Love Hina tom 13

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr kwie 19, 2006 4:42 pm

Dzieki dlatego po tym napisalem ( ? ) :]

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr kwie 19, 2006 7:33 pm

Jak dla mnie 13 jest trochę przeciągnięta zaś akcja nadmiernie zagoniona. Mało tu jakichś naprawdę śmiesznych gagów, dużo bijatyk i gonitw, za dużo jak na coś, co jednak powinno być komedią. Widać, że Akamatsu śpieszy się ku końcowi, niestety.
Końcówka nieco rekompensuje wszystko, ale...taka kawa na ławę to też średnio udany pomysł....

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob kwie 22, 2006 5:28 pm

A mi tam się podobało ,może dlatego że dawno żadnej mangi nie czytałam. W każdym razie jak dla mnie tomik super aczkolwiek bywały lepsze.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob kwie 22, 2006 11:44 pm

Nieeee no wszyscy narzekają... A mnie się ten tomik baaaardzo podobał. Chociaż czasami mnie denerwowały niektóre rzeczy... Ale i tak 5+ :D

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » ndz kwie 23, 2006 7:10 pm

Skoro też ci się nie wszystko podobało, to czemu oceniasz go tak wysoko ? Bo jak dla mnie, jest on gdzies tak na 3 + ( na tle pozostałych tomów ).

Moralio
Status: Offline

Post autor: Moralio » pn kwie 24, 2006 12:58 am

O, pewna dyskusja się wywiązała. Muszę tu częściej zaglądać.

Fakt, jakoś tak się złozyło, że Naru + Keitaro zawsze razem. Zastanawia mnie jeszcze tylko dlaczego przez tyle czasu Naru nie zauważyła, że w 99% to nie jest jego wina, że zdażyło mu się coś "zboczonego"(czyli esencja tej mangi). Pewnie względy humorystyczne, choć po 13 tomach to już nieco męczy, gdy widać że cośtam nie jest winą Keitaro... a ta go trzepie ostro.

Zazdrośnica jedna :wink:

Drugi Fakt: jest kilka takich tomów które aż kipią akcją. Vide tom 8, no a teraz 13. To nie problem dla mnie, przynajmniej jest zabawnie.

Oj, nie będę się bawić w ocenianie tomika. Kwestia gustu.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pn kwie 24, 2006 1:21 pm

Moralio pisze:O, pewna dyskusja się wywiązała. Muszę tu częściej zaglądać.

Fakt, jakoś tak się złozyło, że Naru + Keitaro zawsze razem. Zastanawia mnie jeszcze tylko dlaczego przez tyle czasu Naru nie zauważyła, że w 99% to nie jest jego wina, że zdażyło mu się coś "zboczonego"(czyli esencja tej mangi). Pewnie względy humorystyczne, choć po 13 tomach to już nieco męczy, gdy widać że cośtam nie jest winą Keitaro... a ta go trzepie ostro.
Pewnie wie dobrze, a bije go już z przyzwyczajenia. :wink: Przyznajcie, że to bicie przybrało formę małego rytuału, a nie rzeczywistej kary. (vide tomik bodajże X - "A oto twoja zwyczajowa kara" [cytat z pamięci])

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn kwie 24, 2006 2:37 pm

Grisznak pisze:Skoro też ci się nie wszystko podobało, to czemu oceniasz go tak wysoko ? Bo jak dla mnie, jest on gdzies tak na 3 + ( na tle pozostałych tomów ).
No może faktycznie zawysoko. Ale to z przyzwyczajenia :wink: Jednak mimo wszystko 3+ to troszke za mało ja dałbym 4 :D

PS. Jakie tomy masz na myśli?

A co do tych "rytuałów"... Faktycznie macie racje :roll: Troszkę to już nudzi...

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pn kwie 24, 2006 3:47 pm

Na pewno pierwszy, tu nie będę oryignalny, trzeci - bo jest bardziej refleksyjny i spokojniejszy, poza tym tam po raz pierwszy pojawia się Mutsumi. No i ósmy - pierwszy taki zagoniony, jako ciekawostka.

cts86
Status: Offline

Post autor: cts86 » wt kwie 25, 2006 1:57 pm

Aj, ta wymiana zdań przypomina mi dyskusję na temat wyższości świąt wielkanocnych nad bożym narodzeniem , sprawa gustu (a o gustach się nie rozmawia) z resztą i tak wyczekujemy ich z wywieszonymi jęzorami ; podobnie ma się z LH :D

Ja natomiast ten tom uważam za bardzo udany (4+) , za :
gagi- Keitaro + Seta + samolot
nowy wizerunek postaci - Motoko, Sue
no i "TO" - padaka

minusy:
tak jak bylo wspominane ile to można się wybierać na ten todai :?:
z jednej strony to niby śmieszy , ale ile to można (co za wiele to i świnia nie zje)

Tak więc czekam na tom 14 i odliczam dni (MŚ i Niemcy niech śię schowają)

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » wt kwie 25, 2006 2:58 pm

Dawno mnie nie było, ale już się poprawiam;p.

Cóż skoro już do konkretnego oceniania doszło to ja dałabym temu tomowi jakieś 5- na tle innych tomów, bo ten podobał mi się najbardziej (gagi się może i zestarzały, ale już dawno, a teraz pojawił się przynajmniej nowy wątek czyli Keitaro i Naru jako oficjalna para, co bardzo według mnie modyfikuje sytuacje i całość akcji). :wink:
A jeśli chodzi o tzw. "rytuał" bicia Keitaro, a po tym jego niesamowity lot w kosmos to się zgodzę, ten dowcip jest już ograny (przestałam się śmiać gdzieś po 2 tomie, a uśmiechać na jego widok jakoś w 4, potem zaczął mnie już tylko irytować).

Slova
Adept
Posty: 121
Rejestracja: pn sty 24, 2005 8:59 am
Lokalizacja: tanucze
Status: Offline

Post autor: Slova » wt maja 02, 2006 9:00 pm

panu autorowi powoli kończa się komiksy, chociaz czego możnaby się spodziewać po Kaollii? chyba to było tylko namiastką tego, co przychodzi mi teraz do głowy (Po dłuuuugim graniu w Enemy territory).
ale kazdy tomik jakoś coraz mniej mnie smieszy... jak dobrze, ze sie rozwijam i czytam kilka pozycji wydawniczych w przedziale (jak ja jeszcze trzymam kase na to wszystko, to nie wiem...<FMA, Cat Shit One, LH... i na HaloPC zbieram oryginalne...>

Beton
Status: Offline

Post autor: Beton » wt maja 02, 2006 10:41 pm

W sumie to trochę dawno przeczytałem, tylko na forum Waneko nie zaglądam zbyt często, ale już sie wypowiadam:P.

Rzeczywiście, tak jak wiele osób powtarzało, gagi z Naru zrobiły się już trochę nudne i niefajne, za to trio- Seta + Keitaro + jakiś pojazd (gdy nie wiedzą co robić i panikują, albo razem dostają;P oraz sceny typu Seta, Keitaro i samolot) nadal "robią" i można nieźle pobrechtać :) . Tomik ogólnie ciekawy, czsami tylko Motoko jest za bardzo podobna do Kanako i to na minus właśnie;P.

No i to tajemnicze "TO" :wink: . Czekam na tom 14 i zakończenie serii... ech, dużo czasu jeszcze... i szkoły też dużo;P

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr maja 03, 2006 11:43 am

No czekać trzeba... W szkole też masa roboty... Ale ja nie trace nadziei :]

PS. Slova wiesz że zdania zaczynają się wielką literą?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr maja 03, 2006 12:21 pm

Ray pisze:PS. Slova wiesz że zdania zaczynają się wielką literą?
A ty wiesz, że zdania twierdzące czasu teraźniejszego w 1. os. l.p. kończą się na "ę" a nie na "e"? A wiesz, że po bezpośrednim zwrocie do adresata stawiamy przecinek? Już nie przesadzajmy z tym wzajemnym poprawianiem się, bo się zacznie wzajemne czepialstwo... zupełnie niepotrzebne zresztą... :roll:

Choć fakt, od czasu do czasu można jednak ten "Shift" od niechcenia palnąć...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw maja 04, 2006 3:53 pm

Możliwe że robię błędy... Ale zdania pisane bez wielkich liter są troszke nieczytalne... Głównie o to mi chodziło...

bobon
Status: Offline

Post autor: bobon » pt maja 05, 2006 1:45 pm

Ej dobra, przestańmy się poprawiać, bo o to nie chodzi tutaj, ale rzeczywiście shift można tak od czsu do czasu kliknąć. A wracając do tematu to jednak mi troche szkoda że seria już się kończy :cry: mi się łezka w oku kręci jak patrze na te przeczytane tomy i pozostaje tylko jedna myśl " Niech 14 tom będzie wdeche "

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt maja 05, 2006 4:00 pm

Nooo... Prawda... Tylko jeden tomik... Szkoda troszke ale patrząc na zakończenie 14 może być spoko :wink:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt maja 05, 2006 7:00 pm

Ray pisze:Nooo... Prawda... Tylko jeden tomik... Szkoda troszke ale patrząc na zakończenie 14 może być spoko :wink:
Co masz na myśli? :wink: "Momenty" ci się marzą? :twisted:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob maja 06, 2006 1:48 pm

A czy ja wyglądam jak Keitaro? :D Pewnie i tak nic z tego nie będzie :D Lub ocenzurują... Przecież to Shonen Manga nie hentai :D

PS. Wpadam do sklepu, a tam znaczek +18 lat :shock: Ale by było :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości