MANGAzyn Extra i anime z MANGAzynu

Dział poświęcony MANGAzynowi i Kawaii. Zarówno wydaniom głównym jak i wszystkim innym firmowanym przez te czasopisma.
harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » ndz gru 21, 2003 11:42 am

kupilem, przeczytalem i... to wszystko. bez rewelacji. okladka przyzwoita, artykuly jak to artykuly w mangazynie, a manga taka sobie...
:>
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt sty 09, 2004 11:39 pm

MANGAzyn pisze:"Wszystkich niecierpliwiących się informujemy, że anime "Arjuna, Córka Ziemi" w wersji DVD (na razie, VCD już wkrótce) jest od dziś do kupienia w naszej redakcji. Również zamówienia prenumeratorów są realizowane na bierząco, natomiast od przyszłego tygodnia komplet płyt DVD po skandalicznie niskiej cenie 49.90 zł będzie można nabyć w sieci sklepów Media Markt (Empiki pod koniec miesiąca).

"Powinni tego zabronić"? Eee, chyba nie..."
A więc już niedługo. Osobiście zastanawiam się nad prenumeratą z Arjuną w przencie :)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sty 10, 2004 12:41 am

Skoro mowa o mediamarkcie... Z www.gazeta.pl

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,1857715.html

Jak przeczytacie to przeczytajkcie pierwszą wypowiedź na forum do tego tematu. Ja płakałem ze śmiechu

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz sty 11, 2004 5:43 pm

:lol: BUAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA.... :lol: :twisted:



Gotenks zbiera sie po dluzszej chwili z podlogi...

:lol: No nie.. Remiel przez Ciebie boli mnie teraz brzuch ze smiechu :D Dobrze, ze w mojej wiosce Media Martku nie ma :D


A swoja droga w tym tygodniu Arjuna ma takze pojawic sie w sklepie internetowym Merlin, wiec jezeli ktos nie chce ryzykowac utraty zdrowia, to odsylam na te strone http://www.merlin.com.pl/ :D
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sty 22, 2004 4:07 pm

Wreszcie po dlugim czasie oczekiwania mozna kupic Arjune na dvd w internetowej ksiegarni Merlin. Kosztuje tylko 49 zlotych^^
TU macie bezposredniego linka :)

Ja juz zamowilem swoj egzemplarz, a Wy??

Sorka za podwojny post^^"
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw sty 22, 2004 6:36 pm

nie mam odtwarzacza DVD niestety.. czekam aż nagrywarko DVD stanieją do 300zł to wtedy sobie zakupię dopiero.. tymczasem odpuszczam anime..

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt sty 23, 2004 8:13 am

Remiel pisze:Skoro mowa o mediamarkcie... Z www.gazeta.pl

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34513,1857715.html

Jak przeczytacie to przeczytajkcie pierwszą wypowiedź na forum do tego tematu. Ja płakałem ze śmiechu
"W nocy na pogotowie i do szpitali przewieziono 14 pacjentów. Większość z nich była potłuczona i poobijana. Kilka osób wymagało hospitalizacji. Najpoważniejsze przypadki to mężczyzna ze zgniecionymi jądrami, który trafił do Szpitala im. Pirogowa, i 13-letni chłopiec z rozerwanym udem.

- Rana wyglądała groźnie - ocenia dr Morawski. - Gdyby była kilka centymetrów głębsza, zostałaby uszkodzona tętnica udowa. "

:} nie ma to jak ludzka glupota 8)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sty 23, 2004 12:07 pm

Lilu pisze::} nie ma to jak ludzka glupota 8)
Hehe, a najlepsze jest to, że to typowe dla Polaków... Ech, dobrze, że ja jeszcze w Łodzi nie mieszkam (bo zamierzam :wink:), ale zdala od supermarketów i napewno nie będę bywac na wyprzedażach...

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » pt sty 23, 2004 3:17 pm

Ja mieszkam 300metrów od MediaMarkt, jak na razie nic takiego się tu nie przydarzyło... ale nie lubię tam kupować, bo jak chcę się czegoś dowiedzieć od obsługa odsyła mnie z jednego punktu do drugiego i tak w kółko, nikt nic nie wie.
Ojojoj, chyba się rozgadałam nie na temat...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt sty 23, 2004 4:30 pm

Tam dzie promocje i darmo dają tam Polacy jak pszczoły do miodu^^ Zreasztą nie tylko Polacy..

ale Mitsuishi ma rację zeszliśmy z tematu :roll:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt sty 30, 2004 7:58 am

Wczoraj wreszcie otrzymałem długo oczekiwaną Arjunę. Zdołałem się jej tylko pobieżnie przyjrzeć, ale wrażenia początkowe są dobre. Pudełka wyglądają ładnie, jakość obrazu jest dobra, na drugiej płycie są jakieś dodatki. Tylko dźwięk mógłby być lepszy, chociaż na moim sprzęcie i tak pewnie nie słychać żadnej różnicy. Niedługo postaram się obejrzeć całość i wtedy ocenię produkt :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt sty 30, 2004 12:42 pm

Gotenks to nie dali dźwięku 5.1? :lol: >.>

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt sty 30, 2004 1:28 pm

Ano nie :cry:
Merlin pisze:Arjuna - córka Ziemi (część 1 i 2)
reż. Masaru Ohta , Masanobu Nomura

produkcja: Japonia, 2001
czas trwania: 05:50:00
nośnik: DVD - 2 szt., dźwięk - Dolby Digital 2.1: japoński
format 16:9
płyta dwuwarstwowa
strefa 2
muzyka: Yoko Kanno
Tylko 2.1 :cry: Ale jak już wspomniałem na razie nie robi mi to różnicy, bo oglądam na kompie, a mam na nim tylko karte muzyczną zintegrowaną z płytą główną i dwa tanie głośniczki. Gorzej jak za jakiś czas sprzętasa zmienię i będę oglądał wszystkie dvd jakie mam. Wtedy mogę odczuć różnice i to pewnie dość dużą...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt sty 30, 2004 1:32 pm

Gotenks pisze:(...) Gorzej jak za jakiś czas sprzętasa zmienię i będę oglądał wszystkie dvd jakie mam. Wtedy mogę odczuć różnice i to pewnie dość dużą...
Ano racja.. nawet róznicę między 96kbps a 128kbps da się wykryć^^ Ale nie ma co narzekać :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt lut 10, 2004 1:22 pm

Jeremy z Mangazynu pisze:W związku z faktem, że zdecydowaliśmy się NIE rozprowadzać Arjuny przez Empiki i MediaMarkty (zawołali sobie tak wysoką prowizję, że stało się to zupełnie nieopłacalne), dajemy coś w zamian.
Arjuna zamówiona w redakcji (czy to przez formularz, czy to telefonicznie, czy to kupiona osobiście u nas we Wrocławiu na Tęczowej) będzie teraz kosztować taniej, bo tylko 46,99zł. Zaś dotychczasowi prenumeratorzy, chcący kupić film zapłacą jeszcze mniej, bo tylko 44,99zł.

Oprócz redakcji, Arjunę można zamówić jeszcze w Merlinie (http://www.merlin.com.pl), lecz już za normalną cenę 49,99zł

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
Hmm.. pecha ma ta Arjuna... Ale i tak mam nadzieję, że już niedługo zostaniemy uraczeni nowym anime :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz lut 15, 2004 3:39 pm

Gotenks pisze: Przepraszamy za powstałe utrudnienia.
Hmm.. pecha ma ta Arjuna... Ale i tak mam nadzieję, że już niedługo zostaniemy uraczeni nowym anime :wink:[/quote]

To nie pech, to dziadostwo.

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » ndz lut 15, 2004 11:22 pm

Anonymous pisze:To nie pech, to dziadostwo.
O! Kolejny anonimowy wysłannik Bakaja :P

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw lut 26, 2004 4:25 pm

www.mangazyn.pl pisze:Również w marcu, tyle że w jego drugiej połowie, czeka nas natomiast premiera wydania specjalnego, limitowanej edycji DVD "Arjuna Córka Ziemi". Limitowana edycja pojawi się w salonach Empik oraz salonikach Ruchu i zawierać będzie dołączony plakat formatu A1.

To tyle, jeśli chodzi o marzec, natomiast inną dobrą informacją jest to, że "MANGAzyn" zakupił nowe, przebojowe anime. Tym razem na wszystkich fanów japońskiej animacji czekają o wiele mocniejsze wrażenia. Szczegóły dotyczące nowego tytułu ujawnimy już wkrótce.
I co wy na to??

Ja jestem ciekaw tego "przebojowego" anime. :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » czw lut 26, 2004 4:31 pm


Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr mar 24, 2004 6:33 pm

Podobno w nowym CDA pojawiła się reklama z pismami i anime made by mangazyn.
Jest też tam wzmianka o nowym Mangazynie Extra, który miał wyjść pod koniec marca.
Na okładce podobno znajduje się Motoko Kusanagi. Podobno robi wrażenie.
A w środku ma być między innymi:
- Battle Royale
- Cyberpunk w anime
- Kyudo
- Wirtualne Idolki
- Shojo klasyczne i współczesne
- Komiks w internecie
- Poradnik konwentowy

Cena: 14, 99 zł.

Juz się nie mogę doczekać kiedy znajdę to w skrzynce na listy. Mam nadzieję, że tym razem nie bedzie trzeba czekać aż tak długo :?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Zablokowany

Wróć do „MANGAzyn vs. Kawaii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości