Love Hina tom 11

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Love Hina tom 11

Post autor: Gotenks » śr lis 30, 2005 1:08 pm

Tomik jest juz dostepny. Mozna kupic np w Komiksiarni.

Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz lis 14, 2010 10:47 pm przez Gotenks, łącznie zmieniany 1 raz.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » śr lis 30, 2005 2:54 pm

To wspaniale! Zrobie sobie ładny prezent Mikołajkowy :wink: Ciekawe czy w Szczecińskich Empikach i księgarniach można go kupić?

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr lis 30, 2005 3:16 pm

O jak fajnie :D. W tym tygodniu sobie kupie i przeczytam^^

Edit.
Jak zwykle ładna okładka^^

Ichiro
Status: Offline

Post autor: Ichiro » śr lis 30, 2005 3:27 pm

Aaaaaaaaaaakurat miałem dzisiaj odwiedzić empiczqa :P nom ale jutro kupie napewno ;)). A na okładce kanako... nie byłem pewien kiedy ten epizod się zacznie ale moje wątpliwości zostały rozwiane hehe...


edit:
PS: :cry: :cry: :cry: :cry: specjalnie sie pofatygowałem pół miasta po nic :cry: :cry: :cry: :cry: tydzień czekania :cry: :cry: :cry: :cry:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr lis 30, 2005 8:08 pm

Tomik jak dla mnie najgorszy... ale to dlatego, że nienawidzę Kanako, a poza tym tomik jest chyba najbardziej nietypowy ze wszystkich... (można się domyślić pod jakim względem, patrząc po zakończeniu tomu 10 ) Dla kogoś może to być równie dobrze tomik najlepszy. Tak czy siak, kupno jak zwykle OBOWIĄZKOWE, bo nie połapiecie się w akcji...

(No i tomik dosyć ponury, jak dla mnie... ale taki miał być)

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » śr lis 30, 2005 8:18 pm

Jak dla mnie - zakup obowiązkowy, ale niestety kupię go dopiero po wypłacie czyli gdzieś w połowie grudnia.

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » ndz gru 04, 2005 1:55 pm

Ja już sobie kupiłem i przeczytałem ...
No i muszę powiedzieć ,że mnie się bardzo podobał :P
Pod pewnymi względami różni się od swoich poprzedników ( które od pewnego czasu już mnie nie bawiły ) ... No ale jak dla mnie bomba ... Kanako - fajna postać , w anime też ją lubiłem ...
Już nie moge się doczekać następnego ... :wink:

gunshin
Status: Offline

Post autor: gunshin » ndz gru 04, 2005 11:53 pm

mozna powiedziec ze jest w nim zakonczenie jednego dzialu i rozpoczecie nowego (taka love hina II :P )

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pn gru 05, 2005 1:11 pm

gunshin pisze:mozna powiedziec ze jest w nim zakonczenie jednego dzialu i rozpoczecie nowego (taka love hina II :P )
Zgadzam się - dla mnie od tego tomu cała seria kompletnie się zmienia... na lepsze! :wink:

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pn gru 05, 2005 5:28 pm

Zakupilem, jeszcze nie przeczytalem :P. Znaczy zaczalem czytac i jak na razie mi sie podoba :D.

Ichiro
Status: Offline

Post autor: Ichiro » wt gru 06, 2005 7:11 pm

Dzionek, dwa i trafi wkońcu w moje ręce... nie moge sie doczekać nahh !!

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » wt gru 06, 2005 11:22 pm

Tomik przez większość czasu wkurzający, kto czytał wie dlaczego. :D Co można o nim powiedzieć? :) Z jednej strony kompletna zapchajdziura, a z drugiej zapowiedź superzasto fajnego finału. Poznajemy dziewczyny troszkę głębiej no i oczywiście przez wszystkich tak uwelbianą perv Kanako ^^(A! i jeszcze Kuro.)

SPOILERNa mnie w tym tomie największe wrażenie zrobiła laleczka Keitaro. :D Była tak brzydka, że się śmiałem przez dobre pięć minut. Kitsunne zdobyła u mne wielki szacunek akcją na lotnisku. Niby zwykły koleżeński gest a jednak jakoś tak na mnie pozytywnie to zadziałało jak odciągnęła bandę na bokKONIEC

Ichiro
Status: Offline

Post autor: Ichiro » śr gru 07, 2005 9:12 pm

Mam.... 5minut grzebałem w mangach w empiku żeby znaleźć :|, ale to są pierdoły, LHy były kompletnie zasłonione, pozatym zostały 3 numerki więc zapewne już kilka dni leżały, a kolo mi powiedział żebym wpadł za tydzień :| no comment... ale ak czy siak mam ^^ i nic tylko cieszyć michę :D

Beton
Status: Offline

Post autor: Beton » ndz gru 11, 2005 3:25 pm

jeee... przeczytałem:) dopiero dzisiaj chociaz kupilem juz wczoraj. Tomik fajny, choć nie tak bardzo jak wcześniejsze. Brakuje Keitaro:) jest mniej śmiesznie, ale bardziej poznajemy dziewczyny i oczywiście kanako:)

Co mnie najbardziej rozbawiło? Akcja z laleczką keitaro- jej wygląd i zachowanie sue w stosunku do niej^^. jedna z lepszych akcji.

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » ndz gru 11, 2005 3:58 pm

Ja też już kupiłam i przeczytałam. Co moge powiedzieć? Tomik mi się podobał, ale jakoś tak w nim pusto, brakowało mi kogoś. najbardziej mi się podobało jak Mutsumi przebrała się za Keitaro i ciągle obrywała :) Trzeba przyznać, że niezła z niej aktorka.

cts86
Status: Offline

Post autor: cts86 » pn gru 12, 2005 11:22 am

Wrócilem ! Yeah , I'm back on-line , po malych przygodach z przeprowadzką i instalacją neostrady (sic!) :evil: jestem , fakt że troche brakowalo "zboczyla" , ale i tak mi się podobalo , szczegónie Mutsumi w skórze Keitaro :D

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn gru 19, 2005 3:34 pm

No tak Mutsumi w roli Keitaro to było coś. :lol:
Ogólnie rzecz biorąc nieźle się ubawiłam jak czytałam ten tomik :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw gru 22, 2005 9:30 am

Tomik srednio mi sie podobal. Postac Kanako niespecjalnie przypadla mi do gustu, podobnie jak wiekszosc odcinkow w mandze. Wialo nuda troche imho :roll:
Ale przyznac musze, ze Mutsumi niezle grala Keitaro. Ubawilem sie na tym niezle. No i niezla koncowka tomu(Keitaro jadacy samochodem, chyba wiem kto go jezdzic uczyl :lol:), az chce sie wziasc nastepny :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw gru 22, 2005 12:42 pm

Już kupiłem i przeczytałem. Kanako mi też niezbyt specjalnie przypadła do gustu, ale trzeba przyznać że trochę dała popalić mieszkankom pensjonatu. SPOILERNajbardziej zaskakujące dla mnie było to, że przy buncie lokatorek Naru wzięła stronę Kanako, a nie koleżanek.KONIEC SPOILERA.
Nie mogę doczekać się następnego tomu i reakcji Keitaro na to co się wydarzyło.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » czw gru 22, 2005 11:43 pm

Co do spoilera:

Bo to w końcu siostra Keitaro, a Naru ma, wbrew pozorom, złote serce ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość