Love Hina tom 14

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt lip 11, 2006 8:12 pm

Ray pisze:Ze sklepów internetowych można sobie ściągnąć artbooki. Ale troche drogo wychodzi :/
"Ściągnąć"? Skany?! Za kasę?! :shock: Cóż za formy płatności się porobiły...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt lip 11, 2006 11:31 pm

Aha, znaczy że jak powiem "Ściągnąłem sobie z USA DVD'ki Samurai Champloo" to oznacza to tylko i wyłącznie, że ściągnąłem obrazy ISO z amerykańskiego serwera?

Wybacz, ale wyrażenie "ściągać" o wiele dłużej funkcjonuje znaczeniowo jako "zamówić" niż jako "ściągnąć z internetu".

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lip 12, 2006 10:21 am

Chodziło mi o "ściągnięcie" jako o sprowadzenie z Japoni...

Psychic
Status: Offline

Post autor: Psychic » śr lip 12, 2006 3:57 pm

Tak tak .......tiruriru....... :o

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lip 12, 2006 5:06 pm

Psychic pisze:Tak tak .......tiruriru....... :o
Coś sugerujesz swoim (niby) "postem" ?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr lip 12, 2006 6:38 pm

Psychic pisze:Tak tak .......tiruriru....... :o
Doczytaj posta, o który się rozchodzi i dopiero potem się wypowiadaj.

Psychic
Status: Offline

Post autor: Psychic » czw lip 13, 2006 3:56 pm

Ray pisze:Chodziło mi o "ściągnięcie" jako o sprowadzenie z Japoni...
chodziło mi o tą wypowiedz

edit: darujcie sobie bezsensowne wypowiedzi - ten temat nie jest od tego - norad

Master_666
Status: Offline

Post autor: Master_666 » ndz lip 16, 2006 10:36 am

L-Voss pisze:PS: Jeśli szym jest dyslektykiem, to jakoś tego nie widać, czyli - można. Ci, którzy próbują się usprawiedliwić dysleksją, akurat najczęściej jej nie mają...
Są różne przypadki dysleksji więc wcdale nie jest tak, że "można" choć można jednak w różnym stopniu. Może być przypadek, że gość ma "lewe" zaświadczenie (wystarczy napisać zasady ortografi bdb a potem jak się pisze takie dyktando to do d**y i już jest papierek potrzebny). A apropo sprawdzania w wordzie... nieznam nikogo komu się chce krótkie teksty w wordzie sprawdzać. Można na forum dać taki słownik który wykrywa błędy ort. jednak żaden admin na forach się tego nie podejmuje i widziałem takie coś jedynie na jednym forum.

A propo ściągania to mi się nigdy nie kojarzyło ze "ściaganiem DVD z półki", a z nielegalnym ściaganiem z programów P2P czy inne takie. A propo prawa to o tym że jeżeli na terenie kraju nie sprzedaje się danego produktu to można go sciągać darmowo nie łamiąc przy tym prawa to bujdy wymyślone przez tych co właśnie tak "ściągają" kłamliwie się usprawiedliwiając. Co prawda można ściągnąć i usunąć po 24 h jednak wątpie aby ktoś się do tego stosował.

A anime Love Hina jest fajne acz manga jest dużo lepsza. Postacie są troche zniekształcone ale da się przyzwyczaić.

PS. Też jestem dyslektykiem =p

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz lip 16, 2006 2:25 pm

Master_666 pisze:Co prawda można ściągnąć i usunąć po 24 h jednak wątpie aby ktoś się do tego stosował.
Nie ma czegoś takiego.

Master_666
Status: Offline

Post autor: Master_666 » pn lip 17, 2006 8:06 pm

Shig pisze:
Master_666 pisze:Co prawda można ściągnąć i usunąć po 24 h jednak wątpie aby ktoś się do tego stosował.
Nie ma czegoś takiego.
w każdym razie było=p

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn lip 17, 2006 9:29 pm

W polskim prawie nigdy.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt lip 18, 2006 10:20 am

Zresztą mówiliśmy o tym strone wcześniej...

PS. Na nie których stronach można spotkać taki wpis ale do czego one się odnoszą?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr lip 26, 2006 9:32 am

Ray pisze:Zresztą mówiliśmy o tym strone wcześniej...

PS. Na nie których stronach można spotkać taki wpis ale do czego one się odnoszą?
To chyba po prostu przetłumaczony wyciąg z prawa amerykańskiego... też o tym mówiliśmy stronę wcześniej...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lip 26, 2006 12:05 pm

No fakt ale mi chodzi o to po co ludzie piszą jakiś wyciąg z kodeksu chociaż nawet nie ma go w kodeksie...

PS. Chyba troszke zboczyliśmy z tematu :/

R2D2
Status: Offline

Post autor: R2D2 » ndz mar 04, 2007 1:55 pm

Właśnie skończyłem czytać czternasty tom... niewiele miałem takich stanów przygnębienia po przeczytaniu jakiejś serii (czy to Mangowej czy Książkowej). Jesteście pewni że nie szykuje się żadna kontynuacja?

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz mar 04, 2007 3:13 pm

Krążą pogłoski o nie jakim " Love Hina Comeback!" :] Możliwe że kontunuacja.

R2D2
Status: Offline

Post autor: R2D2 » ndz mar 04, 2007 6:42 pm

Fajnie :). Z drugiej jednak strony... nie, nie ma drugiej strony, oby te pogloski były prawdziwe :).

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » pt sie 17, 2007 6:51 pm

No jak narazie nie widziałam w Bellonie (Matras) ani w Empiku Ale ostatnia strona LH to manga ,,Nie Dziękuję'' nawet fajna !!! :)

Doman
Status: Offline

Post autor: Doman » sob gru 15, 2007 10:10 pm

Mam pytanie jak się kończy 14 tom love hina, oglądałem anime które się skończyło jak naru, keitaro i seta odlatują razem samolotem. A jak się kończy manga?? Czy naru i kei się pobiorą
bo z tego co czytałem na stronce www.anime.wbijam.pl podobno na podstawie mangi morzna by było zrobić więcej odc anime ?????

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz gru 16, 2007 10:52 am

Doman pisze:Mam pytanie jak się kończy 14 tom love hina, oglądałem anime które się skończyło jak naru, keitaro i seta odlatują razem samolotem. A jak się kończy manga?? Czy naru i kei się pobiorą
bo z tego co czytałem na stronce www.anime.wbijam.pl podobno na podstawie mangi morzna by było zrobić więcej odc anime ?????
Odpisałem już na gg, więc nie puszczajcie tutaj spoilerów na temat zakończenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości