Obietnica z dzieciństwa...

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Ray
Status: Offline

Obietnica z dzieciństwa...

Post autor: Ray » wt lut 14, 2006 7:17 pm

Zastanawia mnie jedna rzecz... Pojawia się wątek obietnicy z dzieciństwa już w 1 tomie i ciągnie się on bardzo długo z dociekaniem kto jest tą dziewczynką... Zauważcie że w końcu pan Akamatsu mówi nam o tym że ta dziewczynką jest Naru ( sama to mówi w 11 tomie)... Ale przecież na zdjęciu Naru z dzieciństwa na 1 planie jest ona, a na 2 Keitaro z tą dziewcznynką! Wiec w jaki sposób mogła to być Naru? Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt lut 14, 2006 8:48 pm

To chyba jest tak jak to wyjaśnił Kei w jednym z tomów, że dziewczynka ze wspomnień jest zlepkiem Mutsumi i Naru .
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

L-Voss
Status: Offline

Re: Obietnica z dzieciństwa...

Post autor: L-Voss » wt lut 14, 2006 9:14 pm

Ray pisze:Zastanawia mnie jedna rzecz... Pojawia się wątek obietnicy z dzieciństwa już w 1 tomie i ciągnie się on bardzo długo z dociekaniem kto jest tą dziewczynką... Zauważcie że w końcu pan Akamatsu mówi nam o tym że ta dziewczynką jest Naru ( sama to mówi w 11 tomie)... Ale przecież na zdjęciu Naru z dzieciństwa na 1 planie jest ona, a na 2 Keitaro z tą dziewcznynką! Wiec w jaki sposób mogła to być Naru? Co o tym sądzicie?
Ray, cierpliwości, zostały jeszcze dwa tomy... :roll:

Yaku
Status: Offline

Re: Obietnica z dzieciństwa...

Post autor: Yaku » śr lut 15, 2006 1:40 pm

L-Voss pisze:Ray, cierpliwości, zostały jeszcze dwa tomy... :roll:
Voss ma racje. Lepiej samemu odkryć rozwiązanie zagadki.
Pewnie nie jednego z czytających (i nie ogladających anime) zaskoczy :wink:

Tymczasem nie wyprzedzajmy tego co dopiero pokaże się w przyszłych tomikach ^^

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lut 15, 2006 2:09 pm

Yaku Voss jezeli to bedzie pozniej to ok :wink: po prostu myslalem ze ta jest blad pana Akamastu :] Dzieki za odpowiedz ;)

L-Voss
Status: Offline

Re: Obietnica z dzieciństwa...

Post autor: L-Voss » śr lut 15, 2006 7:11 pm

Yaku pisze:
L-Voss pisze:Ray, cierpliwości, zostały jeszcze dwa tomy... :roll:
Voss ma racje. Lepiej samemu odkryć rozwiązanie zagadki.
Pewnie nie jednego z czytających (i nie ogladających anime) zaskoczy :wink:
Hyhy, to nawet w Anime nie jest zupełnie jasno powiedziane :wink: Ostateczną odpowiedź poznamy dopiero w mandze. :wink:

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » śr lut 15, 2006 7:13 pm

Ray -->Wiem ^^
Widać odrazu że myślałeś iż autor zapomniał dokończyć wątku. Mi wydaje się obietnica z dzieciństwa jest jakby jednym z wątków wokół których kręci się cała opowieść. Może się mylę.. jeśli jednak nie - rozwiązanie zagadki przyjdzie nam zobaczyć pod koniec ostatniego tomiku 8)

L-Voss pisze:Hyhy, to nawet w Anime nie jest zupełnie jasno powiedziane :wink: (..)
Nie zgodzę się.. dzięki anime znam zakończenie :roll:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lut 15, 2006 7:56 pm

Dobrze nie zapeszajcie :D Pogadamy o tym po ostatnim tomie ( chociaz wtedy to sie bedzie mozna poplakac :cry: )

PS. Ja nie widzalem Anime... skad wy je macie? I w jakiej wersji jezykowej :D

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » śr lut 15, 2006 8:09 pm

Ray pisze:PS. Ja nie widzalem Anime... skad wy je macie? I w jakiej wersji jezykowej :D
Jakiej wersji?
Najlepszej xD
Jeśli chciałbyś mieć również taką na własnej półeczce zagadaj do mnie na PW

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » czw lut 16, 2006 11:19 am

Yaku pisze:
L-Voss pisze:Hyhy, to nawet w Anime nie jest zupełnie jasno powiedziane :wink: (..)
Nie zgodzę się.. dzięki anime znam zakończenie :roll:
Znasz zakończenie... (ANIME, w mandze jest inne), ale czy znasz tożsamość dziewczyny z obietnicy? Bo LHA nic o tym nie wspominało, a samo LH nie podało tego w 100% jasno :)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw lut 16, 2006 4:05 pm

Yaku PW nie dziala dlatego napisze tutaj: chcialbym :wink:

Hehehehe... mowisz inne zkonczenie? To moze to nie anime Lh tylko podobne do LH :wink: Tz wiem ze to LH ale wiem tez ze wiele filmow anime ( czytaj serialow :P ) na podstawie mang nie zbyt je przypominaja w fabule ;)

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » czw lut 16, 2006 4:35 pm

Ray pisze:Yaku PW nie dziala dlatego napisze tutaj: chcialbym :wink:

Hehehehe... mowisz inne zkonczenie? To moze to nie anime Lh tylko podobne do LH :wink: Tz wiem ze to LH ale wiem tez ze wiele filmow anime ( czytaj serialow :P ) na podstawie mang nie zbyt je przypominaja w fabule ;)
Zgadza się - anime LH niezbyt przypomina mangę i kończy się tak gdzieś koło siódmego, ósmego tomu mangi...

PS: Może mi się wydaje, ale chyba offtopujemy...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw lut 16, 2006 6:46 pm

Voss masz racje :wink: Wracajac do tematu... Juz sie nie moge doczekac tego wydarzenia :D

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt lut 17, 2006 5:17 am

L-Voss pisze:Znasz zakończenie... (ANIME, w mandze jest inne), ale czy znasz tożsamość dziewczyny z obietnicy?
Jasne ^^
Jeśli jesteś w 100% przekonany że też je znasz możemy porównać wiedzę na osobności ^^
L-Voss pisze:Bo LHA nic o tym nie wspominało, a samo LH nie podało tego w 100% jasno :)
Cóż.. może i nie jest idaelnie zobrazowane lecz wyjaśnia skąd/dlaczego/gdzie/kiedy/(..)
Ray pisze:Yaku PW nie dziala dlatego napisze tutaj: chcialbym :wink:
Wiem wiem..coś ostatnio się z forem dzieje. Chociaż piszę że jakiś błąd wiadomość wysyła się normalnie - dostałem cztery ^^
Ray pisze:Hehehehe... mowisz inne zkonczenie? To moze to nie anime Lh tylko podobne do LH :wink: Tz wiem ze to LH ale wiem tez ze wiele filmow anime ( czytaj serialow :P ) na podstawie mang nie zbyt je przypominaja w fabule ;)
to tylko moje przemyślenia i spostrzeżenia - ci co widzieli anime i nadal nie są pewni zakończenia głupio zrobią jeśli zaczną się sugerować czymś tak niesprawdzonym

Anime według mnie rózni się dość sporo od mangi, lecz tajemnica obietnicy sprzed lat ma podobne jak nie identyczne rozwiązanie.
(ale kto wie.. może jakimś cudem się mylę i w mandze autor wymyślił coś kosmicznego :P )
Zakończenie powinno być całkiem inne ^^ W anime wyglądało to tak jakby miał powstać kolejny sezon.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lut 17, 2006 4:51 pm

Yaku ja nie porownuje na podstawie LH tylko kilku innych anime :wink: A co do samej obietnicy ( bo znow offtopic :D ) to jak dla mnie jest ona podstawowym elementem fabuly :wink: Gdyby jej nie bylo to zapewne LH duzo by stracilo z uroku :wink:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lut 17, 2006 5:05 pm

Ray pisze:Yaku ja nie porownuje na podstawie LH tylko kilku innych anime :wink: A co do samej obietnicy ( bo znow offtopic :D ) to jak dla mnie jest ona podstawowym elementem fabuly :wink: Gdyby jej nie bylo to zapewne LH duzo by stracilo z uroku :wink:
Ja tam się nie zgadzam... Pewnie, od niej wszystko się zaczęło, ale według mnie, bez tego motywu LH nadal byłoby świetne...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lut 17, 2006 5:36 pm

Voss moze i masz racje :wink: Wszakrze wedlug mnie to jest fundamet tej mangi :] Bez niego fabula by byla zupelnie inna ( nie zdawal by na Todaj :wink: )

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lut 17, 2006 6:40 pm

Ray pisze:Voss moze i masz racje :wink: Wszakrze wedlug mnie to jest fundamet tej mangi :] Bez niego fabula by byla zupelnie inna ( nie zdawal by na Todaj :wink: )
Wtedy Akamatsu wymyśliłby mu inny powód zdawania :wink:

PS: To "L-" w moim nicku nie jest na doczepkę :roll:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lut 17, 2006 9:35 pm

L-Voss ( teraz good ? :wink: ) tylko ciekawe co to by bylo :D Moze mafijna przeszlosc Keitaro :twisted: hehehehe wtedy to by bylo Death Hina :D

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lut 17, 2006 10:07 pm

Ray pisze:L-Voss ( teraz good ? :wink: ) tylko ciekawe co to by bylo :D Moze mafijna przeszlosc Keitaro :twisted: hehehehe wtedy to by bylo Death Hina :D
(Tak, teraz dobrze)

Nie wiesz, jak pierwotnie miała wyglądać Love Hina? Zdawało mi się, że był taki bonus do pierwszego tomu... i tam chyba nie było czegoś takiego jak obietnica...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości