MANGAzyn Extra i anime z MANGAzynu

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr gru 10, 2003 2:31 pm

Setokun pisze:Mam nadzieje, że anime nie będzie ekranizacją tejże mangi :?
Nie będzie.
Zresztą anime będzie wydane osobno.
Reklama tytułu i szczegóły mają być w ME.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr gru 10, 2003 3:26 pm

:shock:

E.... teges tamteges... co to ma byc?? :evil:

Juz zaczynalem robic sobie nadzieje, ze ta manga bedzie jakas wartosciawa pozycja, a tu nie dosc ze shojo (ktorego i bez tego jest zbyt duzo) to jeszcze koreanskie (osobiscie uwazam, ze tylko japoinczycy tworza mangi... wszystko inne, to komiksy "wzorowane" na mandze...). Dobrze, ze przy zamowionej prenumeracie nie musialem doplacac do ME, bo zastanowilbym sie nad kupnem powaznie...

No ale sam Mangazyn Extra prezentuje sie dosc dobrze... Okladka wyglada ladnie, bedzie kolejny tekst o yuri... zobaczymy, no ale pewnie bede musial poczekac troche dluzej, bo przed swietami poczta polska napewno bedzie robila obsuwy...

a co do anime, to juz niic nie zgaduje... nie chce sobie po prostu robic zludnej nadzieji... jeszcze znowu jakies shojo dadza... i to pewnie na Vcd...

EDIT//

Shig: Gratulacje moderki :)

http://www.mangazyn.pl/index.php?id=numer#main nie wiem, czy bylo podawane, ale tu macie szczegolowe info...

EDIT2//

Przeczytalem przed chwila spis tresci i zapowiada sie naprawde ciekawie... Natomiast na plytce raczej nie ma niczego ciekawego...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr gru 10, 2003 4:01 pm

Gotenks pisze:a co do anime, to juz niic nie zgaduje... nie chce sobie po prostu robic zludnej nadzieji... jeszcze znowu jakies shojo dadza... i to pewnie na Vcd...
Według informacji uzyskanych od Jeremy'ego anime ma być dostępne na dwóch rodzajach nośników, VCD i DVD. Oba wydania mają być w tej samej cenie.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr gru 10, 2003 4:18 pm

Czyli wobec tego cena nie bedzie zbyt wygorowana, bo za vcd to duzo nie powinni wolac... :D no np w takiej S.P. Planet Manga odcinki Cowboy Bebop na vcd byly po 16,99...

A poza tym slyszalem, ze ma to byc SUB. Tylko ciekawe czy beda jakies dodatki (wydaje mi sie, ze nie...). To wiemy juz coraz wiecej... :D
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr gru 10, 2003 4:28 pm

Shig pisze:
Setokun pisze:Mam nadzieje, że anime nie będzie ekranizacją tejże mangi :?
Nie będzie.
Zresztą anime będzie wydane osobno.
Reklama tytułu i szczegóły mają być w ME.
Wiem, wiem. Tylko wydanie osobno niczego nie wyklucza. Tak naprawdę z tą ekranizacją to żartowałem :wink: Mam tylko nadzieję, że się bardziej postarają :?
Ta "manga" to prawie połowa objętośći MANGAzynu EXTRA. Koreańskie shojo mnie jakoś nie zachęca do kupna (wręcz przeciwnie).

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr gru 10, 2003 4:34 pm

A wlasnie... przypomnialem sobie, ze gdzies na stronce Mz pisali, ze jest to polowa pierwszego tomu, wobec tego ile tomow ma calosc?? Mam nadzieje, ze przerzuca sie na cos innego...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr gru 10, 2003 4:40 pm

Gotenks pisze:A wlasnie... przypomnialem sobie, ze gdzies na stronce Mz pisali, ze jest to polowa pierwszego tomu, wobec tego ile tomow ma calosc?? Mam nadzieje, ze przerzuca sie na cos innego...
Też mam taka nadzieję ale chyba jeszcze w następnym numerze zobaczymy część drugą.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr gru 10, 2003 4:43 pm

Gotenks pisze:Czyli wobec tego cena nie bedzie zbyt wygorowana, bo za vcd to duzo nie powinni wolac... :D no np w takiej S.P. Planet Manga odcinki Cowboy Bebop na vcd byly po 16,99...
Po tyle bym się nie spodziewał.
Jak uda im się dać cenę na poziomie tych 60PLN o których kilka razy wspominali to uznam to za sukces.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr gru 10, 2003 9:18 pm

Nie przesadzasz trochę Setokun ? To , że manga nie jest rysowana przez japońsczyka nie ocznacza jeszcze , że jest zła.
Tutaj http://www.mangaforum.dmkproject.pl/chira/utopia.jpg
i tutaj http://www.mangaforum.dmkproject.pl/chira/utopia2.jpg , wrzuciłem dwa skany koreańskiej mangi "Utopia of homoseksuality". widzisz jakąś rzuczajaca się w oczy różnicę ? Bo ja nie.

Muzyka do Tenchi Muyo! in Love powstała w Stanach , animacje do Final Fantasy są tworzone na całym świecie. Dobra manga może powstać tak samo w Japonii , Hong Kongu , Tajwanie czy Korei...

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr gru 10, 2003 10:03 pm

Krzych Ayanami pisze:Nie przesadzasz trochę Setokun ? To , że manga nie jest rysowana przez japońsczyka nie ocznacza jeszcze , że jest zła.
Tutaj http://www.mangaforum.dmkproject.pl/chira/utopia.jpg
i tutaj http://www.mangaforum.dmkproject.pl/chira/utopia2.jpg , wrzuciłem dwa skany koreańskiej mangi "Utopia of homoseksuality". widzisz jakąś rzuczajaca się w oczy różnicę ? Bo ja nie.

Muzyka do Tenchi Muyo! in Love powstała w Stanach , animacje do Final Fantasy są tworzone na całym świecie. Dobra manga może powstać tak samo w Japonii , Hong Kongu , Tajwanie czy Korei...
Nie o to mi chodziło :?
Ale naprawdę shojo w takim wydaniu nie bardzo mi odpowiada i nie zachęca do kupna. Nie powiedziałem, że jest to zła manga. Nie powiedziałem też, że wszystko co nie japońskie jest złe. Po prostu nie widzi mi się koreańskie shojo z takim stylem rysowania itp. itd. Dla wielu to może być pozycja kultowa ale mnie jakoś nie podchodzi. To wszystko :?

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt gru 12, 2003 4:25 pm

Co do anime: to ma to być Arjuna i ma kosztować ok. 50 zł.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt gru 12, 2003 5:44 pm

Krzych Ayanami pisze:Muzyka do Tenchi Muyo! in Love powstała w Stanach , animacje do Final Fantasy są tworzone na całym świecie. Dobra manga może powstać tak samo w Japonii , Hong Kongu , Tajwanie czy Korei...
Muzyka do Escaflowne powstała w Polsce, a na liście płac Macross Plus była grupa z Izraela...
Setokun pisze:Po prostu nie widzi mi się koreańskie shojo z takim stylem rysowania itp. itd. Dla wielu to może być pozycja kultowa ale mnie jakoś nie podchodzi.
Mała dygresja. A co sądzisz o polskich "mangach"?

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob gru 13, 2003 11:50 am

Ma juz ktos moze nowy Mangazyn Extra, bo ciekaw jestem Waszych opinii a ja musze jeszcze poczekac... . Co do wydanego anime to sie z jednej strony rozczarowalem takie ladne argumenty mi wyszly za hackiem..., no ale z drugiej strony 50 zl za 6 godzin anime, to rzeczywiscie bardzo tanio, zwlaszcza, ze na plytach maja byc rowniez dodatki... kupic napewno kupie, moze serie uda mi sie polubic, a i ciekaw jestem, czy projekt wypali, i jakie anime beda pozniej serwowane. Marzy mi sie taki Cowboy Bebop... Albo chociaz Vandread (taniej powinno wyjsc...)
No ale jak zwykle "Time will tell".
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Maron
Status: Offline

Post autor: Maron » sob gru 13, 2003 1:23 pm

Ech, łaziłam dzisiaj po całej okolicy i znalazłam ME tylko w jednym miejscu...ale już bez płytki== Trudno, poczekam do poniedziałku...

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob gru 13, 2003 2:35 pm

Ja sobie chyba podaruje... Do mnie cywilizacja nie dociera...

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » sob gru 13, 2003 3:35 pm

Moje zdanie ?

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Niech ktoś mnie walnie bo ja w to nie wierzę.Takie rzeczy się nie zdarzają. Anime nie wydaje się za takie pieniądze.

Pięć dych za całą serię na DVD to nawet nie jest tanio jak barszcz. To się nie mieści w skali. Myślałem że za 20 zeta za pojedyńczą płytę VCD ie da się osiągnąć , ale w obcnej sytuacji...

Nadal jestem w szoku. Musze kupić , żeby się przekonać , że to naprawdę jest możliwe.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob gru 13, 2003 4:20 pm

Ja widziałem ME w kiosku na wsi jak przejeżdżałem.. niestetyk kiosk był już zamknięty, w przyszłym tygodniu się tam wybiorę..

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob gru 13, 2003 6:50 pm

Arjuna za 50 zł? Uwieze dopiero gdy kupię 8) . No, ale przynajmniej wiem ile pieniędzy powinnam sobie odłożyć....

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob gru 13, 2003 6:56 pm

wampirek pisze:Arjuna za 50 zł? Uwieze dopiero gdy kupię 8) . No, ale przynajmniej wiem ile pieniędzy powinnam sobie odłożyć....
I tu pojawia się dylemat. 50 zł to moje kieszonkowe na miesiąc. Odkładać na anime, ktore mogę mieć praktycznie za friko czy kupić sobie coś co mam szybciej a i tak nie mogę tego zdobyć inaczej? Hmm...

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » sob gru 13, 2003 7:08 pm

Remiel pisze:
wampirek pisze:Arjuna za 50 zł? Uwieze dopiero gdy kupię 8) . No, ale przynajmniej wiem ile pieniędzy powinnam sobie odłożyć....
I tu pojawia się dylemat. 50 zł to moje kieszonkowe na miesiąc. Odkładać na anime, ktore mogę mieć praktycznie za friko czy kupić sobie coś co mam szybciej a i tak nie mogę tego zdobyć inaczej? Hmm...
Oryginał to oryginał.
Ludzie, bądźmy tak mili i sprawmy aby ten projekt wypalił - proszę!

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości