsu :roll:

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » sob cze 03, 2006 7:04 pm

to na pewno nie MSN :)
taki opis na końcu tomika:
"... wkrótce Waneko szykuje nowy tytuł, w którym wszystko stanie na głowie. Ten sam typ romantycznej komedii, podobnie mistrzowsko poprowadzona akcja, ale tym razem sytuacja się odwróci. Pewni rodzice nie mają czym spłacić swoich długów - więc zamiast pieniędzy oddają w zastaw ... swoją córkę... dziewczyna trafia do domu gdzie mieszkają ojciec i trzech synów, a więc SAMI FACECI (...) Zapamiętaj to hasło: "NIE, DZIĘKUJĘ" (...) "

Master_666
Status: Offline

Post autor: Master_666 » sob cze 03, 2006 7:21 pm

o ile tom LH 14 jest w krakowskim empiku to za niedługo będe go miał :D
yoshi_15 pisze:dziewczyna trafia do domu gdzie mieszkają ojciec i trzech synów, a więc SAMI FACECI
Z opisu ta manga rzypomina Love Hina :) O ile kreska będzie pożądna może się okazać niezłe =)

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » sob cze 03, 2006 7:56 pm

Tak, tylko, że zamiast kobiecych wdzięków będziemy mogli zobaczyć męskie torsy
:P


Jedna dziewczyna? Łeeeeeeee Czterech facetów? To już przesada
:P

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob cze 03, 2006 7:57 pm

Ostatni tomik LH już zapowiadałem, więc krótko tylko powtórzę, że będzie się koncentrował głównie na związku Naru i Keitaro i że jest naprawdę znakomity :P

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » sob cze 03, 2006 8:16 pm

Sami faceci ? Buee... a może jeszcze jaoi ? Faktycznie: nie, dziękuję. Jedynym tytułem z Waneko jaki planuję kupować jest Utena.
Czternastka już jest ? Czadowo...

<Mada12>
Status: Offline

Post autor: <Mada12> » sob cze 03, 2006 9:14 pm

A bylem dzis w Matrasie to nie bylo.... (glupi Matras). !ak kupie 14, to to bedzie pierwszy raz, keidy zebralem cala kolekcje tomow :D.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz cze 04, 2006 11:31 am

Ja może niedługo zamówie z innymi, jak nie wytrzymam ( czyt. napewno nie wytrzymam) to biegne do empiku :P Aż się łezka w oku kręci kiedy sobie pomyślę że niedługo już nie bedzie tych kłutni i rozmów o Lh :cry:

mage4
Status: Offline

Post autor: mage4 » ndz cze 04, 2006 12:44 pm

Ja już wczoraj kupiłem 14 tomik prawie sie popłakałem jak zobaczyłem ostatnia stronke Love Hiny :( Szkoda tak dorej mangi mogłaby byc tak długa jak dragonball 42 tomy to by było.....ehh i co ja teraz bede kupował????

Spoiler:
Tomik jest świetny jak wspominał L-Voss cały tom skupia sie na Naru i Keitaro oraz ich nieudanych próbach co do pierwszegop razu lool. Takiego pecha jeszcze nie widziałem jak żyję:P:P. Bardzo podoba mi sie zakończenie poprzez przedstawienie nowej bohaterki... takiej Kieitaro tylko w spódnicy:D

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » ndz cze 04, 2006 1:45 pm

Mistrzu robisz spoiler, zedytuj tego posta :P

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » ndz cze 04, 2006 2:40 pm

Ray pisze:Aż się łezka w oku kręci kiedy sobie pomyślę że niedługo już nie bedzie tych kłutni i rozmów o Lh :cry:
Fakt, LH było jednym z najbardziej dyskusjogennych tytułów na tym forum. Jeśli jednak Waneko dotrzyma słowa i wyda Utenę to będziemy mieli tytuł na wcale niezgorsze dyskusje ( a jeśłi jeszcze wyjdzie Adolescence to bez takich się nie obejdzie, bo ten tomik jedynie w niewielkim stopniu ustępuje zakręceniu filmowi ).

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz cze 04, 2006 5:00 pm

No chwała jak Utena wyjdzie szybko bo z tego co wiem waneko na 90% ma ją wydać... A co do tego o czym mówił mage4... 42 tomy? Kto by kupował takiego tasiemca? No i jeszcze NAPEWNO nie byłby wydawany przez Waneko. Stałby się nudny pewnie też :P

PS.Adolescence? Nie znam... Jak możesz wyślij mi coś o tym na pw :wink:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz cze 04, 2006 7:28 pm

No nie powiem, ciekawy jestem co to za tytul bedzie. Tylko zeby sie nie okazalo, ze to jakis szojec :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz cze 04, 2006 7:29 pm

Gotenks nie zapeszaj :P Daj Bóg aby to było nawet lepsze od LH :]

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » ndz cze 04, 2006 7:46 pm

PS.Adolescence? Nie znam... Jak możesz wyślij mi coś o tym na pw
Adolescence of Utena to kinówka, rzecz z gatunku impresji o dość symbolicznym charakterze, nieco w poetyce "Psa Andaluzyjskiego" Dalego.
Ukazała sie jednotmowa manga będąca adaptacją tegoż filmu.
42 tomy? Kto by kupował takiego tasiemca?
Racja...DB był raczej wyjątkiem...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz cze 04, 2006 8:39 pm

Gotenks pisze:No nie powiem, ciekawy jestem co to za tytul bedzie. Tylko zeby sie nie okazalo, ze to jakis szojec :roll:
Ja się na początku wystraszyłem, że to będzie Wallflower, ale to chyba nie to :roll:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn cze 05, 2006 12:43 pm

Przed chwilką byłam zobaczyć czy jest nowy tomik i niestety jeszcze nie ma:/.

Jestem ciekawa tej nowej mangi szkoda, że to nie jest Mahou Sensei Negima:/

ZerueL
Status: Offline

Post autor: ZerueL » pn cze 05, 2006 10:46 pm

T_T

To juz koniec- jaka szkoda...... ale epilog rzondzi!!!! Dla czegos takiego warto kupic cala serie;) Wreszcie Shinobu zaczela mi sie podobac 8)

Co do nowego tytulu: szkoda ze to nie MSN... mysle ze Waneko powinno pomyslec o wydaniu tej mangi.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt cze 06, 2006 1:29 pm

W Szczecinie (czyt. wiocha z tramwajami) jak zwykle nie ma ...
ZerueL>>> pisze się "rządzi", a nie "rzondzi"...
Ostatnio zmieniony wt cze 06, 2006 3:46 pm przez Ray, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości