MANGAzyn #4

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr kwie 21, 2004 7:46 pm

Juz prawie skonczylem czytac ten numer i nie bylo tak zle jak na to wskazywalo.
Imho za duzo bylo newsow i recenzji anime, juz nie chcialo mi sie wszystkich czytac. Poza tym wywiad z zespolem Blood jakos potraktowano po lebkach, myslalem, ze bedzie lepszy. Ale przynajmniej byl w kolorowej czesci Mangazynu i wreszcie mozna bylo podziwiac ich "design" :wink:
Podobal mi sie pinup z Hellsinga, szkoda, ze jest taki maly i na dosc cienkim papierze. Rzeczywiscie redakcja moglaby cos z tym fantem zrobic...
Cieszy mnie dosc duza ilosc recenzji mang. Tak trzymac. Natomiast brakowalo mi troche tych opisujaca wspolczesna Japonie (wynurzenia z czarki sake sa swietne). Dobrze tez, ze wreszcie jest jakis tekst o j-games. Mam nadzieje, ze zagosci on juz na stale.
Co tu jeszcze mialem napisac... A, no wlasnie - opowiadanie. Fajna sprawa. Historia bardzo mi sie podobala, oby w kazdym Mangazynie drukowali cos takiego :)
Mimo wszystko 12 zl to troche za duzo za takie cos. :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości