Love Hina tom 11

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
piotrekkaz
Status: Offline

Post autor: piotrekkaz » pt gru 23, 2005 2:12 pm

mnie spodobał sie jeden motyw
a mianowicie nawiazanie do pokemonów (wybieram cię)
kojarzycie?

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » pt gru 23, 2005 3:36 pm

Oj zauważyłem :roll: ... lepiej , żeby autor więcej czegoś takiego nie robił . Jeszcze dojdzie do tego , że w następnych tomikach usłyszymy " i ukaże Cię w imieniu księżyca " ... tego bym już niezniusł :evil:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt gru 23, 2005 4:00 pm

Sino pisze:Oj zauważyłem :roll: ... lepiej , żeby autor więcej czegoś takiego nie robił .
Chyba tłumacz?

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » pt gru 23, 2005 6:16 pm

Wybieram cię?
Chyba jestem niespostrzegawcza :roll: Na której stronce to jest? :lol: :oops:

piotrekkaz
Status: Offline

Post autor: piotrekkaz » pt gru 23, 2005 7:11 pm

na 39 u samej góry

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » pt gru 23, 2005 7:21 pm

L-Voss pisze:Chyba tłumacz?
No oczywiście ,że tłumacz :roll: ... mój błąd :oops:

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » pt gru 23, 2005 7:50 pm

hehe faktycznie :lol:
takie są efekty czytania w środku nocy, gdy oczy same się zamykają. Choć przy Love Hina nie da się zasnąć :lol:

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » pt gru 23, 2005 8:32 pm

Natala C pisze:takie są efekty czytania w środku nocy, gdy oczy same się zamykają. Choć przy Love Hina nie da się zasnąć :lol:
Hehe ... ja też zawsze w nocy czytam mangi ( wogóle komiksy ) , nie wiem dlaczego ! Może bo jest cisza dookoła , nic mi nie przeszkadza i mogę się zrelakosować po ( np. ) ciężkim dniu !
Tak to pewnie to :wink:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt gru 23, 2005 10:34 pm

Tomik przeczytany ( w koncu xd) i stwerdzam, że tomik fajny, ale jak nie ma keia to akcja nie jest już taka fajna^^I dobrze, że już wrócił, bo on nadaje klimat, humor i w ogole z nim jest lepiej :D
Ostatnio zmieniony sob gru 24, 2005 8:18 pm przez Lina, łącznie zmieniany 1 raz.

Ichiro
Status: Offline

Post autor: Ichiro » sob gru 24, 2005 2:48 pm

Lina popraw prosze bo spoilerek się pojawił :D (tzn nie dla mnie bo przeczytałem odrazu po wydaniu ale wiesz... inni też uwielbiają LH :D)... Tomik cudny jak reszta... A ja itak wam życze Wesołych Świąt :D:D:D

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt sty 06, 2006 10:34 pm

Sino>>Ja też czytam tylko w późnych porach.

W 11 tomie fajnie wygląda Kei-kun ze stylowymi okularami i w fartuchu, a odwołanie do Pokemonów mnie rozbawiło. Reszta motywów zwyczajnie bardzo dobra.

bobon
Status: Offline

Post autor: bobon » czw sty 26, 2006 1:14 pm

nieno tomik byl fajny bardzo dobry tylko mnie wkurzylo zakonczenie keitaro pojawil sie na samym koncu i to mnie wkurzylo no iteraz trzeba czekac co dalej i to jest najgorsze. wszystkich przepraszam za niepisanie po polsku ale tego posta pisze z austri :?

No i...?
Ja napisałem chyba ze 100 postów na tym forum ze Stanów Zjednoczonych a jednak nie przeszkadzało mi to w pisaniu poprawną polszczyzną, przestrzeganiu interpunkcji i używaniu polskich znaków.
Sik

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz sty 29, 2006 5:25 pm

Dla mnie 11 tomik to cudenko :D Mi postać Kanako bardzo przypadla do gustu. Rzekłbym że teraz ją najbardziej lubie :oops: . Najfajniejsze było jak Kanako przeprala sie za Naru i robiła rewizje :lol: z Kitsune i Motoko bylo dobre :P

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » wt sty 31, 2006 7:32 pm

A ja do tej pory się zastanawiam, co Kanako zrobiła Motoko. Jakieś pomysły?

=|Dar|<$taR|=
Status: Offline

Post autor: =|Dar|<$taR|= » wt sty 31, 2006 9:05 pm

A mi się wydaje że ona poprostu sprawdziła jej wymiary :D , WSZYSTKIE wymiary... :D

PS: Uwielbiam Motoko :)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt sty 31, 2006 9:24 pm

Hmm... Wymiary powiadasz? :D To myslisz ze po mierzeniu Motoko ( :* jej ) by sie tak wściekła? Ale z kolei to jest sprawa niewyjasniona. Moze w " nie do wiary" cos na ten temat puszcza :P

PS. Chyba niewalnelem spoilera?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt sty 31, 2006 9:33 pm

W anime (Love Hina Again) Motoko krzyczy potem "Moja cnota!"... Hmm... :P

=|Dar|<$taR|=
Status: Offline

Post autor: =|Dar|<$taR|= » wt sty 31, 2006 11:00 pm

Eee tam wątpię czy Motoko dałaby się tak łatwo cnoty pozbawić :D , ale jeszcze bardziej wątpię w to że Kanako miałaby ochotę tę cnotę jej odebrać... :roll:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr lut 01, 2006 11:38 am

=|Dar|<$taR|= pisze:Eee tam wątpię czy Motoko dałaby się tak łatwo cnoty pozbawić :D , ale jeszcze bardziej wątpię w to że Kanako miałaby ochotę tę cnotę jej odebrać... :roll:
Kanako nie zawahałaby się przed niczym żeby przepędzić dziewczyny z Hinata Sou...

Slova
Adept
Posty: 121
Rejestracja: pn sty 24, 2005 8:59 am
Lokalizacja: tanucze
Status: Offline

Post autor: Slova » śr lut 01, 2006 1:16 pm

=|Dar|<$taR|= pisze:Eee tam wątpię czy Motoko dałaby się tak łatwo cnoty pozbawić :D , ale jeszcze bardziej wątpię w to że Kanako miałaby ochotę tę cnotę jej odebrać... :roll:
to vzemu niby Motoko tak sie darła, a potem wnerwiona była? A cały czas myślała, że to naru, więc jej krzywdy nie zrobiła, bi była w szoku...
Do tematu:
Ten tomik jakis taki drętwy z deka... jak Keitaro nie lata i nie krzyczy "Bleeee" to nie jest tak śmiesznie...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości