Mangazyn 100%

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Mangazyn 100%

Post autor: Gotenks » pt sty 30, 2004 7:55 am

Na stronie Mangazynu pojawiło sie wreszcie info odnośnie pierwszego numeru Mangazyn 100% poświęconego grom. Czasopismo kosztuje 10,99, jako dodatek dostajemy płytę cd z różnymi trailerami, tapetami itp. Po resztę informacji odsyłam tu:
http://www.mangazyn.pl/index.php?id=numer#main

Okładka

W kioskach i empikach ma się pojawić już za tydzień.

Ja napewno kupię ten numer, chociażby po to, żeby zobaczyć jak się całość prezentuje. Jak mi się spodoba, to dalsze numery również kupię.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt sty 30, 2004 8:10 am

Okladka mniam :] kupie, podobnie tak jak Gotenks, by przyjrzec sie i zdecydowac czy warto kupowac nastepne :]

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt sty 30, 2004 8:18 am

Też to kupie . Ta przykładowa strona o FF wygląda wypas [ na stronie mangazynu , link który podał Gotenks ] . Tylko dlaczego na okładce pisze SNK Królowa Kopanek , fakt SNKej to najlepsza firma robiaca bijatyki [ no jeszcze Sammy ] ale napisałbym coś w stylu 'Królowa Mrdobić" bo 'Królowa Kopanek" na pierwszy rzuto oka kojarzy sie z piłką nożną .
Fajnie że napiszą coś o Parasite Eve bo moim zdaniem druga część [ pierwszą musze se od kumpla załatwić ] to obok Silent Hill najlepszy horror na PSXa . Grandia II też sie nieźle prezentuje chociaż mogli by coś o Breth of Fire IV skrobnąć bo moim zdaniem jest to lepszy JRPG [ przeszedłem obydwa to moge oceniać :wink: ] i też wyszedł w polsce .
Demo Guilty Gear X - szczerze mówiąć liczyłem na demo którejś z koreańskich gier np. Magna Carta . War of Genesis [ mogą być nawet po koreańsku ] . No ale se ludziska pograją w tą przewypasioną bijatyke . Ja z kumplem moge w nią godzinami grać .

Sorki że tak sie rozpisałem

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sty 30, 2004 11:28 am

dark_grzyb pisze:Fajnie że napiszą coś o Parasite Eve bo moim zdaniem druga część [ pierwszą musze se od kumpla załatwić ] to obok Silent Hill najlepszy horror na PSXa.
Grałem trochę w jedynke. Klimat, fabuła, wiadomo Square, ale wcale nie jest przerażająca. Nie idzie się tam wystraszyć.
dark_grzyb pisze:Grandia II też sie nieźle prezentuje chociaż mogli by coś o Breth of Fire IV skrobnąć bo moim zdaniem jest to lepszy JRPG [ przeszedłem obydwa to moge oceniać :wink: ] i też wyszedł w polsce .
Grałem trochę w Breath of Fire IV i przeszedłbym cała, gdyby na grze nie była jakiegoś buga, który mi zacinał grę w takim fajnym i ważnym dla fabuły momencie. To woła o pomste do nieba!
Ostatnio zmieniony pt sty 30, 2004 1:32 pm przez Remiel, łącznie zmieniany 1 raz.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt sty 30, 2004 12:35 pm

Remiel pisze:
dark_grzyb pisze:Fajnie że napiszą coś o Parasite Eve bo moim zdaniem druga część [ pierwszą musze se od kumpla załatwić ] to obok Silent Hill najlepszy horror na PSXa.
Grałem trochę w dwójkę. Klimat, fabuła, wiadomo Square, ale wcale nie jest przerażająca. Nie idzie się tam wystraszyć.
Remiel bo moze nastroju odpowiedniego nie było przy grze.. to musi być:
- kompletna cisza
- kompletna ciemność
- kompletne wczucie w grę (w tym czasie nic inneo nie robimy^^)

Co do mangazynu to kupię jak kasa będzie [:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sty 30, 2004 1:33 pm

_Keitaro_ pisze:Remiel bo moze nastroju odpowiedniego nie było przy grze..
Hehe, mój błąd, chodziło mi o jedynkę. Ale już poprawione...

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » pt sty 30, 2004 1:48 pm

Hmm :/ ja nie kupie bo sie grami komputerowymi nie interesuje specjalnie, ale jak nastepny 100% bedzie o czyms co lubie to pewnie kupie.

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt sty 30, 2004 2:36 pm

Remiel pisze:
dark_grzyb pisze:Grandia II też sie nieźle prezentuje chociaż mogli by coś o Breth of Fire IV skrobnąć bo moim zdaniem jest to lepszy JRPG [ przeszedłem obydwa to moge oceniać :wink: ] i też wyszedł w polsce .
Grałem trochę w Breath of Fire IV i przeszedłbym cała, gdyby na grze nie była jakiegoś buga, który mi zacinał grę w takim fajnym i ważnym dla fabuły momencie. To woła o pomste do nieba!

Masz na myśli ten moment kiedy Fou Lu sie dostawał z tego wielkiego działa a potem sie jeszcze podnosił . U mnie też strasznie sie cieło , nic nie było widać ale jakoś ale udało mi sie przebrnąć .
I jeszcze miałem mały problem : czasami w walce po pierwszym taku gre wywalało mi aż do Windowsa . A tak pozatym to nie miałem żadnych zastrzeżeń , nic nie zmieniono w stosunku do wersji PSX i łowienie rybek ciągle rulez :wink:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sty 30, 2004 2:39 pm

dark_grzyb pisze:Masz na myśli ten moment kiedy Fou Lu sie dostawał z tego wielkiego działa a potem sie jeszcze podnosił . U mnie też strasznie sie cieło , nic nie było widać ale jakoś ale udało mi sie przebrnąć .
Więc wystarczy czekać? Ale ile? Mnie już się znudziło... A i tak po formacie musiałbym od nowa grę przechodzić... Hmm, a taki był fajny moment jak protagonista się wściekł ^^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt sty 30, 2004 4:18 pm

A ja się chyba skuszę na zakup. :D
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt sty 30, 2004 8:00 pm

Remiel pisze:
dark_grzyb pisze:Masz na myśli ten moment kiedy Fou Lu sie dostawał z tego wielkiego działa a potem sie jeszcze podnosił . U mnie też strasznie sie cieło , nic nie było widać ale jakoś ale udało mi sie przebrnąć .
Więc wystarczy czekać? Ale ile? Mnie już się znudziło... A i tak po formacie musiałbym od nowa grę przechodzić... Hmm, a taki był fajny moment jak protagonista się wściekł ^^
No nie tyle czekać , chociaż cierpliwość też sie przyda :wink:
Coś tam wciskałem chyba minmalizowałem i maksymalizowałem , potem guzik odpowiedzialny za przewijanie ciągle i jakoś powoli szło . Doszedłem do normalnego stanu po ok 3 próbach . Zajeło to strasznie dużo czasu ale sie udało . I warto przejść ten kawałek . A jak nie to załatwić wersje na PSXa [ jak chcesz trzecią część to wiem gdzie leży na necie , wal na priva ]

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sty 30, 2004 8:31 pm

dark_grzyb pisze:No nie tyle czekać , chociaż cierpliwość też sie przyda :wink:
Coś tam wciskałem chyba minmalizowałem i maksymalizowałem , potem guzik odpowiedzialny za przewijanie ciągle i jakoś powoli szło . Doszedłem do normalnego stanu po ok 3 próbach . Zajeło to strasznie dużo czasu ale sie udało . I warto przejść ten kawałek . A jak nie to załatwić wersje na PSXa [ jak chcesz trzecią część to wiem gdzie leży na necie , wal na priva ]
E tam, takie próby to nie dla mnie. Ale to mnie denerwuje. Najpierw to miałem z FF9, potem z Chrono Crossem, teraz z tym. Jeszcze po formacie Front Mission 3 mi się nie chce odpalić. Hmm, gdzie jest Tales of Destiny? :roll: A wiem, kto ma 4 na pleja, Cinkciarz :wink: Co do trójki to nie jestem pewien. Fajna? O czym to?

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt sty 30, 2004 11:23 pm

Szczerze to jeszcze nie grałem :lol: Bo u mnie to tak - jak brak czasu to nadmiar gier , anime . A jak dużo czasu to ze świecą szukać czegoś interesting . Aktualnie mencze Star Oceana 2 i Fire Emblem .

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob sty 31, 2004 12:24 pm

100% kupię (chyba jak większość ^^) z ciekawości. Wydaje się, że oprawa graficzna będzie na wysokim poziomie (okładeczka tak jak główne wydanie? :P ). Jedyne co na chwile obecną mi się nie podoba to płytka CD. Za mało dem (za dużo animacji), tapetki można sobie bez problemy z netu ściągnąć.
Zobaczymy jaki ten pierwszy numer okaże się w całości i potem ocenimy.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz lut 01, 2004 3:44 pm

tia, znowu tapety w .bmp pewno dadzą. - -; Ja nie kupuję, o .hacku juz wystarczajaco duzo wiem, a o Breath of Fire nie piszą. Szkoda kasy. :p Moze jak zrobia numer specjalny o mandze shonen to sie skusze. :p

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn lut 02, 2004 11:12 am

Dobra wiadomość. Mangazyn 100% ma się pojawić w kioskach i Empikach juz dzisiaj :) Przyczyną tego niewielkiego obsuwu były problemy z drukarnią.

No ale pochodziłem chwilkę po mieście i jeszcze nie widziałem, może jutro będzie... :cry:

EDIT:

Powyższa informacja okazała się tylko plotką, Mangazyn 100% ma trafić do sprzedaży dopiero w następnym tygodniu. A ja się tyle po kioskach ołaziłem.. :?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob lut 21, 2004 4:08 pm

Z tego co jqa słyszałam, to ma się on ukazać tydzień przed marcowo-kwietniowym Mangazynem. Kupić kupię z samej ciekawości. Może i rzeczywiście zawartość płytki nie jest oszałamiająca, ale miejmy nadzieje, że następnym razem (o ile bedzie następny raz) będzie lepiej.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt lut 24, 2004 2:03 pm

wampirek pisze:Z tego co jqa słyszałam, to ma się on ukazać tydzień przed marcowo-kwietniowym Mangazynem.
Jakby nie patrzeć, to już ten tydzień leci :]
A ja akurat mam problemy z kasą :\

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt lut 24, 2004 2:42 pm

Setokun pisze:Jakby nie patrzeć, to już ten tydzień leci :]
A ja akurat mam problemy z kasą :\
Spoko, jakby co będziesz mógł zamówić archiwalia w Merlinie.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw lut 26, 2004 12:54 pm

Wg najnowszych informacji Mangazyn 100% ma się napewno pojawić 3 marca.

Poczekamy, zobaczymy...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości