Love Hina tom 14

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
Verenar
Status: Offline

Post autor: Verenar » pt cze 23, 2006 7:50 pm

Szkoda że jóż koniec. To moja pierwsza manga a inne jółż mi sie tak nie podobały.

morze powturze ciś wczećniejszegpo (ba nie laduje mi sie jedna strona tematu) ale zauważyliście na ostratniej stronie omiksu siostre Nru Mei ktura wystempowała tylko w anime?

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob cze 24, 2006 3:30 pm

1. Naucz się ortografi...
2. Poczytaj temat zanim coś powiesz ( chodzi o Mai Narusegawe)
3. Skoro jest na ostatnich stronach to znaczy że najwyraźniej nie tylko w anime...

Verenar
Status: Offline

Post autor: Verenar » sob cze 24, 2006 3:36 pm

a) jESTEM DYSLEKTYKIEM
b) przeglondarka mi nawala i nie ładuje jednej strony tego tematu (konkretnie 3)
c) sprawdzałem Nie ma

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob cze 24, 2006 3:46 pm

Verenar pisze:a) jESTEM DYSLEKTYKIEM
Chyba raczej leniem. Sprawdzania pisownii w Wordzie i Writerze nie ma?
b) przeglondarka mi nawala i nie ładuje jednej strony tego tematu
To zmień przeglądarkę:
Firefox, Opera, Maxthon, Netscape, Internet Explorer
c) sprawdzałem Nie ma
Najpierw piszesz, że jest na ostatniej stronie mangi, potem że jej w ogóle w mandze nie ma... Zdecyduj się.

Verenar
Status: Offline

Post autor: Verenar » sob cze 24, 2006 5:54 pm

Dobra hodziło mi o to że nie ma jej wcześniej. A co do pisowni to nie mam ofisa (wiem że inaczej sie pisze) wiec nici ze sprawdzania pisownii.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob cze 24, 2006 6:05 pm

To zainstaluj darmowego Open Office.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob cze 24, 2006 6:05 pm

Dyslektykiem? Na tym forum jest kilku ale nie widziałem jeszcze takich błędów... I jak coś piszesz to pisz konkretnie, a nie tak że nie wiemy o co Ci chodzi...

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob cze 24, 2006 6:56 pm

Ray pisze:Dyslektykiem? Na tym forum jest kilku ...
Gdzie? Nie widziałem... :roll:

Nawet z dysleksją można zresztą całkiem skutecznie walczyć... wystarczą dobre chęci...

A ja zresztą, przykro mi - taki niedowiarek wredny ze mnie - nie wierzę, póki nie zobaczę stosownego zaświadczenia...

PS: Ale przestańmy gadać o wszystkim i o niczym i robić radosnego offtopa...

szym
Status: Offline

Post autor: szym » sob cze 24, 2006 9:18 pm

Ray napisał:

Dyslektykiem? Na tym forum jest kilku ...

Gdzie? Nie widziałem...
Ja na przykład...

Czy duża jest różnica pomiędzy mangą, a anime LH? Zastanawiam się włąsnie nad ściągnięciem ale jeśli to tak właściwie jest identyczne to lepiej mi by było coś innego zassać.[/quote]

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob cze 24, 2006 9:20 pm

Nie jest identyczne.
BTW: Nie popieramy ściągania. Chyba, że DVD'ków z półek :roll:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz cze 25, 2006 11:52 am

Shig pisze:Nie jest identyczne.
BTW: Nie popieramy ściągania. Chyba, że DVD'ków z półek :roll:
Zdawało mi się, że jeśli anime nie jest licencjonowane w Polsce, to chyba można je ściągać DO UŻYTKU DOMOWEGO (jest taki ładny napis od większości subberów - NOT FOR SALE OR RENT)...
A od mangi różni się dosyć znacznie, tyle że, w mojej opinii, na gorsze...

PS: Jeśli szym jest dyslektykiem, to jakoś tego nie widać, czyli - można. Ci, którzy próbują się usprawiedliwić dysleksją, akurat najczęściej jej nie mają...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz cze 25, 2006 12:11 pm

L-Voss pisze:Zdawało mi się, że jeśli anime nie jest licencjonowane w Polsce, to chyba można je ściągać DO UŻYTKU DOMOWEGO (jest taki ładny napis od większości subberów - NOT FOR SALE OR RENT)...
Spytaj jakiegokolwiek prawnika.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz cze 25, 2006 3:59 pm

Shig pisze:
L-Voss pisze:Zdawało mi się, że jeśli anime nie jest licencjonowane w Polsce, to chyba można je ściągać DO UŻYTKU DOMOWEGO (jest taki ładny napis od większości subberów - NOT FOR SALE OR RENT)...
Spytaj jakiegokolwiek prawnika.
Prawnika nie znam, ale widziałem kiedyś w jakimś piśmie wyciąg z Kodeksu Karnego, z którego wynikało przynajmniej, że takowe rzeczy można trzymać na kompie 24 godziny...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz cze 25, 2006 4:44 pm

Tylko, że to zdaje się był wyciąg z zagranicznych przepisów, jedynie przetłumaczony na język polski :)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz cze 25, 2006 5:27 pm

Tz ja też słyszałęm o czymś takim... Ale nie spotkałem się z osobą, która by tego przestrzegała :P

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » pn cze 26, 2006 2:19 pm

z tego co mi wiadomo to Shig ma rację ... na pewno prawo do 24h przetrzymywania nielegalnych plików jest w USA, ale w Polsce "oficjalnie" czegoś takiego raczej nie ma ( twórcy stron warezowych itp., którzy umieszczają takie informacje na swoich stronach po prostu wzięli to z zagranicznych stron).

Jawor
Status: Offline

Post autor: Jawor » pn lip 03, 2006 11:30 am

1) Szkoda, że się manga skończyła.
2) Będzie mi brakować tego ciągłego bicia Keitaro.
3) Co by nie było to jednak Epilog podobał mi się najbardziej - nowa postać, dojrzały stare postacie i stały się niemal pełnoletnie oraz dobre zakończenie z Naru i Keitaro po zawarciu związku małźeńskiego.

Psychic
Status: Offline

Post autor: Psychic » sob lip 08, 2006 1:40 pm

Ano niestety skończyło sie:/........teraz zostaje tylko czytac cała serie od początku albo ogladac anime(ja wole czytac:P)

Dark_Naru
Status: Offline

Post autor: Dark_Naru » wt lip 11, 2006 10:38 am

A ja czekam juz na artbook Love Hina :D

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt lip 11, 2006 12:41 pm

Ze sklepów internetowych można sobie ściągnąć artbooki. Ale troche drogo wychodzi :/

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości