Love Hina tom 12

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » śr mar 29, 2006 10:29 pm

A czegóż tu żałować :?: , jak seria jest dobra to mogę wkółko czytać fragmenty lub nawet całe tomiki, to sie chyba fanatyzm nazywa...
( :idea: a nie to było fanowskie zauroczenie, zaprawdy nie wiem jak moglam sie tak pomylic :P :lol: )
Ostatnio zmieniony śr mar 29, 2006 10:33 pm przez Anai, łącznie zmieniany 2 razy.

bobon
Status: Offline

Post autor: bobon » czw mar 30, 2006 4:03 pm

nie wiem ja nie moge czytać jeszcze raz jednego komiksy bo jak zaczynam czytać to wiem co będzie dalej, no nie wiem ja nie moge :evil:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw mar 30, 2006 4:22 pm

Dzisiaj premiera a jutro kupuje 13 tomik :D L-Voss trzymam Cię za slowo ze 13 wymiata :wink: :twisted:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » czw mar 30, 2006 4:24 pm

Ray pisze:Dzisiaj premiera a jutro kupuje 13 tomik :D L-Voss trzymam Cię za slowo ze 13 wymiata :wink: :twisted:
Szczególnie jeśli lubisz Motoko tudzież jej siostrę... :wink: Ale nie tylko...
Warto kupić choćby po to żeby wreszcie zobaczyć Keitaro i Naru jako parę...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » czw mar 30, 2006 7:36 pm

Wrrrrrrr przeleciałem kawałek Sz-n i nie znalazłem :P Ale jutro też jest dzionek :]

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » czw mar 30, 2006 7:43 pm

Wrrrrrrr przeleciałem kawałek Sz-n i nie znalazłem Razz Ale jutro też jest dzionek :]
Dobrze powiedziane. Ja mam jutro kolosa z matmy, więc wykazuje się własnie silną wolą i do empiku skocze sobie jutro po zajeciach :wink: .
Ach, żeby juz jutro było :cry: chlip (nie znosze macierzy :evil: ).

bobon
Status: Offline

Post autor: bobon » czw mar 30, 2006 9:16 pm

boże wreście wyczekany tomik 13 :!: :!: :P :twisted: już nie moge się doczekac kiedy go będe trzymał w mych łapskach hahahahha ( szatński śmiech :twisted: ) a właśnie w jakich sklepoach będziecie kupować??

ZerueL
Status: Offline

Post autor: ZerueL » wt kwie 04, 2006 7:11 am

MAM 13 TOMIK!!!!


Muszę to powiedzieć: ZOMGWTFLOLROTFL!!! Tomik jest super! Najlepszy jak dotąd! Zabawny i uczuciowy (Motoko^^), a akcja rozwala! Szybko do sklepów, kupować!

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt kwie 04, 2006 1:20 pm

ZerueL pisze:MAM 13 TOMIK!!!!


Muszę to powiedzieć: ZOMGWTFLOLROTFL!!! Tomik jest super! Najlepszy jak dotąd! Zabawny i uczuciowy (Motoko^^), a akcja rozwala! Szybko do sklepów, kupować!
Pozwól, że poprę cię, używając słów wypowiedzianych ongi przez pewnego znanego polskiego polityka. Uwaga - cytuję: YES YES YES!

Kupować, ale już :wink: O nudzie nie ma mowy!

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt kwie 04, 2006 2:22 pm

No to pedze do empiku :D

PS. L-Voss jeszcze gdyby mozna bylo dac gestakulacje :D

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » wt kwie 04, 2006 5:31 pm

Tomik dobry, nie powiem :3

ZerueL
Status: Offline

Post autor: ZerueL » wt kwie 04, 2006 9:32 pm

Tylko dobry? Nie wierze ^^

Po przeczytaniu jeszcze 2 razy (heh) nasunely mi sie takie refleksje:
1. Czuc zblizajacy sie koniec (ja nie chceeeeeeee!!!!)
2. Klimat jest dojrzalszy
3. Mangaka wzniosl sie na szczyty, jesli chodzi o technike (przyklady: stroje, oraz miny bohaterek- Motoko, Haruka i Sara, oraz Sue rzadza... kazdy to potwierdzi po przeczytaniu niektorych momentow)
4. Jestem w trakcie czytanie Mahou Sensei Negima tegoz autora, i jednak nie pasuje tu podobne zakonczenie...

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » wt kwie 04, 2006 11:17 pm

Ileż entuzjazmu, aż miło :) Przejdzie Ci:)) Nie, ale ten tom jest faktycznie niezły i gdyby nie troszkę sztywne niektóre wypowiedzi to powiedziałbym, że genialny. No, ale to ostatnie było już raczej w kwestii tłumacza i ew. korekty, a nie autora. :D PZDR

Moralio
Status: Offline

Post autor: Moralio » śr kwie 05, 2006 2:59 pm

Świeżo po lekturze tomu 13... kurcze, nie znosze przedostatnich tomów. Teraz bede czekał 2 miechy a potem latał z wywieszonym jęzorem po Empikach... A wracając do tomiku...

Jest super. Naprawde miło nareszcie zobaczyć Naru i Keitaro razem. Tomik obfituje w mnóstwo wzruszających momentów(gł. związanych z resztą dziewczyn), no i wspaniały wątek Motoko...

Już czekam na 14... Waneko, nie waż mi się spóźnić!
:wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr kwie 05, 2006 3:56 pm

A ja znow caly szczeci przelecialem wzdluz i wszerz i nadal nie mam :(

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr kwie 05, 2006 6:34 pm

A szukałeś tam gdzie trzeba ?
Zeby nie było że nie na temat. Ja się wstrzymuję z kupnem na razie bo kasy brak. :?
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Moralio
Status: Offline

Post autor: Moralio » śr kwie 05, 2006 7:55 pm

Ray pisze:A ja znow caly szczeci przelecialem wzdluz i wszerz i nadal nie mam :(
Żal mnie ogarnia gdy czytam takie posty. W centrum Gdynii jest świetnia księgarnia, w której można kupić niemal KAŻDĄ mangę wydawaną w Polsce. I te tomiki zalegają niestety... chlip, gdybym tylko miał kase.

Ray biegaj, biegaj bo warto kupić.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr kwie 05, 2006 9:05 pm

No i tu jest problem :/ Jutro o 4 wyjezdzam do Niemiec i chyba nie zdobende go wczesnie :( Madoka jakie sklepy masz na mysli? Przelecialem chyba 4 empiki... I nie ma :/

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr kwie 05, 2006 9:23 pm

Chodzi mi konkretnie o księgarnię Atut . A sądząc po tym że od dnia premiery już trochę minęło więc tam powinieneś znależć LH13. No i tam zawsze rabat dają :wink:

Radzę tam zajrzeć bo warto.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

cts86
Status: Offline

Post autor: cts86 » czw kwie 06, 2006 11:05 am

Jest wlasnie zamówilem 13 tomik (w sklepiku waneko więc ni ma problemu z szukaniem [w Goniądzu gdzie mieszkam zdobycie obojetnie jakiej mangi to czysta fikcja :cry: , a w Bialymstoku gdzie się ksztalce empiki świecily pustkami :evil: ] a te 7zl za przesylke to pikus bo tomik dostane pod nos :D ), teraz to już tylko musze uzbroić się w cierpliwość.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości