Piąty tom Parakiss'u

Podforum przeznaczone dla miłośników mangi ParaKiss
Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn sie 02, 2004 2:07 pm

Wiem,że już jest sierpień,ale ja jestem bardzo niecierpliwa i.

Melireth
Status: Offline

Post autor: Melireth » pn sie 02, 2004 4:39 pm

Ech... Może to zabrzmi okrutnie, ale z zakupem mang Waneko nigdy się nie spieszę. Zawsze dodaje ok 20 dni do pierwotnej daty wydania. X_x Co nie znaczy, że mnie ciekawość nie zrzera... (już prawie zjadła ^^)

madziaaaaaaa
Status: Offline

Post autor: madziaaaaaaa » ndz sie 08, 2004 9:34 am

Madoka pisze:Przeciez juz jest sierpień. Zreszta jest powiedziane że, PK ma byc w pierwszej połowie sierpnia (np. może wyjśc 15 , ale równie dobrze 10 )
uuu to fatalnie... właśnie co wróciłam z za granicy (myślałam, że wyjdzie przed moim wyjazdem), a jutro wybieram się nad morze, więc będę się potwornie nudzić, a tak poczytałabym sobie raz, drugi i tak dalej... ale również szkoda, że to już koniec...

Slayer
Status: Offline

.....

Post autor: Slayer » ndz sie 15, 2004 12:16 am

Juz jest 15 i jeszcze nei ma a szkoda:(...

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz sie 15, 2004 8:37 am

PK5 ma się ukazać jutro.

Slayer
Status: Offline

........

Post autor: Slayer » ndz sie 15, 2004 8:47 am

szkoda:( bo ja dzis jade do krakowa:(((( a o umnie w miescie taka wies:P...

mira
Status: Offline

Post autor: mira » wt sie 17, 2004 11:18 am

heh...17 sierpnia a PK ani widu ani słychu - nie ma jak miłe poślizgi,
trudno jak się czeka już kawałek czasu to i się dalej będzie czekać... :wink:

Slayer
Status: Offline

....

Post autor: Slayer » wt sie 17, 2004 3:33 pm

pożyjemy. poczekam no ale cóż!..

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt sie 17, 2004 4:35 pm

Wytrzymacie jeszce ze dwa dni. Ja mysle że jutro albo pojutrze powinno już być. :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt sie 17, 2004 9:00 pm

Madoka pisze:Wytrzymacie jeszce ze dwa dni. Ja mysle że jutro albo pojutrze powinno już być. :wink:
Niestety, ale ja nie jestem aż taką optymistką... w końcu już się bardzo zniecierpliwiłam tym czekaniem...

Maron
Status: Offline

Post autor: Maron » wt sie 17, 2004 10:09 pm

Anonymous pisze:
Madoka pisze:Wytrzymacie jeszce ze dwa dni. Ja mysle że jutro albo pojutrze powinno już być. :wink:
Niestety, ale ja nie jestem aż taką optymistką... w końcu już się bardzo zniecierpliwiłam tym czekaniem...
No właśnie...Ja rozumiem, że mogą być jakies kłopoty techniczne czy coś tam innego ale po co w takim razie zapowiadają że wyjdzie 16 skoro nie są w stanie trzymac się tego terminu? Robią tylko ludziom nadzieję ;(
Ech, no ale jak trzeba to poczekam...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr sie 18, 2004 1:52 am

ja się powtórzę i pytam, czemu się tak niecierpliwicie? Czy tylko mangami ludzie żyją? ja bym nawet nie zauważył miesiąca opóźnienia jakiejś mangi :roll:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr sie 18, 2004 2:05 am

Kei ja się nie cierpliwię,bo to ostatni tom. A samymi mangami nie żyje,ale ja jestem z natury niecierpliwa .

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr sie 18, 2004 2:54 am

yhym^^ trzeba to zwalczać XDD (choć ja sam się niekiedy bardzo niecierpliwię :roll:)

mangi raczej ich nie wyczekuję^^ PK #5 byle było przed końcem wakacji :)

mira
Status: Offline

Post autor: mira » śr sie 18, 2004 11:56 am

szczerze mówiąc jest mi wszystko jedno czy manga wyjdzie 13 czy 20... serio.. ale jeżeli ktoś wyznacza temin powinien go dotrzymać. Jeżeli ktoś nie chce widzieć znieciepliwionych klientów nie powinien im robić nadziei że PK#5 wyjdzie 16-czy 17.
I tyle...

madziaaaaaaa
Status: Offline

Post autor: madziaaaaaaa » śr sie 18, 2004 12:54 pm

mira pisze:ale jeżeli ktoś wyznacza temin powinien go dotrzymać. Jeżeli ktoś nie chce widzieć znieciepliwionych klientów nie powinien im robić nadziei że PK#5 wyjdzie 16-czy 17.
I tyle...
dobre słowa... popieram...

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr sie 18, 2004 1:44 pm

Już się tak nie oburzajcie :) 5 tom ukaże się w piątek 20 sierpnia

Kitek
Status: Offline

Post autor: Kitek » śr sie 18, 2004 7:38 pm

ale serio, dla nas fanów to lekkie przegięcie(chociaż Waneko wypruwa sobie zył, żeby wydać jaki kolwiek tomik^^). Na następny( no cóż... w innych seriach:P, bo PK jush nie będzie ;() raz nie przekładajcie terminu kilka razy^^.
Tak przy okazji jestem tu nowa:P. Miło mi Kitek^^ :lol:. Specjalnie z powodu tego tematu się WRESZCIE zarejestrowałam(bo mi się wcześniej nie chciało:P).
Jak jush jesteśmy przy Paradise Kiss to widziałam kilka stronego z 5 volume'u. Niewiele się można po nich domyślić, ale wydaje mi się że będzie smutno... I chyba Caroline i George nie będą jush razem =(

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr sie 18, 2004 9:02 pm

Ludzie , kiedyś były dłuższe obsuwy i jakoś dało się wytrzymac. Ja sie juz przyzwyczaiłam no i moze zrobiłam się bardziej cierpliwa.
A na terminy wydania zawsze trzeba brac poprawkę :wink: W jednym mieście jest tego dnia w innym moze byc dopiero za dwa , a nawet cztery.
Co do PK to ja tez widziałam pare stronek , ale przygotowanych w ten sposób żeby zachęcić do zakupu (tzn, wymazane dymki, ujęcia takie żeby niczego się nie było mozna domyslić)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr sie 18, 2004 9:07 pm

A ja z tego,że ytak opuźniają tego kissa szukałam scanów i znalazłam 2 ostatnie rozdziały i jest smutne rzeczywiście zakończenie

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Paradise Kiss"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości