Love Hina nova edycja w japonii

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Zablokowany
Shiru
Status: Offline

Love Hina nova edycja w japonii

Post autor: Shiru » czw mar 23, 2006 3:22 pm

W Japonii prawdopodobnie sa tomy powyzej 15 :D fajnie a kiedy w polsce wyjdzie :D

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw mar 23, 2006 3:38 pm

1. Poproszę o źródło tej informacji w celu jej zweryfikowania. W przeciwnym razie po tygodniu czasu temat zostanie skasowany.
2. Zmniejsz avatarka (emblemat), bo znacznie przekracza dozwolony rozmiar.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw mar 23, 2006 4:31 pm

Jeżeli faktycznie by tak było to by było... Hmm... Właśnie... Z jednej strony super ( będe miał co czytać :D ), a z drugiej źle bo boje sie że może się stać monotonna. Przychylam sie do 1 cześci posta Shig'a :D

L-Voss
Status: Offline

Re: Love Hina nova edycja w japonii

Post autor: L-Voss » czw mar 23, 2006 4:33 pm

Shiru pisze:W Japonii prawdopodobnie sa tomy powyzej 15 :D fajnie a kiedy w polsce wyjdzie :D
Bzdura wyssana z palca :roll:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw mar 23, 2006 7:16 pm

Też tak myślę, ale mogę się mylić, więc dałem tematowi tydzień czasu, zamiast wywalić od razu.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » czw mar 23, 2006 10:13 pm

Shig pisze:Też tak myślę, ale mogę się mylić, więc dałem tematowi tydzień czasu, zamiast wywalić od razu.
Byłoby o tym trąbione, że hej... W końcu koleś napisał o tym, że tomy , a nie, że są planowane/rysowane...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw mar 30, 2006 11:44 pm

Temat jak przypuszczałem okazał się bujdą wyssaną z palca. Autor tematu nawet nie miał odwagi pokazać się na forum i przeprosić za dezinformację. Gdybym tylko miał taką możliwość, to bym potraktował ostrzeżeniem.
Blokada.

Zablokowany

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości