Love Hina tom 12

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
bobon
Status: Offline

Post autor: bobon » czw lut 09, 2006 2:37 pm

moim zdaniem troche szkoda że sie kończy ta seria troche mało :( tych tomów wolał bym żeby było więcej :wink:

=|Dar|<$taR|=
Status: Offline

Post autor: =|Dar|<$taR|= » czw lut 09, 2006 6:56 pm

Z jednej strony dobrze z drugiej żle... cóż szkoda że zostaly jeszcze tylko 2 tomiki ale gdy pomyśle sobie że miałbym patrzeć jeszcze przez kolejne dziesięć tomów jak oni starają się być razem to cieszę sie na ten koniec :wink: (i mam nadzieje że w ostatnim tomie Keitaro ożeni się z... Motoko , ale szanse na to są chyba dość marne :D :roll: )

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lut 10, 2006 10:59 am

=|Dar|<$taR|= pisze:Z jednej strony dobrze z drugiej żle... cóż szkoda że zostaly jeszcze tylko 2 tomiki ale gdy pomyśle sobie że miałbym patrzeć jeszcze przez kolejne dziesięć tomów jak oni starają się być razem to cieszę sie na ten koniec :wink: (i mam nadzieje że w ostatnim tomie Keitaro ożeni się z... Motoko , ale szanse na to są chyba dość marne :D :roll: )
Wiesz, Motoko swoje "pięć minut" będzie mieć (a nawet całe pół godziny :P ) :twisted: (więcej nie zdradzę)

A jak dla mnie, to seria jest nawet za długa. Troszkę za dużo zapchajdziur... 2 tomy mniej to według mnie liczba idealna...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lut 10, 2006 12:06 pm

Nareszcie mam 12 tomik w łapkach!! Mnie się tam bardzo podobał :lol: A słowo które powiedziałem na koniec to " nareszcie" :P Naru mogla to zrobic wczesnie, za to kanako byla sliczna ze dala naru keitaro =] Ale koniec przesadony :D Moze teraz do Polski :?: :D

cts86
Status: Offline

Post autor: cts86 » pt lut 17, 2006 2:06 pm

No fakt jeszcze tylko 2 tomy , co ja biedny będe czytal, na co kase trwonil :D A może tak jakiś artbook ? tak jaki wdalo jpf , marzenia dobra rzecz :D

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lut 17, 2006 4:49 pm

cts86 najlepiej by bylo gdyby pan Akamatsu zrobil LH2 :D Wtedy to bym byl w 8 niebie :D ( a moze w 7 ? :P )

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lut 17, 2006 5:07 pm

Ray pisze:cts86 najlepiej by bylo gdyby pan Akamatsu zrobil LH2 :D Wtedy to bym byl w 8 niebie :D ( a moze w 7 ? :P )
Oj, nie sądzę. Kontynuacje "na siłę" to zwykle gnioty, które wywołują jęk wściekłości/rozczarowania fanów...

A jeśli ci mało LH, to zawsze pozostają tysiące fanficów...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt lut 17, 2006 5:36 pm

Voss fakt ale to juz nie to samo :wink:

cts86
Status: Offline

Post autor: cts86 » pt lut 24, 2006 9:58 am

L-Voss pisze:
Ray pisze:cts86 najlepiej by bylo gdyby pan Akamatsu zrobil LH2 :D Wtedy to bym byl w 8 niebie :D ( a moze w 7 ? :P )
Oj, nie sądzę. Kontynuacje "na siłę" to zwykle gnioty, które wywołują jęk wściekłości/rozczarowania fanów...
Fakt pewnie nikt by nie chcial takich "wyciągaczy kasy " , ale z radością taki artbook postawilbym na szafce jako zwieńczenie LH :D

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pt lut 24, 2006 11:35 am

No, dwunastka wpadła w moje ręce ciut późno, ale się wypowiem, bo w końcu lepiej późno niż wcale.
Tomik ten bije na łopatki wersję anime ( "LHA" ), o ile w anime Kanako była nie do przegryzienia, tak tu jej walka z Naru nabiera swoistego uroku ( scena na basenie rządzi ) a dzieki niej i następującej dalej gonitwie jest to chyba jeden z najzabawniejszych tomików. Kiedy Naru dostaje od Kanako po gebie to aż się chce powiedzieć "A dobrze ci tak, babo jedna".
Dalej, Motoko, którą wcześniej średnio lubiłem, jakoś tu tez podoba mi się bardziej, jej pojedynek z Kanako a potem scena, gdy we dwie zatrzymują policjantów to również majstersztyk.
Jeśli Akamtsu utrzyma ten poziom do końca do będzie świetnie....

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lut 24, 2006 11:59 am

Grisznak pisze:Jeśli Akamtsu utrzyma ten poziom do końca do będzie świetnie....
Moim zdaniem utrzymał, a przynajmniej trzynastka wymiata... warto na nią czekać... :wink:

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pt lut 24, 2006 6:39 pm

No, zobaczymy...jak do tej pory miał zasadę, że rysował na przemian, tomiki "spokojniejsze" i te z akcją galopujacą do przodu.

r4m3
Status: Offline

Post autor: r4m3 » pt mar 10, 2006 3:40 pm

Ech, ja glupi obejrzalem wszystkie odcinki anime i od poczatku bylem pewien jak to sie skonczy ;/ Ale,Ale !:P
Na tym tomie anime sie skonczylo, wiec czekam na nastepne z niecierpliwoscia :D

cts86
Status: Offline

Post autor: cts86 » pn mar 20, 2006 1:55 pm

No juz tylko 10 dni i wezme w swe niegodne lapska 13 tom :D
Szczerze mnie zastanawia co takiego wymyslil Akamatsu :?:
Jak nigdy nie moge się doczkać , ale cóz na to poradzić.

Ichiro
Status: Offline

Post autor: Ichiro » czw mar 23, 2006 5:29 pm

To jest w tym najpiękniejsze... Oczekiwanie z przeraźliwą niecierpliwością, potem jak już dosięgamy tomiku to aż się łezka w oczku kręci... w domku podnieceni pożeramy tomik wzrokiem a potem itak jeszcze 3 razy czytamy cały tomik by sie upewnić że nic nie przegapiliśmy pożerając wzrokiem ;D, na końcu możemy odetchnąć i się uśmiechąć ^^, zobaczyć na waneko kiedy następny tomik, już wyliczać ile to dni, jak kaske skombinować wtedy... itp. itd. etc.

historia życia
Ichiro

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt mar 24, 2006 2:05 pm

Widze ze przezywasz to samo co ja :wink:

cts86
Status: Offline

Post autor: cts86 » pn mar 27, 2006 12:54 pm

Ichiro pisze:To jest w tym najpiękniejsze... Oczekiwanie z przeraźliwą niecierpliwością, potem jak już dosięgamy tomiku to aż się łezka w oczku kręci... w domku podnieceni pożeramy tomik wzrokiem a potem itak jeszcze 3 razy czytamy cały tomik by sie upewnić że nic nie przegapiliśmy pożerając wzrokiem ;D, na końcu możemy odetchnąć i się uśmiechąć ^^, zobaczyć na waneko kiedy następny tomik, już wyliczać ile to dni, jak kaske skombinować wtedy... itp. itd. etc.

historia życia
Ichiro
A ja myślalem, że takie "odchyly" występują tylko w moim wypadku :mrgreen:
Ale widze , że to chyba normalne :D

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » pn mar 27, 2006 10:55 pm

A ja myślalem, że takie "odchyly" występują tylko w moim wypadku. Ale widze , że to chyba normalne
Owszem calkiem normalne przynajmniej w srodowisku takich zwariowanych fanow (siebie mam przede wszystkim na mysli).
A jak sie jakas serie szczegolnie uwielbia to efekt gwarantowany... :lol:

r4m3
Status: Offline

Post autor: r4m3 » wt mar 28, 2006 2:44 pm

Ichiro pisze:To jest w tym najpiękniejsze... Oczekiwanie z przeraźliwą niecierpliwością, potem jak już dosięgamy tomiku to aż się łezka w oczku kręci... w domku podnieceni pożeramy tomik wzrokiem a potem itak jeszcze 3 razy czytamy cały tomik by sie upewnić że nic nie przegapiliśmy pożerając wzrokiem ;D, na końcu możemy odetchnąć i się uśmiechąć ^^, zobaczyć na waneko kiedy następny tomik, już wyliczać ile to dni, jak kaske skombinować wtedy... itp. itd. etc.

historia życia
Ichiro
To jeszcze nic, jak doszedl do mnie 12 tom, to postanowilem przeczytac najpierw te wczesniejsze kolejny raz..przeczytalem 1... doczytalem do polowy 2 i nie wytrzymalem, rzucilem sie na 12 t. :)))

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt mar 28, 2006 3:44 pm

Eeee tam :d ja w ciagu poltora miesiaca 4 razy wszystko przeczytalem bo nie mam co robic :P :D I wcale nie zaluje

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość