Mangazyn 2

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw lut 26, 2004 2:07 pm

Setokun pisze:Faktem jest, że można zaoszczędzić ale jednorazowy wydatek 100 zł to całkiem sporo :|
Nie jestem pewien czy TO będzie pocieszające...

PS. Widzieliście to na dole? "Kowboj Bebop" :lol:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw lut 26, 2004 3:10 pm

Gdzieś już chyba był ten link podawany, chyba w temacie o Anime wydawanym przez Mangazyn, ale pewny nie jestem. A co do Kowboja, to dvd z filmem mam już dość długo i szczerze mówiąc nie przeszkadza mi zbytnio ta nazwa. Ważne, że fonetycznie się zgadza :) Gorzej jakby dodali coś w stylu "Magiczni Wojownicy - KB" :lol:

Ja mam wykupioną prenumeratę na 12 numerów, z czego już jeden dostałęm. W prezencie była wtedy płyta cd z Mangazone. Ale nie ma co narzekać, przesyłka długo nie szła no i co najważniejsze, dużo oszczędzamy. Tylko gorzej jest z tym dużym formatem pisma, może się trochę pognieść w ciasnej skrzynce na listy... :?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw lut 26, 2004 3:18 pm

Gotenks pisze:Tylko gorzej jest z tym dużym formatem pisma, może się trochę pognieść w ciasnej skrzynce na listy... :?
Właśnie. Zwłaszcza jak listonosza nie obchodzi stan przesyłki. Byle się zmieściło i nie musiał się pakować na 5 piętro :?

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw lut 26, 2004 4:25 pm

Sorki za dwa posty ale informacja jest dość interesująca ^_^
Mr. Jedi pisze:MANGAzynowy marzec! [26.02.2004]
Trzy tytuły jednocześniePo chwilowej ciszy (przed przysłowiową burzą) "MANGAzyn" uderzy w marcu ponownie i to trzy razy!

W pierwszej dekadzie marca czekają nas dwie premiery - długo oczekiwanego wydania specjalnego z dołączonym CD, czyli "MANGAzyn 100% GRY" oraz trzeciego numeru wydania głównego, w którym przyszykowaliśmy dla naszych czytelników kolejny mangowy dodatek.

Również w marcu, tyle że w jego drugiej połowie, czeka nas natomiast premiera wydania specjalnego, limitowanej edycji DVD "Arjuna Córka Ziemi". Limitowana edycja pojawi się w salonach Empik oraz salonikach Ruchu i zawierać będzie dołączony plakat formatu A1.

To tyle, jeśli chodzi o marzec, natomiast inną dobrą informacją jest to, że "MANGAzyn" zakupił nowe, przebojowe anime. Tym razem na wszystkich fanów japońskiej animacji czekają o wiele mocniejsze wrażenia. Szczegóły dotyczące nowego tytułu ujawnimy już wkrótce.
Interesujące, prawda? Zwłaszcza to nowe anime. Może warto poczekać z prenumeratą ? :P :wink:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw lut 26, 2004 4:44 pm

Setokun pisze:Interesujące, prawda? Zwłaszcza to nowe anime. Może warto poczekać z prenumeratą ? :P :wink:
Mam nadzieję, że (na wszelki wypadek) będzie tez wersja w oddzielnej sprzedaży, tak jak to jest z Arjuną na DVD w Merlinie.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt lut 27, 2004 8:09 am

hymmm, ciekawe co to bedzie za animka. :/ Mam nieśmiała nadzieję, że coś z gainaxu (eva, nadia albo furikuri), albo chociaz evangelion... no, last exile ani hajbanami/sel tez bym nie wzgardzila. ;)

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości