MANGAzyn CD - MANGAZONE

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr gru 17, 2003 5:17 pm

>>>Gotenks, ja mam dokładnie ten sam problem :( .

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt gru 30, 2003 8:34 am

Dobrze ze nie zamawialam prenumeraty ;P

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob sty 03, 2004 11:33 am

Juz po problemie :D Wczoraj otrzymalem plyte wraz z nowym Mangazynem. Jest jak na moj gust taka sobie. Owszem piosenki nie sa zle, mozna posluchac, ale to nie jest typ muzyki, ktory slucham na codzien. Po prostu przesluchalem raz, a teraz bedzie pewnie lezec w szufladzie. Ale w koncu za darmo dali wiec nie jest zle :) A poza tym plyta dosc ladnie wyglada... Tak bardziej spodobal mi sie tylko pierwszy utwor, no ale jest z gry Berserk, wiec musial byc spoko :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw mar 11, 2004 9:01 pm

Przeglądając stronkę MANGAzynu natknąłem się na ciekawą rzecz. Otóż można zamówić sobie coś takiego jak: "MANGAzyn CD - Mangowy Windows". Kosztuje bodajże 15 zł. Dziwne, że nie ma o tym żadnej obszerniejszej informacji w dziale: MANGAzyn CD. Jestem ciekaw co też może znajdować się na tej płytce a czego nie można ściągnąć z internetu.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw mar 11, 2004 9:28 pm

Setokun pisze:Przeglądając stronkę MANGAzynu natknąłem się na ciekawą rzecz. Otóż można zamówić sobie coś takiego jak: "MANGAzyn CD - Mangowy Windows". Kosztuje bodajże 15 zł. Dziwne, że nie ma o tym żadnej obszerniejszej informacji w dziale: MANGAzyn CD. Jestem ciekaw co też może znajdować się na tej płytce a czego nie można ściągnąć z internetu.
Pewnie to CD przeznaczone jest dla osób które neta nie mają [:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw mar 11, 2004 9:39 pm

Niekoniecznie choć zdecydowanie :wink:
Nie ukrywam, że lubię takie dodatki choć raczej ograczniczam się do zmian w zakresie tapety na pulpicie. Płytki nie kupię ale ciekawość pozostaje (może akurat jakieś pomysł podłapie i na necie poszukam odpowiednika) :P

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pt mar 12, 2004 1:46 pm

Cóż, płytka z tapetami zbytnio do mnie nie przemawia. Mam jedną swoją ulubioną tapetę nie zmienianą już od pół roku (od czasu znalezienia jej w sieci) i nie planuję na razie nic z nią robić.
Ale dla osób nie posiadających neta taka płytka to pewnie prawdziwy skarb.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt mar 12, 2004 7:30 pm

Faktycznie, same tapety. Się powinna ta płyta nazywać "Mangowy pulpit" a nie "windows". Myślałem, że coś ciekawszego będzie :?
Dla zainteresowanych więcej informacji

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt mar 12, 2004 7:52 pm

Heh... 15 zeta za 200 tapet - chyba o*ipieli :roll: Zwłaszcza jak mają być na takim poziomie co na wcześniejszych płytach. W necie można znaleźć o niebo lepsze i to za darmo. Jak dla mnie niepotrzebny wydatek, ciekawe kto im to kupi :?
Widzę, że dają jeszcze skiny do Winampa. Ale sytuacja jest taka jak z tapetami, jak chce jakiś ładny skin to sobie ściągam, a jak nie mam neta, to idę na te pół godziny na kefejkę. Nie wiem ile teraz kosztuje, chyba coś koło 2 zł, i ściągam kilka, ale takich które mnie interesują.
Podoba mi się tylko sam wygląd płyty, ale na pewno nie jest wart 15 zł.
Koniec 8)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości