Love Hina tom 14

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » sob cze 10, 2006 12:34 pm

Ray pisze:Nom pewnie to nie będzie to samo co Lh :] LH jest śmieszne, miłe i wogóle. Ciekawe czy jest podobna manga :D
A.I love you - jego pierwsza manga, będącaw dużej mierze prototypem Love Hiny.
Itsudatte My Santa! - którka jednoodcinkówka o chłopaku, któremu na łeb spada dziewczyna, oczywiście w święta.
Negima: Magister Negi Magi - podobno love hinowe i niezłe, ale nie znam szczegółów.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob cze 10, 2006 6:54 pm

Hmm wszystko autorstwa Kena Akamatsu :D Szczerze mówiąc gdyby wydali MSN by było fajnie. Po 14 tomiku zaczełem lubić Naru :D

Sephirath
Status: Offline

Post autor: Sephirath » pn cze 12, 2006 1:58 pm

Po przewróceniu okładki (bo kartki już się skończyły) po prostu zrobiło mi się trochę... smutno. Love Hina to była moja pierwsza manga i towarzyszyli mi jej bohaterowie przez ostatnie trzy lata. Dziwne prawda? Ja pomijam oczywiście niedawno złapanego bakcyla Naruto i FMA, pomijam skompletowanego z nie mniejszą radością VGA i VGL ale... ale... ale to nie jest to co zaczęło moją przygodę z mangą (bo anime to jeszcze pięć lat wcześniej i co innego i nie prawda :]). W każdym razie, teraz, co dwa miesiące będę odczuwał pewną pustkę bez swoich bohaterów, którym, jak nie patrzeć, jednak się dawało cząstkę swych emocji na własność.

Szkoda, że się skończyła.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn cze 12, 2006 2:21 pm

Każdemu smutno... To także i moja pierwsza manga :wink:

Sephirath
Status: Offline

Post autor: Sephirath » pn cze 12, 2006 3:15 pm

Ale muszę przyznać, że kończy się po prostu pięknie :]

I [uwaga spoiler] fajnie jest zobaczyć potem Keitaro już takim jaki chciał zawsze być, tak piękną Naru jak jeszcze nigdy, dorosłą już Shinobu i tak dalej i tak dalej... [/uwaga spoiler]

No to teraz wrócę czynnie do Naruto i GTO :wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn cze 12, 2006 5:27 pm

Nom Shinobu nieźle wyładniała :P Ale Motoko jakoś mniej mi się podobała :D Ale Kaolla i tak je przebiła :P

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pn cze 12, 2006 8:06 pm

Ray pisze:Nom Shinobu nieźle wyładniała :P Ale Motoko jakoś mniej mi się podobała :D Ale Kaolla i tak je przebiła :P
Ale jak to już kiedyś Adrian powiedział, Sara też ma szansę wyrosnąć na laskę :P

Sephirath
Status: Offline

Post autor: Sephirath » wt cze 13, 2006 4:05 pm

Nom, Sara ma szansę być niezła :P


A Kitsune stała się taką weselszą Haruką nie? Zobaczcie, fryzura, posada, podejście :wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt cze 13, 2006 5:17 pm

Kitsune od dawna mi Haruke przypominała :D Nawet pasuje do niej taki charakterek :D A Sara to :shock: Nigdy bym sie nie spodziewał że ona taka git będzie :D

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » wt cze 13, 2006 7:04 pm

No, wreszcie mam...
Co prawda przeczytałem to na szybko, bo czekały sto razy ciekawsze "Pamiętniki z Rewolucju Francuskiej" Ludwika Filipa, ale wypowiedzieć się o ostatnim tomie mogę...
Zakońćzenie oczywiście do przewidzenia ( konia z rzędem temu, kogo zaskoczyło ) natomiast bardzo udanym pomysłem było wprowdzenie pod koniec dodatkowej postaci - co prawda twierdzę, że Akamatsu ma problem z realistycznym przedstawianiem bohaterek w określonym wieku, ale tym razem mu się udało. Szczerze mówiąc, gdy widziałem ją na okładce to myślałem, że to siostra Naru, która w anime występuje, zaś w mandze się tylko o niej mówi.
Koniec serii, którejś już z kolei, niemniej najdłuższej z posiadanych przeze mnie mang. Ta nowozapowiadana mnie nie interesuje, bo jedna dziewczyna und kilku facetów to raczej materiał na mangę dla dziewczyn. Waneko ma na razie u mnie kredyt zaufania podtrzymany CSO. Ufam, że nie zrobią mi brzydkiej niespodzianki z Uteną ( bo JPF podpadł mi już do tego stopnia, że doczytam jedynie TMM i Hellsinga )

Staras
Status: Offline

Post autor: Staras » wt cze 13, 2006 8:25 pm

Po przeczytaniu ostatniego tomu stwierdzam, że mi smutno...
jak wielu przedemną wspomniało też była to moja pierwsz manga.
Szczerze mówiąc, gdy widziałem ją na okładce to myślałem, że to siostra Naru, która w anime występuje, zaś w mandze się tylko o niej mówi.
jak dobrze się przyjrzeć to na 2 i 14 stronie od końca widać jakąś nieznana dziewczynke, anime nie widziałem ale może to jest młodsza siostra Naru, taka jakaś podobna mi się wydaje... :)

Shinobu, Sue i Sara naprawde wyładniały, a jak wspomniał Ray motoko też mi się teraz za bardzo nie spodobała, jednak wg. mnie ładniejsza była w krótszych włosach.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt cze 13, 2006 8:41 pm

Na ich ślubie nawet widziałem nawet Natsumi i ochrone Sue :D Ale faktycznie ciekawi ta postać :D Napewno było to zaplanowane, a ponieważ Anime LH leciało równo z mangą myślę żę to pan Akamatsu zaciągną z anime :wink:

Master_666
Status: Offline

Post autor: Master_666 » wt cze 13, 2006 10:09 pm

Staras pisze:
jak dobrze się przyjrzeć to na 2 i 14 stronie od końca widać jakąś nieznana dziewczynke, anime nie widziałem ale może to jest młodsza siostra Naru, taka jakaś podobna mi się wydaje... :)
Ta dziewczynka to na 100% siostra Naru identyczna jak w anime=) Włącz sobie 22 odcinekLove Hina to tam gdzieś jest siostra Naru.

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » wt cze 13, 2006 10:53 pm

na 100% siostra Naru
łoł, no przecież oczywiste, że to Mei - siostra Naru :)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr cze 14, 2006 2:13 pm

Mei Narusegawa :D ALe jakoś nie jest ładniejsza od Naru :P

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr cze 14, 2006 3:26 pm

A tak przy okazji - ciekawe rozwiązanie w prologu - sytuacja identyczna jak z Keitaro i Naru na poczatku, tyle że z Shinobu i Emy. Czy to ma może jakieś drugie dno ?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr cze 14, 2006 4:56 pm

Grisznak pisze:A tak przy okazji - ciekawe rozwiązanie w prologu - sytuacja identyczna jak z Keitaro i Naru na poczatku, tyle że z Shinobu i Emy. Czy to ma może jakieś drugie dno ?
Co masz na myśli?

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr cze 14, 2006 5:44 pm

L-Voss pisze:
Grisznak pisze:A tak przy okazji - ciekawe rozwiązanie w prologu - sytuacja identyczna jak z Keitaro i Naru na poczatku, tyle że z Shinobu i Emy. Czy to ma może jakieś drugie dno ?
Co masz na myśli?
:roll: nieprzypadkowo jest tu gdzie temat o yuri w LH. Shionobu już jest dorosła, zaś Emy to taka trochę Shinobu w jej "początkach".

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr cze 14, 2006 5:59 pm

Grisznak pisze:
L-Voss pisze:
Grisznak pisze:A tak przy okazji - ciekawe rozwiązanie w prologu - sytuacja identyczna jak z Keitaro i Naru na poczatku, tyle że z Shinobu i Emy. Czy to ma może jakieś drugie dno ?
Co masz na myśli?
:roll: nieprzypadkowo jest tu gdzie temat o yuri w LH. Shionobu już jest dorosła, zaś Emy to taka trochę Shinobu w jej "początkach".
"Emy"? Tak ją nazwali w polskiej wersji?! Mam nadzieję, że nie :roll: Cały dowcip polega bowiem na tym, że jej imię i nazwisko zapisywane w kanie czyta się tak samo od przodu i od tyłu: MA-E-DA-E-MA...

A tak przy okazji - wiecie, że Ema ma w sobie coś z prawie każdej z postaci w jej początkach?
Keitaro: Słabe oceny i skłonność do "znajdowania się w nieodpowiednim czasie w nieodpowiednim miejscu"
Shinobu: Ciągle przeprasza i przesadza.
Kitsune: Ma taką jedną "antenkę" na głowie.
Motoko: Niezbyt zna się na modzie.
(za www.gamefaqs.com)

A co do Yuri... fani lubią przesadzać i doszukiwać się podtekstów - to mój jedyny komentarz w tej kwestii :roll:

szym
Status: Offline

Post autor: szym » śr cze 14, 2006 8:42 pm

Ehh, skończyłem 14 tom... Aż żal gdy pomyśleć ze to koniec przygód Keitaro i spółki... Chociaż muszę przyznać że wiekszego "kaca" miałem jak skończyłem oglądać FLCL'a...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości