Mangazyn 2

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Misses
Status: Offline

Post autor: Misses » pn gru 29, 2003 2:27 pm

O dzienx Krzychu żeś wrzucił tą okładkę :D Niestety chyba cosik się z tamtą stronką stało.

Okładeczka naprawdę ładna tylko ten napis "rozdajemy anime za darmo".... Ciekawe co to ma znaczyć :/ I co to będzie za manga :D

megumi
Status: Offline

Post autor: megumi » pn gru 29, 2003 3:20 pm

Jedno mogę powiedzieć, że ta manga w M Extra była wizualnie bardzo dobra.....ale podobać to mi się nie podobała.
Mam tylko nadzieję, że tym razem dadzą coś lepszego......

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » pn gru 29, 2003 7:50 pm

Mangazyn ma wyjść w środę.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt gru 30, 2003 8:53 am

Jest już spis treści, manga, którą umieszczą to 'tarot cafe'. tylko ja mam wrażeie, że postac na okładce to 'poiskładane' postaci z innych komiksów? (oczy - Alichino, dzwonek na szyi - Black Cat). No i jej ubranie jest brzydko naryswoane. >.< A poza tym to w tym nimerze znowu nie ma nic ciekawego. :/ Ja nie kupuję, wolę dołożyć 10 zeta do jakiejś ksiązki. :d

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt gru 30, 2003 11:14 am

:shock:
Nie spodziewalem sie tego, ze dostaniemy cos nowego... naprawde, a tu taki Zonk... No ale, czy ktos zna moze jakies dokladniejsze info odnosnie tej mangi?? Czy to znowu produkcja made in Korea :evil: :?: I rzeczywiscie, tak jak pisze Id, calosc wyglada jak jakas mangowa ukladanka...
Przegladajac spis tresci widac, ze bedzie co poczytac, ale po co znowu pisac o Arjunie ?? Wiem, ze to dla tych ktorzy sie z tytulem nie spotkali, a przy okazji kolejna czesc reklamy, no ale ja bym wolal cos innego. Co do reszty, to nie bede na razie nic pisal, jak juz numer dotrze do mojej skrzynki a ja przeczytam go w 100% wtedy napisze skromne podsumowanie :)

btw Czy ma ktos nowego Bakajca :P
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » wt gru 30, 2003 11:52 am

http://www.mangazyn.pl/images/mangazyn/big02back.jpg

@_____@... zapowiada sie naprawde dobrze, nie jak ten szajs z ME

btw. Czy mi sie tylko wydaje czy Mangazyn lansuje yuri? ;>

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt gru 30, 2003 12:42 pm

Kasiotfur pisze:http://www.mangazyn.pl/images/mangazyn/big02back.jpg
btw. Czy mi sie tylko wydaje czy Mangazyn lansuje yuri? ;>
Hmm, jak na mój gust to kreska niczego sobie, gdyby nie... ubiór. SM? Chyba, że to nie skóra tylko latex :) I tak źle i tak niedobrze.

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » wt gru 30, 2003 12:52 pm

Remiel pisze: Hmm, jak na mój gust to kreska niczego sobie, gdyby nie... ubiór. SM? Chyba, że to nie skóra tylko latex :) I tak źle i tak niedobrze.
Mrrr... SM ;))

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt gru 30, 2003 12:53 pm

Nyo źle to nie wygląda.. ale i tak (chyba) nie kupię.. hierarchia wartości^^

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt gru 30, 2003 12:59 pm

wedle moich oczekiwan jest to kolejna Koreanska produkcja... kiedy wreszcie dadza mange z prawdziwego zdarzenia :evil: :evil: :evil:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » wt gru 30, 2003 1:07 pm

Jak jest ladna to niech bedzie i koreanska _^_

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » wt gru 30, 2003 2:50 pm

Gotenks -> Czy gdybyś nie wiedział , że manga jest koreańska to robiłbyś problemy ? Ważniejsze jest czy jest ciekawa , czy też nie.

Johann tutaj powiedział dlaczego nie wydają japońskich autorów.

I w sytuacji kiedy ma się do wyboru nie mieć mangi w ogóle , lub mieć koreańską , to chyba to drugie jest lepsze ?


Kasiotfur - > I bardzo dobrze , że lansuje yuri ! W końcu mozna popatrzeć na jakieś sympatyczne pary , gdzie nie ma pierdół , które chce się udusić gołymi rękoma.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt gru 30, 2003 3:33 pm

Krzych Ayanami pisze:Gotenks -> Czy gdybyś nie wiedział , że manga jest koreańska to robiłbyś problemy ? Ważniejsze jest czy jest ciekawa , czy też nie.

I w sytuacji kiedy ma się do wyboru nie mieć mangi w ogóle , lub mieć koreańską , to chyba to drugie jest lepsze ?
Nie mam nic do koreanskich komiksow, ale skoro Mangazyn deklaruje sie jako "Najwiekszy polski magazyn dla milosnikow japonskiej popkultury" to cos tu jest nie tak :twisted: Jak chca, to niech wydaja gdzies poza pismem, bo jezeli mam wybor nie miec mangi w ogole, lub miec koreanska wybieram to trzecie, czyli cos innego. :twisted: Zreszta podobnie bylo w sprawie plyty cd. Chcialbym np takie zakładki do ksiązek/mang, albo jakies pocztowki, a nawet glupie paleczki do jedzenia ryzu.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » wt gru 30, 2003 6:55 pm

Nawet, jeżeli manga jest koreańska, to chyba się skuszę i kupie ten przeklęty Mangazyn, bo kreska jest PRZEŚLICZNA! Przypomina mi troche Alichino... Jeżeli do tego ma interesującą fabułę, to nie rozumiem, czego tu się czepiać. Ja osobiście z chęcią przeczytałabym coś koreańskiego, żeby dostać się chociaż ksztynkę mocno zawoalowanych informacji o kulturze Korei... A poza tym - co mi szkodzi? (Odpowiedź: szkodzi ci strata 10 zeta, a to przecież 1/3 ceny Marsa, Mangamixu czy ParaKissu... trzeba sprawę jeszcze raz acz porządnie przemyśleć...)

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » wt gru 30, 2003 6:57 pm

Krzych Ayanami pisze:Kasiotfur - > I bardzo dobrze , że lansuje yuri ! W końcu mozna popatrzeć na jakieś sympatyczne pary , gdzie nie ma pierdół , które chce się udusić gołymi rękoma.
Tia, wlasnie to mnie cieszy ze np Nana, Blue czy Love my life (nawet sobie kupilam ;> wie ktos moze gdzie mozna tlumaczenie znalezc? >.>) sa prezentowane a nie jakies zupelnie nieanalizujace psychiki, badziewie podchodzace bardziej pod hentai :/. O wiele trudniej tez o skanlacje jakis shoujo ai :/

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw sty 01, 2004 3:27 pm

Ja nie wiem czy kupie sobie nowy mangazyn. Wolę zostawić sobie kase na VGAi 7 i PK2 ( bo później znowu nie będę mieć :? )
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw sty 01, 2004 5:03 pm

Madoka pisze:Ja nie wiem czy kupie sobie nowy mangazyn. Wolę zostawić sobie kase na VGAi 7 i PK2 ( bo później znowu nie będę mieć :? )
Całkiem fajne artykuły na temat Japonii są i wywiad z Kaburą.
IMO warto kupić.
W dodatku przekonali mnie na prenumeratę dwuletnią (Arjuna w prezencie). Najwyżej jak będę miał pogięte numery i połamane płyty w skrzynce to będę listonosza z siekierą gonił :twisted:

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt sty 02, 2004 3:16 pm

Mangazyn 2 kupilam, wlasnie przegladam :]
IMHO manga wyglada bardzo dobrze, darmowa Arjuna tez zachecila mnie do prenumeraty :] okladeczka dalej mieciutka. Jak poczytam calosc to napisze cos wiecej :]

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pt sty 02, 2004 6:12 pm

Też dziś kupiłem. Miałem nie kupić, ale okładeczka taka ładniusia...
Stanowczo się nie zawiodłem. Jest wywiad z Kaburą, jest kilka niezłych artykułów, mangi jeszcze nie czytałem, ale kreskę ma ładną - jak się nie spodoba fabuła, to można przynajmniej obrazki bez odrazy oglądać.
Mam tylko jedno "ale" - przy takiej objętości (150 stron) powinien być grzbiet, a nie zszywki.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sty 02, 2004 6:26 pm

cratebeer pisze:Jest wywiad z Kaburą
JA tam mam coś takiego raz na jakiś czas na chacie :)
cratebeer pisze:Mam tylko jedno "ale" - przy takiej objętości (150 stron) powinien być grzbiet, a nie zszywki.
Pewnie się będzie rozpadać...

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości