Mangazyn #7

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Zablokowany
Takashi
Status: Offline

Mangazyn #7

Post autor: Takashi » pt lip 30, 2004 2:13 pm

W komiksiarni jest już dostępny nowy wakacyjny numer Mangazynu.

Light_wolf
Status: Offline

Post autor: Light_wolf » pt lip 30, 2004 5:46 pm

Ja już zakupiłam.Chyba wracają do dwumiesięcznika bo ten nar jest podwójny i za Sierpień i wrzesień T_T"'.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob lip 31, 2004 11:11 am

Ja już zakupiłam.Chyba wracają do dwumiesięcznika bo ten nar jest podwójny i za Sierpień i wrzesień T_T
I dobrze :D Bo ten numer wogóle mi się nie podobał :cry:(hlip moje 11,90)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » sob lip 31, 2004 8:31 pm

Ja nie kupię tego numeru bo:
Wolę sobie kupić mangę
Nie ciekawy ten numer(przynajmniej dla mnie)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » sob lip 31, 2004 8:35 pm

O_O do mni jeszcze nie dotarł...poczekam i ocenie :>

Gotenks z USA
Status: Offline

Post autor: Gotenks z USA » czw sie 05, 2004 7:36 pm

A ja kurde musze czekac do konca sierpnia. Numer zapowiada sie ciekawie, podobaly mi sie tez fajne pinupy. Szczegolnie ten z mangi Slam Dunk. Moze wreszcie zajma sie ta swietna manga...

Pozdro dla wszystkich

Light_wolf
Status: Offline

Post autor: Light_wolf » czw sie 05, 2004 10:50 pm

Robią dbrą techniką ^^,dają pin upy za artbooków ^^ !
Ten z ragnaroka jest prześliiiiiiiczny =^^=!

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » czw sie 05, 2004 11:50 pm

Eeee... z Triguna i Lodossa są lepsze.:P

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » pt sie 06, 2004 10:12 am

Ja pewnie kupię ten numer.
Nie uważacie, że fajna zabawa z tymi znaczkami do Mangazyn Secret Room?

Riniak
Status: Offline

Post autor: Riniak » ndz sie 08, 2004 11:02 am

"Nie uważacie, że fajna zabawa z tymi znaczkami do Mangazyn Secret Room?"

Moze i fajna ale ja oczywiscie jestem slepak i nie znalazłem XDDD

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob sie 28, 2004 12:05 pm

Ja ich teraz nawet nie szukam :P Nie lubię czytać artykułów na ekranie monitora :wink:

A co do numeru, to przeczytałem już prawie cały. Nie ma się czym zachwycać. Newsy nudne, artykuły (poza kilkoma wyjątkami) jakoś nie zrobiły na mnie wrażenia, pinupy może i lepsze od poprzednich, ale w dalszym ciągu wolałbym zamiast nich jeden, nawet jednostronny plakat. Dobrze, że mam prenumeratę, bo w innym wypadku te 12 złote przeznaczyłbym na coś zupełnie innego :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

solanist
Status: Offline

Post autor: solanist » ndz wrz 12, 2004 7:51 pm

sorki że się pytam głupio(hehe,optymizm rulez :) ),ale czy warto kupować mangazyn?bo ja na razie kupuję kawaii i nawet mi się podoba,jutro (o ilę mamę namówię na szukanie miejsca koło empika,a tam nigdy nie ma miejsc parkingowych)kupię sobie pierwszą mangę,i może sprawdzę,co jest w tym mangazynie.Na razie powiedzcie mi,czy wartpo go kupować i pieniądze wydawać,które mogłyby pójść na bardziej szczytne cele.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz wrz 12, 2004 8:00 pm

solanist pisze:ale czy warto kupować mangazyn?
Nie warto 8) Po co kupować, nie lepiej się rozeznać lepiej w tym co jest na rynku, niż kupować tego typu czasopisma? Oczywiście, że lepiej. Ja planuje powrót do NF ("Nowa Fantastyka", jakby kto nie wiedział :roll:), ale czasopisma mangowe stają się dla mnie raczej wtórne, więc lepiej sobie tego wszystkiego oszczędzić.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz wrz 12, 2004 8:37 pm

poza tym są serwisy które dokładnie opisują daną mangę/anime :) Można wszystko w internecie znaleźć [:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz wrz 12, 2004 8:51 pm

Racja!Odkąd mam net to z niego wszystkiego sie dowiaduje na temat nowości lub na forkach.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn wrz 13, 2004 1:24 am

solanist pisze:sorki że się pytam głupio(hehe,optymizm rulez :) ),ale czy warto kupować mangazyn?bo ja na razie kupuję kawaii i nawet mi się podoba,jutro (o ilę mamę namówię na szukanie miejsca koło empika,a tam nigdy nie ma miejsc parkingowych)kupię sobie pierwszą mangę,i może sprawdzę,co jest w tym mangazynie.Na razie powiedzcie mi,czy wartpo go kupować i pieniądze wydawać,które mogłyby pójść na bardziej szczytne cele.
nie warto,jesli czytasz kałaiii.kup sobie cos innego,nie wiem,blok rysunkowy,bluzke,buty,szczotke do wlosow,odloz na emeryture,kup lody,daj biednemu dziecku zeby kupil sobie bulke...
ja nie kupuje ani Mangazynu,ani Kałajca,za duzo mam wydatkow na to,jak i tak nigdy nawet w calosci nie czytam :roll:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn wrz 13, 2004 7:47 am

Jeśli chcesz koniecznie kupować jakieś czasopismo mangowe, bądź nie masz stałego dostępu do internetu, to polecałbym Mangazyn. Ale jak masz internet to raczej nie ma sensu niczego kupować :wink:
Zresztą przejrzyj sobie ten temat, tam każdy napisał co sądzi o każdym z czasopism :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pn wrz 13, 2004 8:18 am

To zależy w jakim celu będziesz gazetę kupować. Jezeli chcesz wiedzieć, co się u nas wydaje , kiedy coś się pokaże - wtedy nie ma to za bardzo sensu.

Natomiast jeżeli chcesz wiedzieć jakie mangi i anime wychodza za granicą, chcesz się podoiwadywać czegoś i twócach czy samej Japonii - wtedy kupowanie Mangazynu jest jak najbardziej wskazane.
To prawda, że znalezienie stron tematycznych o róznych tytułach nie jest w sieci problemem. Tylko , że jest ich takie zatrzęsienie, że po prostu trudno się zorientować jakiego tytułu w ogóle szukać. Co z tego, że ktoś będzie zainteresowany na przykład mangami shojo skoro wejdzie na stronę , gdzie wypiszą mu 50 róznych tytułów z któych każdy nic mu nie mówi ?

Gazeta, jako sito podające informacje czym się zainteresować i czy w ogóle jest tutaj bardzo przydatne.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn wrz 20, 2004 4:43 pm

Ktoś wie może czemu nie działa strona mangazynu?? :?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pn wrz 20, 2004 4:56 pm

Anonymous pisze:Ktoś wie może czemu nie działa strona mangazynu?? :?
Odpowiedź znajduje się tutaj

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości