Love Hina tom 14

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Sephirath
Status: Offline

Post autor: Sephirath » śr cze 14, 2006 9:59 pm

[offtopic :P]

Ja miałem większe "szkoda" po Cowboyu Bebopie.

[/offtopic :P]

A co do LH - czy oprócz tych 14 tomów co znamy w Polandii są jeszcze jakieś nie wydane u nas? Bo nie wiem czy szukać skanów czy nie :P

szym
Status: Offline

Post autor: szym » śr cze 14, 2006 10:05 pm

Na niemieckim forum poświęconym LH widziałem dwa tematy "Love Hina 15" i "Love Hina vol. 15". Niestety jako że mam uraz do tego języka i po 9 latach nauki umię się tylko spytać "ile to kosztuje" tym podobne pierdoły to nic nie zrozumiałem :P Ale szczerze wątpie czy istnieje "tom 15'sty"...

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » czw cze 15, 2006 10:00 am

Daj linka, jeśli pamiętasz, to przetłumaczę...

szym
Status: Offline

Post autor: szym » czw cze 15, 2006 11:53 am

Raz i dwa . Jeśli to wszystko bujdy to przepraszam, jak już mówiłem na niemieckim nie znam się wcale :cry:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw cze 15, 2006 2:02 pm

To są dwa tematy z gdybaniem, co by mogło być w tomie 15, gdyby taki powstał.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw cze 15, 2006 2:50 pm

Są tomy 0 i Infinity. A Love Hina 15 i Love Hina vol.15 to to samo...

szym
Status: Offline

Post autor: szym » czw cze 15, 2006 3:04 pm

:? Szkoda... Chociaż w zasadzie to co mogłoby się znajdować w tomie 15? Podróż poślubna Keitaro i Naru?

Ray - Może i to samo ale tematy są dwa :wink:

Sephirath
Status: Offline

Post autor: Sephirath » czw cze 15, 2006 3:27 pm

A 0 i Infinity to o czym są? :P

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw cze 15, 2006 5:38 pm

Tematy 2 ? Nie kumam... z angielskiego skrót vol. oznacza tom... Wiec Love Hina 15 to Love Hina tom 15 ...

szym
Status: Offline

Post autor: szym » czw cze 15, 2006 7:30 pm

Chodziło mi o to że owszem LH 15 i LH vol. 15 to to samo ale na tamtym forum stworzone są dwa osobne tematy o takich tytułach.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt cze 16, 2006 8:34 am

Widocznie na tamtym forum muszą mieć bajzel :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt cze 16, 2006 9:12 am

Zgadzam się z Madoką :P Może poprostu nie wiedzą co znaczy vol. i myślą że to jakiś dodatek do 15 tomu :D

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt cze 16, 2006 10:20 am

Ray pisze:Zgadzam się z Madoką :P Może poprostu nie wiedzą co znaczy vol. i myślą że to jakiś dodatek do 15 tomu :D
Nikt nie jest tak głupi :roll: Po prostu moderator pewnie nie zauważył dwóch bliźniaczych tematów...

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt cze 16, 2006 9:17 pm

L-Voss pisze:
Ray pisze:Zgadzam się z Madoką :P Może poprostu nie wiedzą co znaczy vol. i myślą że to jakiś dodatek do 15 tomu :D
Nikt nie jest tak głupi :roll: Po prostu moderator pewnie nie zauważył dwóch bliźniaczych tematów...
Dokładnie mniej więcej o to mi chodziło , tylko ,że moim zdaniem nie chodzi o to ,że moderator nie zauważył tego tematu tylko pewnie jest leniem i nie chciało mu się przerzucać postów do tematu który już istniał. A zresztą mniejsza z tym bo się offtop maly robi
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pn cze 19, 2006 10:56 am

szym pisze:Raz i dwa . Jeśli to wszystko bujdy to przepraszam, jak już mówiłem na niemieckim nie znam się wcale :cry:
To jakaś bujda, nie podparta żadnymi faktycznymi informacjami. To tak, jak na forum IW gdybaliśmy sobie ostatnio o Final Fantasy VIII-2.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn cze 19, 2006 2:41 pm

Z tego co pamiętam był tu też temat o LH2... Niestety ktoś puścił plote i się ulotnił...

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » śr cze 21, 2006 12:47 am

Po przeczytaniu całej serii dochodzę do wniosku, że była niezła. Chwilami przynudzała i szczerze mówiąc cieszę się, że autor nie ciągnął jej dłużej bo te same numery powtarzae w nieskończoność w końcu się człowiekowi znudzą. Ostatni chapter jest natomiast genialny. :D . Co chwila do niego zaglądam, przeczytałam go chyba już ze trzy razy.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr cze 21, 2006 1:21 pm

Niestety mnie nie przebijesz :P Ja całą serie czytałem 10 razy :D ( niepełne bo 10 raz czytam i na 13 tomiku jestem :P). A co do tych nudzących wątków... Pamiętam jak Keitaro miał wejść na Todaj ( lepiej by pasowało określenie "wlecieć" :D ) i się zastanawiałem co mu tym razem przeszkodzi. Jak zobaczyłem samolot to normalnie padłem :P Ale zdarzały się wątki przeciągane :P

cts86
Status: Offline

Post autor: cts86 » czw cze 22, 2006 2:33 pm

Chyba nie będe zbyt orginalny jeśli napisze , że mi szkoda i tak jakby odeszla pewna część mojego żywota :lol:
Ale epilog to coś cudownego , co raz do niego powracam (jest superb :!: )

A co do tej zapowiedzi na końcu LH - o matko :shock: , i to ma być podobne do LH, NIE DZIĘKUJE :(

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » czw cze 22, 2006 8:18 pm

Mi się szalenie spodobała Naru w sukni ślubnej - po prostu kawaii - a epilog jest bardzo pozytywny, dokładnie taki, jakiego oczekiwałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości