Arashi_kolczyki na twarzy

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » pt paź 08, 2004 7:58 pm

Ja nie lubie kolczyków kół(i to tych dużych) wole jakieś małe np. gwiazdki lub kotki :) a co do kolczyków na twarzy to mój kolega chce sobie zrobić w brwi i myśle że będzie mu do twarzy, ale mam nadzieje że będzie chciał mieć tylko ten jeden w brwi. Bo co za dużo to nie zdrowo, szkoda że tak o nałce nie można powiedzieć :(

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt paź 08, 2004 9:13 pm

no wiesz,Jonathan z KoRna ma 3 kolczyki w brwi(najpierw mial kolka,teraz ma sztangi),i wyglada to superasnie^^ogolnie to nie kazdemu pasuja kolczyki w brwi i to zalezy tez jakie.moj qmpel np. mial kolczyka w brwi->kolko i do tego dlugie wlosy (a twarz ma jajowata),wiec wygladal pszytko mowiac jak cipka,teraz scial wlosy,wlozyl sztange i wygladla jak fajny facet 8)

Piernik
Status: Offline

Post autor: Piernik » ndz paź 10, 2004 6:36 pm

wiesz..jak już wyżej napisałam- ja kolczyków nie noszę, więc nie wiem, jak to jest;) ale zawsze marzyłam o takich fajnych długaśnych kolczykach...z jakimiś śmiesznymi przywieszkami :D

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » sob sty 08, 2005 11:40 pm

No a ja ostatnio zaczęłam nosić agrafkę w uchu ==" Ludzie z mojego otoczenia przyjeli to lepiej niżsię spodziewałam. Chyba przyzwyczaili sie do moich dziwactw :P

Arashi
Status: Offline

Post autor: Arashi » czw sie 04, 2005 11:16 pm

Mi nie rzutuje kształt kolczyków byle nie były jakieś tandetne różowe plastikowe z sklepu dla lalek podobają mi się pomysłowe((ostatnio widziałam złamane gwoździe i sprężynki)) Ja niestety nie mam przekutych uszu ale nosiłam agrafki na rękach i nie wzbudzały jakiś tam super sensacji wśród nauczycieli ani znajomych((całe szczeście tylko czasem pytano czy kogoś zraniłam :? ))Dopiero gdy zaczełam nosić widelce na rękach zaczęto mnie zaczepiać na ulicy :x

Kar Lin
Status: Offline

Post autor: Kar Lin » pn sie 22, 2005 1:41 pm

Ja tam lubię różne kolczyki. Na szczęście mam tolerancyjną mamę, więc po wyjściu z gimnazjum będę sobie mogła zrobić różne na twarzy :D
Jedyny problem to uczulenie na nikiel- będę musiała je robić kolczykami tytanowymi.
Na razie w planach mam: nos, brew, warga, duuużo w uszach...
Co do kształtu kolczyków lubię oryginalne, najlepiej własnoręcznie robione, ale nienawidzę tuneli szerszych niż 5 mm.... brr :?

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » pn paź 17, 2005 4:18 pm

Po co się męczyć i tyle razy wkłówać sobie igłe w uszy najlepiej raz i to pożądnie i to właśnie najlepiej tuleje (tzw. tunel) masz spokój ponieważ nie masz już miejsca na inne kolczyki.

Hideyoshi_Ochiyo
Status: Offline

Post autor: Hideyoshi_Ochiyo » pn lip 10, 2006 8:31 pm

A ja bardzo lubię kolczyki:P A te agrafki u Arashiego są świetne :P No ale....to nic nowego, w sumie :P Jeden taki gość z mojej budy ma w uchu mase agrafek ^^" Cóż, osobiście mam tylko kolczyka w brodzie, ale jeszcze sobie kilka zrobie- tym bardziej, ze moja mama nie ma nic przeciwko...:><szkoła też nieXD>

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » czw lut 28, 2008 9:38 pm

Dla mnie Arashi wyglada fajowo w tych agrafkach zamiast kolczyków.Nawet musze przyznać , ze dosc orginalnie.hehe

yuki^^
Status: Offline

Post autor: yuki^^ » sob sie 09, 2008 10:06 am

a co do wyglądu postaci w anime:) przeważnie we wszystkiech anime czy mandze każdy wygląda super jak ma kolczyki czy tzw obroże na szyi(Nana); ubranie też tam robi swoje co sprawia że kazdy twierdzi że wyglądaja one bosko. Niestety wszystko jest piekne i cudowne tlkyo tam, bo jak normalny człowiek ubrał by się w takie ciuszki i miał agrafki w twarzy to nie wygladało by to zbyt fajnie:/

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » sob lis 08, 2008 3:14 am

Arashi wygląda fajnie, ale sama nie zrobiłabym sobie kolczyków tylko z powodu zachwytu nad jakąś postacią - nie ważne czy aktorem/piosenkarzem czy bohaterem mangi. Teraz mam po 3 kolczyki w każdym uchu (lobe), przekłuty nos (nostril) i planuję jeszcze w jednym uchu industrial a w drugim helix. I tu chyba zakończę przygodę z kolczykami. Chciałam mieć kiedyś kolczyk w wardze, ale szkoda mi zębów no i może kiedyś będę pracowała w zawodzie-a do tego niezbędna jest nienaganna dykcja, więc szkoda by było robić kolczyk, by później go wyjmować.
Poza tym, lepiej w porę zbastować, bo można skończyć tak

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » sob lis 15, 2008 6:05 pm

Reiha pisze:lepiej w porę zbastować, bo można skończyć tak
:shock: Mam na dzieje , ze nie bede wyglądac tak. Ja jak na razie zakończe przygode z kolczykami mając w uchu sztange ,może później cos jeszcze.Ale agrafek to ja tam nie chce tylko fajnie wyglądaja w Arashiego.

Mori
Status: Offline

Post autor: Mori » sob lis 15, 2008 9:32 pm

Nigdy nie wykolczykowałabym sobie twarzy, ale jak dla mnie każdy powinien żyć sobie swoim życiem i nie wytykam ludzi na ulicy palcami :)

Norie
Status: Offline

Post autor: Norie » śr gru 10, 2008 7:57 pm

No, coż. Według mnie dyskusje o porównywaniu jakiegoś motywu lub postaci z mangi do rzeczywistosci jest: absurdalne/bezsensowne (niepotrzebne skreślić).
Zapewne nie które osoby, zobaczywszy w anime bohatera latającego po niebie, nie zawahałaby się tego samemu zrobić w domu. <lol2>

Yukari
Status: Offline

Post autor: Yukari » czw kwie 23, 2009 6:37 pm

Norie pisze:zobaczywszy w anime bohatera latającego po niebie, nie zawahałaby się tego samemu zrobić w domu. <lol2>
:D Przypomniało mi się co mówiła moja sąsiadka, nauczycielka od j.polskiego ucząca w podstawówce. Mówiła , ze uczyła jedego chłopca , który nagrał sie różnych gier ,że skaczą z okna i nic im sie niedzieje, próbował to ''wrzucić'' do świata realnego i chciał skoczyć z okna w domu. Okazało sie , ze coś z jego psychiką jest nie tak , no bo normalny człowiek by sie tak nie zachował. :lol:

Inezet
Status: Offline

Post autor: Inezet » czw kwie 30, 2009 4:26 pm

tia. A co powiesz na to, że pewien chłopiec został zbity w przedszkolu, a kiedy opiekunka zwróciła mu uwagę, łobuziak odpowiedział: Ale on ma jeszcze pięć żyć... ?
;D

[/offtop.]

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości