Paradise Kiss > READ with pleasure OR DIE in agony!!!

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Elficzka
Status: Offline

Paradise Kiss > READ with pleasure OR DIE in agony!!!

Post autor: Elficzka » wt cze 10, 2003 1:33 pm

khem, no, dobra, już bez takich nieeleganckich gróźb... ;)

chciałabym się dowiedzieć, czy mimo tego jednego, jedynego odcinka powyższej mangi (ukazanej w MM nr 11) już choć trochę zdążyliście ją polubić. mnie osobiście przypadła ona do gustu, powalając wielu innych konkurentów i z dumą zasiadając na szczycie ulubionych tytułów mangowych w mej własnej liście. :D

popieram Midian, która, w swoim liście do MM nr 11 napisała, iż ta manga jest niepowtarzalna. rzeczywiście, bohaterowie są tak unikalni, że nie sposób przejść kobok tego tytułu obojętnie. :D

a Dżordż jest odlotowyyy!!! 8)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt cze 10, 2003 1:40 pm

Ja się w tym temacie wypowiadać nie będę, bo nie chcę ludzi denerwować.
Chcecie znać moją opinię o PK to zajrzyjcie do tematu "ParaKiss czy Love Hina?".

Ragnarok_666
Status: Offline

Post autor: Ragnarok_666 » wt cze 10, 2003 10:42 pm

o dziwo wiem powinno się mówić proszę pani para kiss podoba mi się , i ten ciekawy sposób rysowania tła 8)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr cze 11, 2003 10:38 am

Ja uwielbiam ParaKiss :] I mam ogromna nadzieje ze ukaze sie w tomikach :)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » śr cze 11, 2003 2:05 pm

Ja też. To póki co moja ulubiona manga z tych, które w ogóle ukazywały się w Mangamiksie. Jestem wszystkimi czterema kończynami za wydaniem książkowym. ;)

if

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » śr cze 11, 2003 3:36 pm

jak zobaczylem temat to myslalem ze to znow porownanie dwoch mang hehe a to tylko grozba :wink:

nyo ja takze obiema lapkami podpisuje sie pod tym zeby wydali PK. jest to IMO najlepsza pozycja obecnie w MM

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr cze 11, 2003 3:45 pm

Aż odpowiem Yoghurtowym:
pff

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » śr cze 11, 2003 5:39 pm

to ja odpowiem Clayowym
ke? :twisted:

Graalion
Status: Offline

Post autor: Graalion » śr cze 11, 2003 7:02 pm

A ja swoim:
eee :roll:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr cze 11, 2003 8:39 pm

I tym sposobem mamy offtopa :twisted:

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr cze 11, 2003 10:26 pm

Oczywiście wolę ParaKiss. I mam nadzieję , że Waneko udostępni nam rozdział o "świecie Yazy " (od Yazawy :P ). Jak autorka dostała kopa glanem to myślałem , że pękne :P :P :P .

W sumie dobrze , że ankieta pojawi się w najbliższym MM (przynajmniej tak mi się wydaje). Gdyby ParaKiss miał stwać w szlanki z GTO , to chyba by przegrał...

A tak przy okazji Lilu.
W zeszłym tygodniu była mowa o tym , że 12 MM się opóźni. Regulaminowy tydzień minął i jak go nie było w sprzedarzy , tak nie ma nadal. Co jest grane ? Czyżby kolejna drukarnia olewała swoje oowiązki ?

I druga sprawa. Czy udało ci się dowiedzieć o ile cena MM i innych tytułów się zmieni w związku ze zmianą drukarni ?





I nie pisałbym w jednej linijce "Paradise Kiss" i "Read or die". Ten drugi tytuł jest bardzo sympatyczny no i postaci którą książki doprowadzają do... powiedzmy , że szczęścia :P nie ma zbyt wiele....

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » czw cze 12, 2003 10:04 am

Waneko nie daj znaku zycia. Nie wiem co sie dzieje :(

Sinbad
Status: Offline

Post autor: Sinbad » czw cze 12, 2003 11:54 pm

Łojej :( , to nie dobrze, a gdzie oni maja SIEDZIBE GLOWNA ? 8)

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt cze 13, 2003 12:43 pm

:P nic nie powiem. A info jest juz w odpowiednich dzialach :]

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt cze 13, 2003 7:38 pm

Pierwszy kawałek PK był całkiem całkiem, zobaczę dalszą część w MM wtedy dopiero ocenię czy warta jest wydania w tomikach :> a "Read or Die" to kapitalne anime z szybką akcją... (nyo^^ wypowiedziałem się bo w temacie jest ten tytuł hehe :>)

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pt cze 13, 2003 9:16 pm

pozwolilem sobie troche zmienic temat, zeby sie nam nie nasowalo z pewnym innym tytulem :wink:
Keitaro jak powiedziales te magiczne slowa 'PK w tomikach' to az je sobie na poleczce zaraz kolo VGA wyobrazilem :D :twisted: 8)

ps. mam nadzieje ze PK w nastepnej odslonie MM sie nie zepsuje :x

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » sob cze 14, 2003 5:29 pm

no ok. :)

a wiecie, że mnie się ROD też podoba? ^^

ja chcem PK w tomikaaaaach.... :cry:

Sinbad
Status: Offline

Post autor: Sinbad » pn cze 16, 2003 8:39 pm

Ekhem. Chyba LH

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » wt cze 17, 2003 4:30 pm

po przeczytaniu PK w MM 12 stwierdzam ze jak nie dostane tej mangi w tomikach to sie zalamie. nie potrafie tego opisac ale ta manga wplywa na mnie bardzo pozytywnie. przypomina mi pewnego rodzaju utopijny obraz artystow (czemu taki sie nie urodzilem). Pk jest swietne, smieszne i wciaga. I love it! :twisted:

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » wt cze 17, 2003 4:49 pm

Dokładnie Kuso dokładnie :D
Głosujcie na PK!!!!! :D 8) :twisted: :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości