Love Hina tom 13

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt cze 02, 2006 10:27 pm

Madoka pisze:Hmm to Waneko ma wydawnictwo w Japonii ? :roll: Nie wiedziałam
Madi, wydaje mi się, że pod pojęciem "wydawnictwo z japonii" miał na mysli stronę japońską.
Tomik 14 trafił wczoraj do sprzedaży , bynajmniej takie jest info na stronie więc więcej cierpliwoći życzę.
Tomik 14 jeszcze nie wyszedł. Info na stronie jest "przedwczesne" (prawdopodobnie dopiero poszedł do druku, lub siedzi jeszcze w drukarni i czeka na transport).

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt cze 02, 2006 11:05 pm

Czyli tak jak zawsze :P Tomik 13 dostałem dopiero tydzień po dacie na stronce waneko więc pozostaje tylko czekać...

Staras
Status: Offline

Post autor: Staras » sob cze 03, 2006 2:10 pm

Madi, wydaje mi się, że pod pojęciem "wydawnictwo z japonii" miał na mysli stronę japońską.
właśnie o to mi chodziło, sorka za małą precyzyjność :roll:

Ichiro
Status: Offline

Post autor: Ichiro » sob cze 10, 2006 12:08 pm

No nic trzeba będzie sobie maratonik zrobić dla celebracji poniedziałkowego kupna 14nastki ^^. Największe wrażenie wywrze napewno po upierwszym przeczytaniu wcześniejszych tomików... ahh nie ma jak ten kochany klimacik aż łezka sie w oku kręci co nie L-Voss ^^ ?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob cze 10, 2006 12:46 pm

Ichiro pisze:No nic trzeba będzie sobie maratonik zrobić dla celebracji poniedziałkowego kupna 14nastki ^^. Największe wrażenie wywrze napewno po upierwszym przeczytaniu wcześniejszych tomików... ahh nie ma jak ten kochany klimacik aż łezka sie w oku kręci co nie L-Voss ^^ ?
... co? Ech, ach... uhm, nom! Klimat jest, tego, no... nie do podrobienia!

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob cze 10, 2006 6:55 pm

Mhm. Masz racje :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości