MANGAzyn miesięcznikiem!

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » ndz gru 05, 2004 5:15 pm

A moze po prostu zajrzyj jeszcze raz do tego kiosku kolego? Bo jak swiat swiatem nie slyszalam o takiej sytuacji, zeby wydawnictwo ugklaszalo upadlosc a potem dalej w najlepsze sobie kontynuowalo sprzedaz nieoplacalnego tytulu... Wiec sugeruje, zebys po prostu jeszcze raz sprawdzil, skoro w nasze zapewnienia nie wierzysz.

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » ndz gru 05, 2004 8:05 pm

Duch MangaZynu powrócił, by gnębić zdradzieckich fanów przez których upadł. Kolejna urban legend. :)

Temat kwalifikuje się do zamknięcia, rozważ to Szigu.

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » wt gru 07, 2004 7:59 pm

Desponia pisze:A moze po prostu zajrzyj jeszcze raz do tego kiosku kolego? Bo jak swiat swiatem nie slyszalam o takiej sytuacji, zeby wydawnictwo ugklaszalo upadlosc a potem dalej w najlepsze sobie kontynuowalo sprzedaz nieoplacalnego tytulu... Wiec sugeruje, zebys po prostu jeszcze raz sprawdzil, skoro w nasze zapewnienia nie wierzysz.


Już byłem w tym kiosku i to dwa tygodnie po tamtym pobycie w tym kiosku i już nie było żadnego Mangazynu.A zaraz się pojawi pytanie czy nie pomyliłem Mangazynu z Mangamixem,ale nie pomyliłem.To był Mangazyn.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt gru 07, 2004 11:41 pm

Krejt pisze:Temat kwalifikuje się do zamknięcia, rozważ to Szigu.
Moderatorzy działu podczas tajnego zebrania większością głosów przychylili się do wniosku o zamknięie tematu.

Howgh,
...rzekłem 8)

Obrazek
PS. Cieniu, coś ci się z tym MANGAzynem popieprzyło :)

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości