MANGAzyn 3

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Setokun
Status: Offline

MANGAzyn 3

Post autor: Setokun » wt mar 02, 2004 11:39 pm

Na oficjalnej stronie zobaczyć możemy okładkę trzeciego już numeru MANGAzynu. Oto ona:

Obrazek

Więcej informacji o zawartości numeru tutaj
Ciekawostką jest nowy dodatek w postaci PIN-UP'ów (czyli jednostronicowych plakatów) z:
- Ghost in the Shell
- Yu-Gi-Oh!
- Candidate for Goddess
- Carnelian hentai girl

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr mar 03, 2004 9:38 am

Przyznać trzeba, że po raz kolejny wygląda i zapowiada się nieźle. Chociaż bardziej podobała mi się okładka drugiego numeru ^^". Jak dla mnie, po przeglądnięciu spisu treści za mało miejsca poświęcają j-music, a przecież ma ona w Polsce bardzo wielu fanów. No, ale będzie ankieta i tam każdy będzie mógł napisać, czego trzeba. Tak samo przyczepiłbym się do tego, że nie ma działu z japońskimi grami. Powinny być chociaż ze dwie strony i nieważne, że wyszedł numer w całości poświęcony temu zagadnieniu.
I podoba mi się ta nazwa czwartego plakatu :D Tylko żeby nie był odrysowywany... :roll:

Czekam z niecierpliwością na listonosza :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr mar 03, 2004 11:14 am

mzyn pisze:Cutlass (53)
Powoli spełniają się sny polskich fanów mangi
to mnie rozbawiło. :))

tym razem jest sporo ciekawych rzeczy (wywaid z Kolodziejczakiem, battle royale, gto, yuri(, faken, nie wystarczy mi na Sandmana. :p



btw jak juz tu pisze o pieniadzach - da sie odwolac prenumerate w JPF, jesli jeszcze nie przyszlo to, za co mialam zaplacic (bo nie chcialabym wyjsc na swinie i po prostu nie odebrac z poczty, a nie wiem jak to bedzie w kwietniu... .___.'' Zreszta ostatnio maja takie obsuwy w przysylaniu, ze szczerze wole uzupelniac kupujac z Komiksiarni. :/)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr mar 03, 2004 11:37 am

idiotka pisze:btw jak juz tu pisze o pieniadzach - da sie odwolac prenumerate w JPF, jesli jeszcze nie przyszlo to, za co mialam zaplacic (bo nie chcialabym wyjsc na swinie i po prostu nie odebrac z poczty, a nie wiem jak to bedzie w kwietniu... .___.'' Zreszta ostatnio maja takie obsuwy w przysylaniu, ze szczerze wole uzupelniac kupujac z Komiksiarni. :/)[/size]
Jeśli jeszcze nie wysłali to chyba nie powinno być problemów. Jest mail i tam sie trzeba zwracać z takimi pytaniami.
Apropo prenumeraty: właśnie skończyła sie promocja. W tej chwili dostępne są tylko pakiety na 3 i na 6 numerów (bez żadnych dodatków). Wciąż jest taniej ale Arjuny za darmo już nie dają :P

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr mar 03, 2004 11:39 am

idiotka pisze:btw jak juz tu pisze o pieniadzach - da sie odwolac prenumerate w JPF, jesli jeszcze nie przyszlo to, za co mialam zaplacic (bo nie chcialabym wyjsc na swinie i po prostu nie odebrac z poczty, a nie wiem jak to bedzie w kwietniu... .___.'' Zreszta ostatnio maja takie obsuwy w przysylaniu, ze szczerze wole uzupelniac kupujac z Komiksiarni. :/)
Hehe, właśnie dlatego nie zamawiam prenumeraty :)

A okładka jest moim zdaniem najlepsza jak dotąd.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr mar 03, 2004 12:26 pm

i tak już niewazne, dopiero teraz dotarło do mnie, ze 4 numer evy wychodzi dopiero w amrcu, co jestjuz po swietach, wiec teoretycznie moge wydac teraz jeszcze troche, a potem i tak bedzie mnie an ta przesylke stac (ale jesli nie dostae tyle kasy, ile ocekuje na wielkanoc to zaczna sie schody :p). ale na m-zyn mnie nie bedzie stac. :<

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr mar 03, 2004 1:24 pm

Na stronce Mangazynu pojawiły sie miniaturki tych pinupów.
Podoba mi się ten hentaiowy, reszta raczej średnia... :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » śr mar 03, 2004 1:47 pm

Fajnie się zapowiada ten numer. Okładeczka ładniutka (jakże odmienna od tego, co serwuje nam bakaj), teksty zapowiadają się niczego sobie, zrezygnowano z Tarot Cafe (ave!), plakaciki (choć z nich nie korzystam - pewnie siostra mi ukradnie ;) )...
Taaak, od-kła-da-my kas-kę.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr mar 03, 2004 3:10 pm

fajny numer, kupiłbym ale kasy brak, cała poszła na oldschoolowe książki sf z allegro :P

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob mar 06, 2004 2:05 pm

Numerek zapowiada się nieźle. Szkoda, ze nie ma Tarot Cafe, ale te braki nadrabia podwojne Kamikaze i ankietka. Pinupy najlepsze nie są, ale co tam...

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob mar 06, 2004 2:28 pm

Czy w ogóle ktoś już ma ten numer?
Do prenumeratorów miał podobno dojść w tym tygodniu, a tu nic.
Wyjdzie na to, że prenumeratorzy dostaną MANGAzyn... 2 dni wcześniej :|
A szkoda bo byłoby co poczytać przez weekend.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob mar 06, 2004 7:44 pm

Ankietę to ja mam już prawie wypełnioną, czekam tylko na Mangazyn, żeby uzupełnić jeden czy dwa punkty. A do przesyłki to zacznę się martwić nastepnym razem - 4 dychy za roczną prenumeratę to nie była propozcyja którą się ignoruje.
I jak moża zamówić przez internet płacąc 50 groszy za przelew - okazja.



A co do 3 numeru... Jeszcze się nie pokazał i było to raczej wykluczone. Ma się ukazać w tydzień po 100% a ten jest w sprzedaży od poniedziałeku.

Zresztą przeważnie jest chyba tak , że z drukarni gazeta trafia jednocześnie do hurtowni dystrybutorów i wydawnictwa. Wydawnictwo pakuje ja w koperty i wysyła do prenumeratorów korzystając z usług Poczty Polskiej , która dostacza przesyłki przeważnie w ciągu 3 dni. Jednak dystrybutor potrzebuje chyba tylko jednego na rozwiezienie czasospim do kiosków w związku z czym przeważnie tam pojawiają się szybciej.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob mar 06, 2004 10:08 pm

johann pisze:(...) spieszę donieść że Mz100% GRY będzie w kioskach 3-go marca, a wydanie główne Mz Nr 3 dokładnie tydzień później - 10 marca (taki drobny zabieg żeby dać trochę wtchnienia nadwyrężonym kieszeniom). Prenumeratorzy tym razem dostaną Mz dużo wcześniej niż trafi do kiosków.
Dzień wcześniej (jeśli dojdzie w poniedziałek pod wieczór) to nie "dużo" wcześniej.
Ale nie ma co narzekać (niska cena i dodatki, yeah ^^).
Co do ankiety (ściągnięta, druknięta i wstępnie wypełniona) to mogli też w wersji elektronicznej zrobić, ale to szczegół.

Yaqza
Status: Offline

Post autor: Yaqza » ndz mar 07, 2004 6:24 pm

wampirek pisze:Numerek zapowiada się nieźle. Szkoda, ze nie ma Tarot Cafe
Ja też żałuję. Komiks miał słabe strony, ale był w pytkę narysowany i zdarzały się naprawde świetne kadry.
No i historia niczego sobie- mam na myśli oczywiscie kota, nie Romea i Julię...

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » pn mar 08, 2004 2:38 pm

W ankiecie było pytanie, czy czytelnicy chcą kontynuacji Tarot Cafe - może pociągną dalej. Chociaż mi tam akurat nie zależy... Interesowała mnie praktycznie tylko rubryczka, w której należało się określić, czy woli się artykuły o mangach, czy też o anime. Precz z animcami! :twisted:

if

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt mar 09, 2004 3:10 pm

Okladeczka mniam :] Dzis podskocze do Empiku ;]

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt mar 09, 2004 3:38 pm

Lilu pisze:Okladeczka mniam :] Dzis podskocze do Empiku ;]
Teoretycznie MANGAzyn 3 ma wyjśc jutro. A ja mojej prenumeraty wciąż nie widze :x

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt mar 09, 2004 4:41 pm

Teoretycznie a praktycznie dzis juz kumpel kupil :]

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt mar 09, 2004 4:44 pm

Lilu pisze:Teoretycznie a praktycznie dzis juz kumpel kupil :]
:shock: I takie oto są pożytki z prenumeraty, gdzie egzemplarz miał dojść "dużo" wcześniej. Zakichana poczta polska :evil:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt mar 09, 2004 5:28 pm

Seto: pewnie jeszcze trochę poczekamy :roll: wg moich informacji, Mangazyny wysłali dopiero w piątek :evil: i to pewnie nie wszystkie... :roll:

A miało być tak pięknie... ech...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości