Love Hina tom 12

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
qrak^^
Status: Offline

Love Hina tom 12

Post autor: qrak^^ » pt sty 27, 2006 4:00 pm

No, oficjalnie wyszla juz 12-stka i nie wiem jak wy , ale ja sobie sporo obiecuje po tym tomiku. Jesli okaze sie zlepkiem nieptrzebnych epizodow jak przy okazji 10-tki to sie zdenerwuje ;]
Ostatnio zmieniony ndz lis 14, 2010 10:46 pm przez qrak^^, łącznie zmieniany 1 raz.

szym
Status: Offline

Post autor: szym » pt sty 27, 2006 4:09 pm

Oficjalnie? Jutro pierwszy dzień ferii zimowych i od razu biegne do empiku. Zważając na zakończenie 11-stki uważam że ten tomik będzie ciekawy...

PS. Jutro nie ide do empiku :) , EKF.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob sty 28, 2006 6:02 pm

Hehe, tomik chyba mój ulubiony i naprawdę pierwszorzędny :D Spokojnie, na pewno spełni wasze oczekiwania... o "zlepku niepotrzebnych epizodów" mowy być absolutnie nie może :wink:

h-collector
Status: Offline

Post autor: h-collector » sob sty 28, 2006 6:52 pm

W końcu mam 12 tomik.Kto przeczyta nie zawiedzie się 8) jeden z ciekawszych od jakiegoś czasu(albo za długo czekałem).Eee,co ja mówię szczerze mi się podobał :lol: już nie mogę doczekać się na 13 (uuu,dopiero w marcu)

=|Dar|<$taR|=
Status: Offline

Post autor: =|Dar|<$taR|= » sob sty 28, 2006 7:34 pm

A wie ktoś kiedy będzie dostępny w sklepiku Waneko ? Bo jak na razie to jeszcze nie ma... :cry:

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » sob sty 28, 2006 8:59 pm

Uczucia mieszane - rozpoczyna się super (strona 65 mnie rozwaliła - Kaola trzymająca uniesioną kołdrę i mina Mutsumi), ale później Narusegawa znów pokazała, że pan Akamatsu ciągnie wątek "nie wiem, czy kocham, czy nie." Od czaptera Heartbreak crossing (czy jakoś tak) robi się schematycznie, ale wciąż zabawnie. Utwór kończy się super-kissem o którym marzą po nocach wszyscy chłopcy:wink: , za co Akamatsu ma u mnie bonus, bo było "miętowo." Moja malkontentna ciemna strona mówi mi, że pewnie w następnym tomie znów Naru nie będzie zdecydowana i wszystko "wróci do normy" (tak już kilka razy było).

PS: Kei, to faja, bo ja bym za taką siostrę chyba duszę sprzedał :twisted: - ot, tyle "świata sennych marzeń."

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz sty 29, 2006 12:13 am

mauzuri pisze:Moja malkontentna ciemna strona mówi mi, że pewnie w następnym tomie znów Naru nie będzie zdecydowana i wszystko "wróci do normy" (tak już kilka razy było).
Oj, no wiesz, ale tym razem jasno i wyraźnie zadeklarowała swoje uczucia i ich nawet nie odwołała... to nie to samo...

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » ndz sty 29, 2006 12:35 pm

L-Voss pisze:Oj, no wiesz, ale tym razem jasno i wyraźnie zadeklarowała swoje uczucia i ich nawet nie odwołała... to nie to samo...
Mam nadzieję. :wink:

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » ndz sty 29, 2006 12:54 pm

Mozna powiedziec ze : im dluzej czytalem tym bardziej zaczynalem sie wkurwiac :D. Mianowicie chodzi mi o to samo co mauzuriemu - powtazajacy sie schemat niezdecydowania Naru strszanie meczyl, ale badz co badz mysle ze to mial wlasnie na celu Ken, trzymajac czytelnika w napieciu do samego konca ;].

Wlasnie dlatego mimo wszyskto jestem z tomu zadowolony dzieki... ostatniemu rozdzialowi ktory jest poprostu mistrzoski o oceniam go jako jeden z lepszych w calej serii . Pokazuje to w pewien sposob , ze Akamastu nie jest kretynem i wie kiedy przestac "dozowac przesadny schematyzm" :lol:

cts86
Status: Offline

Post autor: cts86 » pn sty 30, 2006 3:53 pm

=|Dar|<$taR|= pisze:A wie ktoś kiedy będzie dostępny w sklepiku Waneko ? Bo jak na razie to jeszcze nie ma... :cry:
NO już zamówione w sklepiku waneko tylko czekac na listonosza mi pozostalo :D

szym
Status: Offline

Post autor: szym » pn sty 30, 2006 6:37 pm

Ehh, uczucia bardzo mieszane jeszcze nigdy do tej pory nie odstawiłem mangi podczas pierwszego czytania, pierwsze trzy rozdziały strasznie mnie wkurzały, potem naszczęście według mnie było lepiej.

PS>. Mam nadzieje że nie strzeliłem żadnego spoilerka :)

PPS>. Kanako jest śliczna :D
Ostatnio zmieniony wt sty 31, 2006 8:45 am przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » pn sty 30, 2006 10:09 pm

Taaaaa... Dozować przesadny schematyzm. W następnym tomie dziewczyny będą goniły Keia i Naru aż na Okinawę. Albo w inną stronę! Może na Kamczatkę?!:D Klasyk klasykiem, ale Ken przeginał w pewnych momntach i bez kompletnych zapchajdziur ta manga miałaby może 10 tomów? :roll: A tak poza tym, żeby sobie nikt nie pomyślał to i tak moja ulubiona manga. :P

Slova
Adept
Posty: 121
Rejestracja: pn sty 24, 2005 8:59 am
Lokalizacja: tanucze
Status: Offline

Post autor: Slova » śr lut 01, 2006 1:26 pm

no, więc: ciekawszy od poprzedniego, ale niee tak smieszny jak poprzednie... troche przesadzł autor, co do Kanako... a pozatym, zawalenie się budynku i ten namiętny pocałunek na końcu... wszystko jest o.k.!

=|Dar|<$taR|=
Status: Offline

Post autor: =|Dar|<$taR|= » śr lut 01, 2006 1:59 pm

Akysz z tym spojlerem !!! :evil: jak można zdradzać takie szczegóły...

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr lut 01, 2006 3:53 pm

Tomik fajny. Miejscami rzeczywiście denerwujący i to nieźle.
Przy koncówce już nie wytrzymałam i jedyne co mogłam powiedzieć to "Noo w końcu"
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

szym
Status: Offline

Post autor: szym » śr lut 01, 2006 9:29 pm

Troszke denerwujący owszem, ale ostatnia scena (tzn. pare ostatnich stron) nagradza wszystko.

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » sob lut 04, 2006 5:56 pm

Tomik niezły , a nawet niezły niezły :wink: . Dużo akcji , ta ucieczka Naru mnie wykończyła . Humoru też się pojawił , ale tak jak ja to mówię HUMOR = 3 pierwsze tomiki , później jest powtarzanie schematów :? . W sumie dobrze , że się już kończy bo jakby było jeszcze z 10 tomów do kupienia to bym zrezygnował !

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz lut 05, 2006 12:59 am

Widziałam u mnie w kiosku już, ale nie kupiłam i nie wiem czy to zrobie w tym miesiącu. Bo zamówiłam sobie pierwsze sześc tomów Kindaichiego :D
I ja też się cieszę, że hinatka sie konczy, bo niektóre scenki były nie potrzebne i powtarzały sie pewne rzeczy^^I ile można czytać o tym jak Naru i Kei starają się pocałować xdddd

=|Dar|<$taR|=
Status: Offline

Post autor: =|Dar|<$taR|= » śr lut 08, 2006 5:22 pm

Świetny tomik mój ulubiony jak najbardziej wart zakupu, muszę przyznać że było ostro podobała mi się zwłaszcza strona 12 :roll: i rozwalił mnie tekst Motoko o "broni biologicznej" :D

Staras
Status: Offline

Post autor: Staras » śr lut 08, 2006 9:05 pm

Eh... naraszcie mu to powiedziała. Tomik mam od wczoraj i trzeba przyznać, że jest niezły.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości