Para Kiss anime

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt lis 04, 2005 1:50 pm

Obejrzałam trzeci odcinek. Jest straszny , te przyspieszenia w fabule ...Nawet nie chce mi się tego komentowac. Jak narazie jest to dla mnie najgorszy odcinek. Poczekam na 4, jeśli będzie taki sam albo gorszy to chyba dam sobie spokój. :?
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » sob lis 05, 2005 7:28 pm

Rzeczywiście, o ile pierwszy i drugi trzymały równy poziom, to trzeci był kiepski. Nawet nie jak na anime na podstawie mangi, ale jak na anim w ogóle! Zamiast ładnej animacji otrzymaliśmy mnóstwo tzw. "distant shotów", czyli ujęć z oddali i zbliżeń - dużych zbliżeń. Przez to mało co widać postacie... A kwestia fabuły... pominieto parę ważnych scen, jak na przykład całość rozmowy Hiroyukiego i Yukari po tej feralnej randce w kawiarni (nienawidzę spłyceń! A Hiroyukiego przedstawiają jako idealnego chłoptasia), a także zupełnie, ale to zupełnie zmieniono wymowę finałowego pocałunku. Jak dla mnie został on pozbawiony całego uroku. No i po raz kolejny brak muzyki w tle. Strasznie mnie to denerwuje.

Generalnie seria ma u mnie dużego minusa. Nie wiem, co to będzie, jeżeli następne odcinki też będą tak wygladać.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt lis 08, 2005 11:45 am

Zgadzam sie 1 i 2 epek trzymały w miare poziom, a 3 epek dużo pomija i mam nadzieje, że nastepny epek będzie lepszy. Bo przy tym się wynudziłam xd. I ta scena z pocałunkiem, rozmowa Hiro i Miwako i pare jeszcze innych rzeczy nie podobało mi się:/

Sakurka
Status: Offline

Post autor: Sakurka » wt lis 15, 2005 8:32 pm

Niestety dorwałam tylko 5 odcinek i sie troche zawiodłam bo Arashi mi sie wooogole nie podoba a w mandze byl so cute no ale trudno... a i jeszcze manga mnie ubawiła strasznie smialam sie do rozpuchu mimo to ze czytalam dany tomik z 3 razy a w anime mi tego zabraklo... jakos mnie to nie smieszy

Czy ma ktoś suby do odcinkow 1-3 bo mam w wersji japonskiej;/

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » wt lis 15, 2005 8:42 pm

Proponuję poszukać na www.animesuki.com, oczywiście po angielsku. I chyba tylko w wersji hardsup, będziesz chyba musiała ściągnąć całe anime od początku :roll: O ile się nie mylę, powinny tam być dwie wersje tłumaczenia, do wyboru do koloru. Osobiście polecam tą drugą, FB&AF-F, czyli z mniejszą ilościa przetłumaczonych epizodów (nie jestem pewna, czy mają juz gotową 3-kę). Uważam, że ich tłumaczenie jest lepsze, zwłaszcza w pierwszych dwóch odcinkach. Ale wybór należy do ciebie^^.

Co do czwartego odcinka, to oczywiście nie dorównuje pierwszemu, ale wypada lepiej niż trzeci. Oczywiście nie ustrzeżono się paru rażących błędów... lub raczej uchybień. Przede wszystkim, nie za bardzo podobał mi się klimat kłótni miedzy George'm a Yukari, tak samo jak scena, w której w końcu się godzą - moim zdaniem wszystko to spowodowane jest pośpiechem. Druga rzecz to kompletny brak wyjaśnień dot. Yukino! O ile się nie mylę, nawet nie pokazano jej twarzy. Czy oni zamierzają zrobić niespodziankę widzom, pokazując jaka śliczną i głupią matkę ma George? Bo chyba nie pominą jej wątku... Nie, to byłoby zbyt straszne.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn lis 28, 2005 6:31 pm

Zauważyłam ,że na animesuki są już dostępne epizody 5 i 6. Oglądał już ktoś?
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Carrie:*
Status: Offline

...

Post autor: Carrie:* » wt lis 29, 2005 8:41 pm

Carrie jest nowa i bardzo bardzo chcialaby obejrzec odcinki, ale niestety nie wie skad wziasc torrenta i jak nim sciagnac;(
Czy ktos moglby Carrie pomóc??
:wink:

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » wt lis 29, 2005 8:44 pm

ja juz obejrzalam 6 i 7 i trudno mi sie wypowiedziec w sumie mam mieszane uczucia :roll: podobały mi się ale jednak nic nie może sie równać z pierwszym odcinikiem

Carrie:*
Status: Offline

.......

Post autor: Carrie:* » wt lis 29, 2005 8:54 pm

A mozna sciągać odcinki PK przez Emule??

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » wt lis 29, 2005 8:55 pm

oczywiscie ja tak sciagam :D

Carrie:*
Status: Offline

^;^

Post autor: Carrie:* » śr lis 30, 2005 5:27 pm

Dziękuje bardzo:)
juz sobie własnie sciagam odcinki od 1-7 tylko ciekawe kiedy sie sciagna:P
ale dla PK warto sie poswiecic:)

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » pn sty 02, 2006 5:31 pm

Obejrzałam 12 odcinków to już koniec :roll: mimo skrótów trzeba jednak docenić to anime myślałam że będzie gorzej. :D

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » pn sty 02, 2006 6:36 pm

POwiedzmy sobie szczerze: NIE DA SIĘ dorównać Ai Yazawie! Ale ogólnie rzecz biorąc - mogło być gorzej. Mogli pozmieniać treść i zakończenie, mogli zrobić tysiąc innych niefajnych rzeczy... a nie zrobili. Grafika jeż była niezła, bardzo ładne kolory, design całkiem porządny (choć jeszcze to nie było to), piękne tła (wnętrza!), animacja, która poprawiła się w późniejszych odcinkach... Doskonały opening i ending. Tak więc całość naprawdę nie była zła. Miejmy tylko nadzieję, że nadchodząca Nana będzie lepsza... a ja osobiście życzę sobie, żeby była lepsza sto razy^^

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » pn sty 02, 2006 6:41 pm

Tak to fakt mogło być sto razy lepiej ale cóż mnie zwykle anime zawodzi...a to było dla mnie do zniesienia.Co do Nany widziałam zwiastun i jakoś wydaje mi sie że nie będzie dużo lepiej((a tak wogle Nana będzie w Polsce Waneko miało ją wydać po skończeniu Video Girl a o ile wiem to się skończyło :roll: ))Plusem anime jest to że za dużo nie zmienili chociaż jak dla mnie troche za dużo skrótów przez to straciło charakterystyczny humor Ai Yazawy.Manga jest dużo lepsza.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn sty 02, 2006 7:32 pm

Ja skończyłam oglądac na 6 odcinku^^"Jak tylko ściągnę 6 odcinek dramy Dragon Sakura *___________* to wezmę się za Kissa^^
PS-gdzie widziałas zwiastun do Nany?:> :D

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » pn sty 02, 2006 9:12 pm

Tak :D

Carrie:*
Status: Offline

Paradise:*

Post autor: Carrie:* » pn sty 02, 2006 9:19 pm

Carrie widziała 1-11 pomijająć odcinek 10 bo nie może go znaleść;( Bardzo mi się podoba!!Ending jest najlepszy;d;d;d
:lol:

A gdzie widziałaś Nanę???Naprawdę Waneko ma wydać Nane???

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » pn sty 02, 2006 9:23 pm

no wlaśnie nie wiem czy ma.
Widziałam zwiastun do anime,a mange znam ze skanów.

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » pn sty 02, 2006 9:49 pm

Arashi, wiemy, że widziałaś. Tylko: GDZIE? *________*

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » pn sty 02, 2006 9:51 pm

oh sorry na filmwebie :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości