Mangazyn 2

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn lut 16, 2004 9:07 am

Mitsuishi pisze: A w jaki sposób?
Ty idziesz do empiku, a nie empik do Ciebie.

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pn lut 16, 2004 9:14 am

Anonymous pisze: Ty idziesz do empiku, a nie empik do Ciebie.
Zalatuje to PRL-em...

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn lut 16, 2004 11:25 am

Mitsuishi pisze:
Anonymous pisze: Ty idziesz do empiku, a nie empik do Ciebie.
Zalatuje to PRL-em...
Nie, kapitalizmem. Pamiętasz Ty w ogóle PRL??
Empik jest duży, a Ampol nie. I to Ampolowi zależy, a nie Empikowi (jakby Empikowi zależało, to by nie miał takiego burdelu w ekspozycji).
Kontynuując także poboczny wątek, wielkie zdziwienie że Empik (i Mediamarkt) chce marże za Arjune (skoro chce za wszystko inne, no to co za zdziwienie?) to jest lekko śmieszne.

Jeremy
Status: Offline

Post autor: Jeremy » pn lut 16, 2004 12:08 pm

Hmmm... Rzecz nie w tym, że chcą marżę, tylko JAKĄ chcą marżę :D

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn lut 16, 2004 2:29 pm

Jeremy pisze:Hmmm... Rzecz nie w tym, że chcą marżę, tylko JAKĄ chcą marżę :D
Pewnie taką jak od innych.

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pn lut 16, 2004 4:15 pm

Anonymous pisze:
Mitsuishi pisze:
Anonymous pisze: Ty idziesz do empiku, a nie empik do Ciebie.
Zalatuje to PRL-em...
Nie, kapitalizmem. Pamiętasz Ty w ogóle PRL??
Empik jest duży, a Ampol nie. I to Ampolowi zależy, a nie Empikowi (jakby Empikowi zależało, to by nie miał takiego burdelu w ekspozycji).
Tak, tylko ja miałam na myśli stosunki Ja-Empik, a nie Ampol-Empik!
Acha, i zależniość między tym komu zależy nie zawsze jest wprost proporcjonalna do wielkości (chociaż w tym przypadku tak).

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn lut 16, 2004 5:00 pm

Mitsuishi pisze: Tak, tylko ja miałam na myśli stosunki Ja-Empik, a nie Ampol-Empik!
Aha. A co wydajesz? :>

Teraz to już w ogóle nie kapuję, co to ma do PRL.
Acha, i zależniość między tym komu zależy nie zawsze jest wprost proporcjonalna do wielkości (chociaż w tym przypadku tak).
Powiedzmy sobie szczerze - Empik ma towaru pooootąąąąd. I szczerze wątpie, by dawał faka za jeden tytuł.

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pn lut 16, 2004 5:57 pm

Anonymous pisze: Aha. A co wydajesz? :>

Teraz to już w ogóle nie kapuję, co to ma do PRL.
To może w ten sposób: ja=konsument
Anonymous pisze:Powiedzmy sobie szczerze - Empik ma towaru pooootąąąąd. I szczerze wątpie, by dawał faka za jeden tytuł.
No to jeszcze raz: Acha, i zależniość między tym komu zależy nie zawsze jest wprost proporcjonalna do wielkości (chociaż w tym przypadku tak).:wink:

\

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pn lut 16, 2004 10:43 pm

Hehe. Tak sobie myśli mały Krzysio, który nie wie jak działają Empiki. Empiki niczego nie zamawiają w taki sposób.
A co to za ton :evil: ? Od kiedy to niby jesteśmy na "ty" :evil: ? Nie przypominam sobie , żebym się na coś podobnego zgadzał :evil: .


Tak się składa , że opieram się na danych do których mam dostęp. Które są dla mnie osiągalne. Jak masz inne to proszę je przedstawić. Napisz jak Empiki załatwiają swoje interesy. Kiedy jaki czas temu rozmawiałem z Waneko , to mówili coś w tym stylu , że "E" narzucją około 40% marżę. I to wszystko. Nie wiem jak jest teraz.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt lut 17, 2004 12:10 am

Mitsuishi pisze: To może w ten sposób: ja=konsument
Moja droga, nadal nie widzę analogii między opresyjnym państwem, a siecią księgarni. Czujesz się poniewierana przez Empik??
No to jeszcze raz: Acha, i zależniość między tym komu zależy nie zawsze jest wprost proporcjonalna do wielkości (chociaż w tym przypadku tak).:wink:
A w jakim nie jest?

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt lut 17, 2004 12:15 am

Krzych Ayanami pisze: A co to za ton :evil: ? Od kiedy to niby jesteśmy na "ty" :evil: ? Nie przypominam sobie , żebym się na coś podobnego zgadzał :evil: .
LOL
Tak się składa , że opieram się na danych do których mam dostęp. Które są dla mnie osiągalne. Jak masz inne to proszę je przedstawić. Napisz jak Empiki załatwiają swoje interesy. Kiedy jaki czas temu rozmawiałem z Waneko , to mówili coś w tym stylu , że "E" narzucją około 40% marżę. I to wszystko. Nie wiem jak jest teraz.
A co ma 40% do tego, czy to Empik zdecydował dołożyć czy Ampol???

I co jeszcze Waneko mówiło? Że Empik przychodzi do nich i mówi "Mangamix nam nieźle zszedł, chodźcie rzucimy jeszcze 1000 egzemplarzy." Myślę, że wątpię :>

Twoje święcie naiwne łykanie bez popicia każdego propagandowego kitu wciskanego przez Mangazyn byłoby zabawne, ale ty _naprawdę_ to łykasz i to nie jest zabawne.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt lut 17, 2004 12:43 am

dlaczego tylko goście wpadają na forko i wszczynają kłótnie? a może to ktoś ogólnie znany z innych for i boi się ujawnić? ehh..

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt lut 17, 2004 1:09 am

_Keitaro_ pisze:dlaczego tylko goście wpadają na forko i wszczynają kłótnie?
Chyba w życiu klótni nie widziałeś...
a może to ktoś ogólnie znany z innych for i boi się ujawnić? ehh..
albo im się nie chce logować :twisted:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt lut 17, 2004 1:23 am

No tak, logowanie na forum to strasznie czasochłonne i pracochłonne jest. W takim wypadku proponuję opcję automatycznego logowania (chyba, że to też zbyt wymagające jest).
Ale skoro nawet jako gość ksywki się nie chce wpisać... to po co w ogóle pisać.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt lut 17, 2004 1:49 am

Anonymous pisze:
_Keitaro_ pisze:dlaczego tylko goście wpadają na forko i wszczynają kłótnie?
Chyba w życiu klótni nie widziałeś...
Powiedziałem to w cudzysłowiu.. i ogólnie..

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt lut 17, 2004 12:47 pm

_Keitaro_ pisze:
a może to ktoś ogólnie znany z innych for i boi się ujawnić? ehh..
albo im się nie chce logować :twisted:
raczej zarejestrować :wink: boja się pogromów i inkwizycji :lol: :wink:
Ostatnio zmieniony wt lut 17, 2004 3:46 pm przez Remiel, łącznie zmieniany 1 raz.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » wt lut 17, 2004 3:43 pm

Twoje święcie naiwne łykanie bez popicia każdego propagandowego kitu wciskanego przez Mangazyn byłoby zabawne, ale ty _naprawdę_ to łykasz i to nie jest zabawne.
Na razie jesteś jedyną osoba która się tu bawi. Zarzucasz mi łatwowierność , zachowujesz się w stosunku do mnie w sposób obraźliwy. Nie podajesz absolutnie żadnych konkretów, w twoich postach brak jakichkowiek argumentów. A z mojego doświadczenia wynika, że im bardziej unika się rzeczowej dyskusji i piszę ogólnikami , im częściej orgazniuje wycieczki osobiste - tym mniej ma się do powiedzenia.

Jeżeli wtrącasz się po to, żeby dowartościwać się moim kosztem to proszę - pokazujesz tylko , że z tobą nie da się prowadzić rzeczowej dyskusji.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt lut 17, 2004 5:33 pm

Krzych Ayanami pisze: Jeżeli wtrącasz się po to, żeby dowartościwać się moim kosztem to proszę - pokazujesz tylko , że z tobą nie da się prowadzić rzeczowej dyskusji.
No nie. Wyciales taki kawal posta, zamiast ustosunkowac, za to piszesz o jakis nieistotnych sprawach (takie zbaczanie z tematu to jest tu chyba jakis lokalny sport). Wiec one more time - czy Waneko opowiadalo ci, ze Empik do nich przychodzi i mowi "dajcie wiecej mangamixu, dajcie wiecej mangamixu"?

A dowod masz w postaci Jeremy'ego. Jakby bylo tak jak piszesz, to by cie poparl. A nabral wody w usta, jak zwykle zreszta.

Caluski.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw lut 26, 2004 1:02 pm

Nowy, trzeci już, numer Mangazynu będziemy mogli kupić 10 marca. Prenumeratorzy natomiast dostaną swój numer znacznie wcześniej, bo już w przyszłym tygodniu. Póki co nie ma jeszcze szczegółowego infa odnośnie zawartości, ale myślę, że za kilka dni coś się pojawi. :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw lut 26, 2004 2:00 pm

Jestem ciekaw jaką tym razem zaprezentują nam okładkę :wink:
Oczywiście zawartość też powinna być na poziomie :P
BTW. Ma ktoś wykupioną prenumerate? Byłem już zdecydowany na 12 numerów plus Arjuna na VCD. Gdy okazało się, że Arjuna będzie tylko DVD (wciąż nie mam odtwarzacza) zacząłem się zastanawiać. Faktem jest, że można zaoszczędzić ale jednorazowy wydatek 100 zł to całkiem sporo :|

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości