Mangazyn 2

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Mangazyn 2

Post autor: Gotenks » pt gru 26, 2003 2:15 pm

Juz niedlugo bedziemy mogli zobaczyc drugi numer tego pisma. Na razie widzialem tylko okladke i jest bardzo piekna :) Naprawde, to trzeba pochwalic... O artykulach wypowiem sie dopiero jak je przeczytam, ale jest pewien fakt, ktory mnie zaniepokoil... Mianowicie 50 stron mangi... Jezeli to bedzie ciag dalszy historii znanej z Mangazynu Extra, to ja podziekuje... No ale nie bede tu nic prorokował, zobaczcie sami:

Obrazek


Obrazek pochodzi ze strony:
http://www.ctt.website.pl/
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt gru 26, 2003 2:25 pm

:shock:
Okładka naprawde bardzo ładna i jak jeszcze bedzie taka miła w dotyku to cacy :twisted:

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt gru 26, 2003 4:38 pm

Naprawde dobra robota :] Zobaczymy co w srodku :]

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » pt gru 26, 2003 6:11 pm

Powiedziałam sobie, że nie kupię, ale jak patrzę na okładkę, to nie jestem tego wcale taka pewna... ;) Cóż, nie oceniajmy Mangazynu po okładce i czekajmy na środek. Ten w pierwszym numerze był całkiem-całkiem, szczególnie dodatke Kamikaze. Ooo, tak, już wiem, czego mi w Kawaii brakowało do tej pory... felietonów... po tym, jak wycięli "Katana i Mangą", bo nie samym Michio człek żyje^^"

Wracając do tematu - czy wiadomo już, co to za manga będzie? Nie czytałam "Księgi Snów" (bo MEXTRA nie kupiłam - szkoda kasy IMO), pizecie, że chała jakich mało... cóż, może nauczeni doświadczeniem, dadzą wreszcie coś sensownego?...

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pt gru 26, 2003 6:43 pm

*_* Śliczna okładeczka! Super, super, super.
Jeśli chodzi o wygląd to tylko grzbietu brakuje i juz będzie cacy! :D :D :D

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt gru 26, 2003 6:50 pm

Kira the Demon pisze::shock:
Okładka naprawde bardzo ładna i jak jeszcze bedzie taka miła w dotyku to cacy :twisted:
Oj tak :D Ostatnim razem na okladce byl chlop, wiec troche nie bardzo mialem jak, ale teraz to bede sie tulil i tulil i tulil i... :D

A zauwazyliscie, ze nigdzie nie ma wzmianki o Plycie Cd :shock: Czyzby wreszcie zmadrzeli... No ale wolalbym cos innego zamiast tej "mangi"... Jestem prawie pewien, ze to bedzie ciag dalszy z ME... :evil: Obym sie mylil tak jak to mialo miejsce przy spekulacjach jaki anime wyda Mangazyn...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pt gru 26, 2003 9:11 pm

Bardzo fajna okładka , tylko z kąd ja wezme kase . Musze za GITSa zapłacić , Love Hina se fundnąć . Oj bendzie trza kombinować .
Mam nadzieje że manga nie bendzie kontynuacją tej z ME bo nie czytałem i nie planuje .

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt gru 26, 2003 10:02 pm

dark_grzyb pisze:Bardzo fajna okładka , tylko z kąd ja wezme kase . Musze za GITSa zapłacić , Love Hina se fundnąć . Oj bendzie trza kombinować .
Mam nadzieje że manga nie bendzie kontynuacją tej z ME bo nie czytałem i nie planuje .
Hehe, ja poczekam na dodruk GITSa 2, bo musze jeszcze wymienić swoją feralną wersję jedynki. Ale jak dobrze pójdzie (jeszcze nigdy nie poszło, więc mam nadzieję, że tym razem...), to w nadchodzacym miesiącu uzupełnię zaległości w Sandmanie, kupie Alitkę, Evę i kilka książek (było nie było, ale te 165 zł. w nierównych ratach i odstępach się przydadzą :))

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt gru 26, 2003 10:46 pm

A czy ta manga naprawdę jest taka ważna ? Skoro dokładają ją za darmo do gazety , to można znieść każdą.

Okładka im się udała nie można powiedzieć.

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pt gru 26, 2003 11:10 pm

Krzychu, na tym świecie nie ma nic za darmo.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pt gru 26, 2003 11:25 pm

Poprzedni numer MZ bez mangi i nowy kosztuje tyle samo. Więc mogę powiedzieć , że ta manga jest za darmo, bo nie wpłynęła na cenę.

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pt gru 26, 2003 11:45 pm

To może za tamten przepłaciliśmy, bo wydawnictwo musiało mieć na "rozbieg"?

No, dobra - niebędę się drażnić. :wink:
Ale jeśli już dają coś "za darmo" to powinno to być (nie mówię, że nie jest, bo nie wiem) na tyle fajne, żeby nie było kosztem czegoś innego, fajniejszego.
(patrz: podręcznik od ekonomii, temat: koszt alternatywny) :)

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » sob gru 27, 2003 10:48 am

Aha - byłbym zapomniała. Okładki Mangazynu są ładniejsze, niż te ze "starego" Kawaii - chyba wreszcie zrozumieli, że połączenie wściekłego różu z zielenią czy innymi odblaskami nie wygląda za dobrze (nie mówię o nowym Kawaii, w którym te kontrasty to codzienność - w starym też się to nagminnie zdarzało). Nie dodają też brzydkich "klatek" z podglądami artykułów. I - co najważniejesze - nareszcie na okładkach są ORGINALNE rysunki, nie fanarty!

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob gru 27, 2003 3:58 pm

cuż.. ja jeszcze zobaczę czy kupię 8) Szczerze to wolę kolejne GB anime na hdd.. (wiem to nie moralne i wogóle :roll:) tudzież kasę na nowe mangi odkładać^^

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » sob gru 27, 2003 11:55 pm

Mitsuishi pisze:To może za tamten przepłaciliśmy, bo wydawnictwo musiało mieć na "rozbieg"?
A może to dlatego że Mangazyn 1 mial CD a 2 nie? :)

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » ndz gru 28, 2003 5:40 pm

Może, może... a nawet na pewno :wink:
Tylko czy oby na 100% drugi numer nie ma płytki?

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz gru 28, 2003 7:15 pm

Mitsuishi pisze: Tylko czy oby na 100% drugi numer nie ma płytki?
No... Jesli przejrzec ostatnie Bakajce i Mangazyn, to jezeli plyta cd byla dodana do numeru, to ZAWSZE byla o tym informacja na okladce. Wiem bo sprawdzalem :) Na podstawie tego mozna stwierdzic, ze plyty cd NIE MA. Czyli takze ta "manga" wcale nie jest za darmo 8) No, ale poczekajmy na ten Mangazyn, wtedy dowiemy sie na 100 % :)
Ostatnio sie niezle przejechalem probujac zgadnac jakie anime mangazyn chce wydac, wiec teraz zostawiam sobie te bezpieczna furtke...^^'

Co chwile sprawdzam strone glowna Mangazynu, czy nie pojawily sie jakies informacje takie jak spis tresci itp. Jedynie na forum jest podana okladka oczywiscie dzieki mnie :twisted:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn gru 29, 2003 9:01 am

A mi tamta strona nie działa, więc może by tak jakiś miły człowiek, który zachował ją sobie na dysku wrzucił obrazek na republikę? ~__~'

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pn gru 29, 2003 9:32 am

Okładka jest osiągalna również na stronie Mangazynu.
Ostatnio zmieniony pn gru 29, 2003 7:48 pm przez Krzych Ayanami, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn gru 29, 2003 9:36 am

Krzych Ayanami pisze:Okładka jest osiągalna również tutaj -> http://www.mangaforum.dmkproject.pl/mangazyn2.jpg.
Wielkie dzięki. :) 'Rozdajemy anime', hM? :d Z decyzja kupic czy nie i tak poczekam aż ktoś tutaj zda relację. ;)

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości