Para Kiss anime

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Carrie:*
Status: Offline

Post autor: Carrie:* » śr sty 04, 2006 11:45 am

Nio to o Nanie się dowiedziałam od mojej kumpeli z Japoni^_^
I ostatnio znalazłam skany ale są po japońsku!!Nio ale mam juz wersje angileską (niestety tylko jeden tomik)
Widziałam zwiastun:d
Wiecie może gdzie mozna znaleść angielski skrypt do Nany??

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » śr sty 04, 2006 3:38 pm

nie no ja mam po angielski chyba do 9 tomu

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw sty 05, 2006 10:55 am

Nie jestem modem tego działu ale radzę powrócić do głównego tematu :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Necorin
Status: Offline

Post autor: Necorin » czw sty 26, 2006 10:02 am

Po obejrzeniu całego anime stwierdziłem, że to nie pierwszy raz, kiedy anime jest zabijane poprzez konieczność posiadania 'iluś tam odcinków'
Gdyby powycinach niektóre sceny, to z 12 odcinków zostałoby 7-8 - i wtedy byłoby to śliczne i strawne. Trzeba by jeszcze poprawić głosy, może design, muzyka nie była taka zła, ale nie zapadla mi w pamięć.
Ot, z doskonałej mangi, takie sobie anime.

Deed-chan
Status: Offline

Post autor: Deed-chan » pt lut 03, 2006 7:27 pm

Niedawno zainteresowałam się ParaKissem i postanowiłam ściągnąć anime. Ogólnie bardzo ładna kreska, tylko Arashi im coś nie wyszedł :P Co do fabuły, to też jest w porządku, szkoda tylko że to wszystko tak streszczają. Zgadzam się z Necorin. Ze świetnej mangi takie sobie anime :P

Kitek
Status: Offline

Post autor: Kitek » sob lut 18, 2006 2:22 pm

ja bym nawet powiedziała, że kiepskie... Ale ostrzegam widziałam tylko jeden odcinek. Jedyne co mi się podobało to endingowa piosenka. Całą parakissowość charadeigner zgubił gdzieś hen, daleko. Seiyu skopali. Nie chodzi o grę, ale dobór głosów. A gdzie ta roztrzepana i zeschizowana Yukari? No właśnie, już tego niesłychać. Jakoś wolę ogólnie mangę od anime. W przypadku Video Girl Ai anime wyszło lepsze niż manga. Ale to dlatego, że tam szybko skończyli i wszystko wyszło w sam raz. Jak będę miała miejsce na dysku to sobie ściągnę reszte PK...

Cristal
Status: Offline

Hm...

Post autor: Cristal » pn lut 20, 2006 2:44 pm

A mnie się tam anime podoba (jestem na 6 odcinku). Zeczywiście może troche gorsze od mangi, ale i tak ok. A co do muzyki to mi się bardzo podoba (i opening i edening). Denerwują mnie tylko czasem te przerywniki....

arashee
Status: Offline

Post autor: arashee » ndz lut 26, 2006 6:27 pm

Jeśli mam być szczera to uważam że anime Parakiss to jedna wielka porażna _^_ O ile manga jest żwawa, energiczna, zabawna i ogólnie sypatyczna, o tyle anime to jedna wielka zamulająca flegmatyczność. W tym animcu totalnie brak zycia. Tworcy skupili się tylko na tym by każdy odcinek "odbębnił" wydarzenia z mangi i tyle, żadnego dopracowania ._.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz lut 26, 2006 7:34 pm

anime może by mi sie podobało gdybym najpierw nie przeczytała mangi. Bo oglądając anime porównuje do mangi i widzę dużo niedomówień:/

Cristal
Status: Offline

Post autor: Cristal » ndz lut 26, 2006 7:52 pm

Lina pisze:anime może by mi sie podobało gdybym najpierw nie przeczytała mangi. Bo oglądając anime porównuje do mangi i widzę dużo niedomówień:/
No tak, wcześniejsze przeczytanie mangi troche psuje ogladanie anime. Anime jest rzeczywicie gorsze.... niedomówienia są, ogomny skrót treści też, no ale cóż... ja tam w szczegóły się nie wpatruje i oglądam.

Giwi
Status: Offline

Post autor: Giwi » pt wrz 08, 2006 10:29 pm

Muzyka w anime jest coolasta [ ten ending... uwielbiam Franza Ferdinanda ] co mnie denerwowało w anime? To że tak ' zrypali ' twarz Arashiego I tem przewijające się przez ekran maskotki. Brrrrr...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości