Love Hina tom 13

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw kwie 13, 2006 7:31 pm

Wiadomo dlaczego :D Wykorzystal swoj limit szczescia :D:D:D

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt kwie 14, 2006 11:37 am

A ja wezmę przykład z pana Akamatsu i znów się powtórzę - schematycznie, sztampowo i bez polotu. Manga staje się coraz nudniejsza, sprawę ratuje (trochę) humor, ale sama fabuła jest beznadziejna. Cóż - brakło pomysłów...

Jaki moment podobał wam się najbardziej? Mnie rozłożyła scena na łóżku z udziałem Naru, Kei i Kaolli. A wszystko to w lecącym zeppelinie. 8)

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt kwie 14, 2006 3:57 pm

mauzuri pisze:A ja wezmę przykład z pana Akamatsu i znów się powtórzę - schematycznie, sztampowo i bez polotu. Manga staje się coraz nudniejsza, sprawę ratuje (trochę) humor, ale sama fabuła jest beznadziejna. Cóż - brakło pomysłów...
Yyyy? A mnie się właśnie wydawało, że ten tomik jest oryginalny jak żaden inny (no, może wyjąwszy 8...)...

A co do odpowiedzialności, to na razie może jeszcze aż tak bardzo nie widać, ale...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt kwie 14, 2006 7:23 pm

Nie spojleruj :D I Ale zostaw w spokoju :P Nie no dla mnie ten tomik nudny nie był. Nie może być w każdym taka akcja że szkoda gadać... Trzeba się od czasu do czasu poprzyglądać uczucią itp rzeczom =] Pozdro :wink: :wink:

Moralio
Status: Offline

Post autor: Moralio » sob kwie 15, 2006 12:28 am

Refleksja: DLACZEGO właśnie Naru? Keitaro ma wokół tyle wspaniałch dziewczyn, a wybrał sobie tą dziwaczną histeryczkę, która "jak jest szczera to jest urocza" WTF. Po prostu łapy opadają. Pana na kozetkę poprosimy... Wybaczcie ale wciąż nie potrafię tego pojąć.

Niby w którym miejscu tomik jest nudny? Fabuła(Motoko rządzi niepodzelnie, mega-odjechany motyw z Kaollą) i kreska - rewelka.

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » sob kwie 15, 2006 11:59 am

Moralio pisze:Refleksja: DLACZEGO właśnie Naru? Keitaro ma wokół tyle wspaniałch dziewczyn, a wybrał sobie tą dziwaczną histeryczkę, która "jak jest szczera to jest urocza" WTF. Po prostu łapy opadają. Pana na kozetkę poprosimy... Wybaczcie ale wciąż nie potrafię tego pojąć.
Wokół tego kręci się cała manga - gdyby nie ta znajomość, to nie byłoby Love Hina'y.
Moralio pisze:Niby w którym miejscu tomik jest nudny? Fabuła(Motoko rządzi niepodzelnie, mega-odjechany motyw z Kaollą) i kreska - rewelka.
Tomik sam w sobie nie jest zły, a wiele traci na tle całej serii, bo ile można się na tę uczelnię wybierać? :roll: Ale to pewnie różnica mentalności - u nas jest łatwiej. 8)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob kwie 15, 2006 1:47 pm

Taaa :D Ale ten Keitaro też niezły :D Już leci do Naru, a tu Seta go samolotem :D Z tego wyrobić nie mogłem :P A co do fabuły... Ja jednak nie uważam że jest nudna :wink: A rozbrajają mnie momęty zszokowania :D Np kiedy Motoko powiedziała Kei że go kocha :) Miał przesadzoną mine :lol: Normalnie prawie się do łez uśmiałem ( podobnie mina Motoko po przyjściu wyników egzaminy próbnego :P ).

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob kwie 15, 2006 2:31 pm

Moralio pisze:Refleksja: DLACZEGO właśnie Naru? Keitaro ma wokół tyle wspaniałch dziewczyn, a wybrał sobie tą dziwaczną histeryczkę, która "jak jest szczera to jest urocza" WTF. Po prostu łapy opadają. Pana na kozetkę poprosimy... Wybaczcie ale wciąż nie potrafię tego pojąć.
"Miłość wymaga wyrzeczeń". To też może troszkę taki morał wypływający z całej serii, że cierpliwość, upór i konsekwencja popłacają... Jeśli się kogoś kocha mimo jego wielu wad (nawet jeśli wydaje się mieć więcej wad od zalet), jeśli potrafimy dojrzeć jego prawdziwą duszę, to czy nie jest to piękne i szczere?

No i pamiętaj, że Naru jest jaka jest, ale... zawsze była przy Keitaro, kiedy tego najbardziej potrzebował. Zawsze.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob kwie 15, 2006 8:50 pm

" Miłość nie wybiera "... Tak to podsumujmy :wink:

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » ndz kwie 16, 2006 10:55 pm

"Miłość wymaga wyrzeczeń". To też może troszkę taki morał wypływający z całej serii, że cierpliwość, upór i konsekwencja popłacają... Jeśli się kogoś kocha mimo jego wielu wad (nawet jeśli wydaje się mieć więcej wad od zalet), jeśli potrafimy dojrzeć jego prawdziwą duszę, to czy nie jest to piękne i szczere?

No i pamiętaj, że Naru jest jaka jest, ale... zawsze była przy Keitaro, kiedy tego najbardziej potrzebował. Zawsze.
Z tym poprostu nie można się nie zgodzić :wink: .
A osobiście uważam, że Naru to najlepszy wybór dla Keitaro, oni naprawdę pasują do siebie (choć czasem wydawać by się mogło, że Mutsumi to jego prawdziwa 2 połówka), jak to mówią "Kto się czubi ten się lubi". :D

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz kwie 16, 2006 11:25 pm

Anai pisze: A osobiście uważam, że Naru to najlepszy wybór dla Keitaro, oni naprawdę pasują do siebie (choć czasem wydawać by się mogło, że Mutsumi to jego prawdziwa 2 połówka), jak to mówią "Kto się czubi ten się lubi". :D
Nie, Mutsumi to jego... pierwsza połówka - czyli po prostu żeńska wersja samego siebie, a od dawna wiadomo, że przyciągają się tylko przeciwieństwa :wink:

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » pn kwie 17, 2006 11:02 am

Nie, Mutsumi to jego... pierwsza połówka - czyli po prostu żeńska wersja samego siebie, a od dawna wiadomo, że przyciągają się tylko przeciwieństwa
No taak... masz rację, też tak mi się coś wydawało, że druga połowa powinna być przeciwieństwem (czy może raczej uzupełnieniem pierwszej), a Mutsumi to taki charakterowy żeński klon Kei-kuna :P .

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn kwie 17, 2006 11:26 am

Atak klonow? :D Jak dla mnie to Mutsumi ma kilka przeciwienst do Keitaro ale i tak jest do niego nie samowicie podobne :wink:

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pn kwie 17, 2006 2:06 pm

Ray pisze: podobne
Chyba podobna ??? No chyba, że mówicie o niej jako o klonie :lol:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pn kwie 17, 2006 5:02 pm

Grisznak pisze:
Ray pisze: podobne
Chyba podobna ??? No chyba, że mówicie o niej jako o klonie :lol:
Nie czepiaj się, połowa osób na tym forum pisze tak, jakby to był czat, a nie forum :roll: :( Weżmy choćby takie przykłady "przeciwienst" (OMG!) czy też "nie samowicie" :? (widział ktoś kiedyś słowo "samowicie"?). Już nie będę nic mówił na temat braku polskich "ogonków", bo to norma...

Sorki za ten niepotrzebny w sumie rant, ale czasem już nie wytrzymuję...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn kwie 17, 2006 6:00 pm

No dobra, dobra już będę pisać z ogonkami itp. :wink: A z tym "podobne" to sorka, źle wcisnełem klawisz na klawiaturze :wink:

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » wt kwie 18, 2006 2:53 pm

A mi się bardzo nie podoba nowa fryzura Motoko. Nie mogę do niej przywyknąć. Od razu, jak Motoko pozbyła się włosów Akamatsu zaczął mniej uwagi przykuwać do jej rysowania i jest znacznie brzydsza :evil: Za to "nowa" Mototko podoba mi się, jak najbardziej, wie czego chce 8)
W szczególności podobało mi się to jej niewinne przerywanie Naru i Keitaro, w końcu nie rozumiała biedaczka zadania! :lol: I jeszcze ta cała akcja z Maskman, od razu mi się skojarzyło z Power Rangers (chyba tak to się pisze)
W końcu dowiedzieliśmy się, dlaczego Keitaro tyle razy oblał. Wszystko przez ten obciążony klątwą ołówek! Mam nadzieję, że moje pióro nie posiada podobnej klątwy, choć ostatnio jakoś mi się nie powodzi :?

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » wt kwie 18, 2006 4:30 pm

Za to "nowa" Mototko podoba mi się, jak najbardziej, wie czego chce
O tak, zauważyliście, że teraz jakoś wszystkie nasze bohaterki zaczęły jakoś bardziej definiować swoje pragnienia i domagać się ich spełniania i dość nietypowy sposób, weźmy na przykład taką Sue (o Naru nie wspominając):wink: ...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt kwie 18, 2006 7:29 pm

Motoko stała się troszke podobna do Kanako :D Walczy o Keitaro bardzo zawziętle ( ? ) i nie chce aby Naru go dorwała tak szybko :P

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » wt kwie 18, 2006 9:28 pm

Ray pisze: bardzo zawziętle ( ? )
Buhahahaha... A może "zawzięcie?"

Na przyszłość - Słownik :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości