Love Hina tom 13

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Moralio
Status: Offline

Post autor: Moralio » sob maja 06, 2006 3:35 pm

A pewnie, że nie będzie. Raczej spodziewajmy się: "Keitaro ty zboczylu" a może "Naru ty zboczyl... ko". W końcu to właśnie od Naru wyszła "propozycja".

Oświadczam wszem i wobec, że Motoko w 13 tomie jest po prostu odlotowa.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob maja 06, 2006 4:31 pm

Moralio pisze:A pewnie, że nie będzie. Raczej spodziewajmy się: "Keitaro ty zboczylu" a może "Naru ty zboczyl... ko". W końcu to właśnie od Naru wyszła "propozycja".
<L-Voss, znając całą serię, złośliwie milczy, w nadziei, że czytelnicy będą [mile/niemile] [zaskoczeni/zawiedzeni] tym, że [mają/nie mają/mają częściowo/nie mają częściowo] rację> 8)
Nie ma to jak tzw. "cliffhanger" na końcu tomu :P Tyle spekulacji rodzi...

HoM
Status: Offline

Post autor: HoM » pn maja 08, 2006 8:19 pm

L Voss- długo niezaglądałem na to forum ale powiem Ci, że nietylko ty znasz wszystkie tomy tejże serii. :twisted:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pn maja 08, 2006 8:40 pm

HoM pisze:L Voss- długo niezaglądałem na to forum ale powiem Ci, że nietylko ty znasz wszystkie tomy tejże serii. :twisted:
A myślisz, że ja myślę, że wszyscy myślą, że ja myślę, że tylko ja znam je wszystkie? :twisted: Wiem o tym, że nie jestem jedyny... :roll:

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » wt maja 09, 2006 1:40 pm

Ja już podziękowałem ... za dużo monotoni ... Ostatnie 2 tomy kupiła mi siostra - sam bym ich nie kupił , a już nowego nawet mi się nie chciało całego czytać przeleciałem tylko ! W moim mniemaniu najlepsze były 3 pierwsze , ale boje się do nich zajrzeć teraz bo jeszcze się okaże , że one też już są dla mnie przeżytkiem :? .
Po prostu wieje NUDĄ ! Non stop ta sama gadka !

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt maja 09, 2006 6:05 pm

Sino pisze:Ja już podziękowałem ... za dużo monotoni ... Ostatnie 2 tomy kupiła mi siostra - sam bym ich nie kupił , a już nowego nawet mi się nie chciało całego czytać przeleciałem tylko ! W moim mniemaniu najlepsze były 3 pierwsze , ale boje się do nich zajrzeć teraz bo jeszcze się okaże , że one też już są dla mnie przeżytkiem :? .
Po prostu wieje NUDĄ ! Non stop ta sama gadka !
No, w tomie XIII było już całkiem spore urozmaicenie...

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » wt maja 09, 2006 10:23 pm

A pewnie, że nie będzie. Raczej spodziewajmy się: "Keitaro ty zboczylu" a może "Naru ty zboczyl... ko". W końcu to właśnie od Naru wyszła "propozycja".
No jak dla mnie to nawet powinna. Abstrahując od tego, że Keitaro to ciapa to i tak wyszło na to, że jest dżentelman. :P [/quote]

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr maja 10, 2006 3:52 pm

Adrian pisze:
A pewnie, że nie będzie. Raczej spodziewajmy się: "Keitaro ty zboczylu" a może "Naru ty zboczyl... ko". W końcu to właśnie od Naru wyszła "propozycja".
No jak dla mnie to nawet powinna. Abstrahując od tego, że Keitaro to ciapa to i tak wyszło na to, że jest dżentelman. :P
A pewnie ;) Czy ktoś naprawdę wierzy, że on rzeczywiście jest zboczony?

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw maja 11, 2006 8:46 am

Predzej ma niesamowitego pecha ( lub szczeście :P )... Po prostu jakies takie dziwne sytuacje mu sie trafiają i każda po kolei go wali po głowie :D

HoM
Status: Offline

Post autor: HoM » czw maja 11, 2006 3:00 pm

Ray pisze:Predzej ma niesamowitego pecha ( lub szczeście :P )... Po prostu jakies takie dziwne sytuacje mu sie trafiają i każda po kolei go wali po głowie :D
Tak dziwne sytuacje zdarzają mu się bardzo często no, a jak wiadomo przy takich sytuacjach jest też i ryzyko zawodowe. :lol:

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » sob maja 13, 2006 9:58 am

L-Voss pisze:No, w tomie XIII było już całkiem spore urozmaicenie...

Zmiana miejsca akcji ?
Czy może wprowadzenie nowego wątku który doprowadza do ... do zmiany fryzury ! :roll:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob maja 13, 2006 6:22 pm

Sino pisze:
L-Voss pisze:No, w tomie XIII było już całkiem spore urozmaicenie...

Zmiana miejsca akcji ?
Czy może wprowadzenie nowego wątku który doprowadza do ... do zmiany fryzury ! :roll:
Noooo, eeee, chciałem powiedzieć, że Keitaro i Naru zostali parą... ale to faktycznie NIC nowego... :roll: :roll:

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » ndz maja 14, 2006 10:41 am

... Nikt napewno nie śmiał przypuszczać , że właśnie tak się stanie . :roll:
Poza tym w zachowaniu się tak dużo nie zmieniło .

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz maja 14, 2006 11:47 am

Sino pisze:... Nikt napewno nie śmiał przypuszczać , że właśnie tak się stanie . :roll:
Poza tym w zachowaniu się tak dużo nie zmieniło .
W tym tomie jeszcze może nie, ale zawsze to jakieś urozmaicenie...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz maja 14, 2006 10:05 pm

W tym miesiacu jest ostatnio tom... Po 14 podsumujemy zmiany akcji itp :wink:

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » wt maja 16, 2006 11:11 am

Bardzo mi się zaś spodobało zamknięcie wątku Haruki i Sety, w anime był on ledwo zasygalizowany, tu zaś został rozwinięty i zakończony tak jak być powinno.
Końcówka chyba nikogo nie zaskoczy, chociaż fajnie by było, gdyby Akamatsu czyms nas pod sam koniec zaskoczył.

cts86
Status: Offline

Post autor: cts86 » śr maja 17, 2006 9:43 am

Grisznak pisze:Końcówka chyba nikogo nie zaskoczy, chociaż fajnie by było, gdyby Akamatsu czyms nas pod sam koniec zaskoczył.
Racja , racja. Ja osobiście mam taką malą nadzieje , że 14 tom zrobi ze mnie miazge jakimś mocarnym wątkiem :D
No cóż nadzieja matką ... sami wiecie , ale ...

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr maja 17, 2006 2:07 pm

Oczywiście, problem polega na tym, że mamy tylko dwóch meskich bohaterów ( choć jak na haremówkę to i tak dużo ), więc za bardzo jeśłi chodzi o miłosne układy raczej nic sie nie pozmienia.
Niemniej fajnie by było, gdyby rozwinięto np wątek Kitsune, chyba najbardziej poszkodowanej przez fabułę postaci.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr maja 17, 2006 3:58 pm

cts86 pisze: No cóż nadzieja matką ... sami wiecie , ale ...
Ale każdą matke się kocha ponad wszystko :wink: I zgadzam się z Grisznakiem. Kitsune coś się jednak należy :)

PS. Żeby tylko tyle nie piła i nir grała na wyścigach to by była jeszcze lepsza :D Ale nie może być wszystko to samo :wink:

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » czw maja 18, 2006 10:43 am

Mi osobiście dużo bardziej podobał się tom 12. Nowa Motoko wygląda super, ale jej charakter jest zupełnie inny niż tej "starej", wierzyć mi się nie chce, że ludzie mogą się tak zmienić. Jak dla mnie tomik trochę za chaotyczny, ale i tak podobało mi się :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości